Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciek0701

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciek0701

  1. jakiej najlpeszej firmy pasek kupic? pompe wody itp prosze o pomoc:)
  2. i jak ten gwint? dobrze działa?
  3. dibeisi nie gra nic;] ja kupuje dzis suba boa
  4. upierdzielona strasznie haha dziwnie alus pasuje wywal te vw kapsle!
  5. 8 h od pon do piatku kierowca w firmie Państwowej:) luz blus
  6. zbiera sie grubo od 100 do 200 wlasnie zero mulenia;] super auto clasyszne juz!!!!!!!!!!
  7. no słabe bebechy i nie wytrzymalo ;] co ma innego arl od bpx? tylko program?
  8. kolo 20 tys mam nadzieje ze bedzie wiecej haha plus firmowym 30 tys na rok;]
  9. to raczej nie wina setupu a złego uzytkowania jak kolega wyzej pewnie dawał gaz w podloge zamiast stopniowo a i byc moze silnik bym po przejsciach
  10. a ile dales za mobila? i skad kupiles pewne źrodlo? nie wiem czy mobil lepszy....
  11. tez zastanawialem sie nad LM , valvoline, gulfie ale zostane przy motulu. na allegro duzo jest tych dobrych firm podrabianych uwazajcie
  12. jak ktos chcialby kupic ori olej Motul to mam z mojego starego forum Civic czlowieka ktory ma na bank orginalene oleje motul 10000 pozytywów. moge pomóc bo widze ze coraz wiecej podróbek idzie motula i ludzie twierdza ze motul schodzi na dno a tak nie jest
  13. to teraz sam nie wiem motul?? chyba bardziej bym uderzyl w valvoline bo do gulfa hmmm z jakiego to kraju? a wiecie gdzie mozna kupic ori valvoline poł syntetyka? pewne źródla
  14. nom dobra folia musi byc zeby sie gliny nie zj***l.....;p
  15. dziekuje teraz widze jak to wyglada mniej wiecej cale czarne w tym szarym ładnie wyglada ale kierunki w wsteczny tez fajnie;] no nie wiem ;] a jaka to folia? wytrzymała ??? jak sie sprawuje nie odrywa sie?
  16. jakies pomysly na seryjne lampy tylne? jak by wygladaly w czarnej budzie lampy pomalowane na czarno cale ale tak zeby policja sie nie czepiła.. w passacie b5 fl podoba mi sie ale w audi jeszcze nie widzialem moze jednak zostac przy orginale?
  17. zgodze sie ja jak kupie awx tez chcem programik na granice 170 kucy i 370-380 Nm to mi w zupełnosci wystarczy do elastycznej jazdy po naszych drogach
  18. chyba w b6 faktycznie sa lepsze wahacze kolega w b6 ktore bede chcial kupic ma 215 najechane sprowadzil z nimiec 2 lata temu i nie dotykał zawieszenie az mi sie wierzyc nie chcialo lata dalekie trasy... i sprezynki ma jakies czerwone
  19. no to nie wiem moze ta audi ma wymieniene sprezynki ciekawe na jaka firme.... i jaki amor siedzi
  20. ale czy wyciecie kata i zaslepienie egr daje cos mocy przy programie? wydaje mi sie ze tak
  21. witam a4 b6 awx - jak wytne kata i brak egr reszta seria plus program dobry da cos w granicy 170 koni i 380 nm? nie chce maksymalnie wykrzesac silnika tylko z głowa bo taki mi starczy do jazdy jak sie posypie np turbo to pomysle nad brd i fmic mozee.
  22. witam znajomy ma B6 tak jak w temacie. i chcialem sie dowiedziec bo jest dosc niska i odrazu mi cos nie pasowało. to wersja s line i mowie ze ma czerwone sprezynki orginalne? ile one obnizaja wzgledem normalnej b6 i jakie tam musza byc amirki moga byc orginalne czy jakies krótsze?
  23. gdzie lekko sciemnione szybki? gdzie znaczek 1.9 tdi <srebrny> , gdzie kiera s4? no i zderzak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.