Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciek0701

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciek0701

  1. kata wycielem 3 dni temu to czuc lekka rozniece nie ma takiego oporu z dolnych obrotow srodkowy narazie zyje to nie tykam
  2. narazie jesszcze go mam ale jak zgnije to nie wiem co zrobiep;
  3. straci moc bez srodkowego tlumika? a nie zyska moc?
  4. zaczyna lekko rdzewiec czy mozna wywalic i zrobic przelot do tylnego bezposrednio? w mojej audi 1.9 tdi ajm prosze o madre opinie
  5. ale jednak szkoda ze nie arl 150 plus mody granice 190 kucy
  6. ktos dbał o ahh widze hahaha na lotosie zwyklym hmmm dobrze ze na alnadzie nie latał swir
  7. i jak na amsoilu??? jak wrazenie? chyba zostane przy motulu powiem ci ze auto przebieg okolo 300 tys i grama oleju mi nie zjadlo az sie dziwie
  8. a masz cenowo te oleje??? LM Duzo lepszy niz Motul??
  9. to co zostac przy motulu???? czy zmienic na valvo
  10. nie test `ruskich zaden tylko test z walkiem i ciezarkami nie moge znalesc tego testu nigdzie tu na forum ktos kiedys pokazywal to
  11. oleju dziku niby na motula nie narzekam ale testy widzialem kiedys i valvoline lepszy sie okazuje..;] ja wiem ze ty masz tego amsoila ale drogiii no ale jakos ma:)
  12. hmmm kto handluje valvoline?? olejem
  13. tamta felga pasowala do bialego koloru ta bedzie lipna w H!!!! 1 be trzeba bylo zapodac lub HR -40
  14. mozna powiedziec za amsoil to nr 1??? ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ---------- ma ktos ten filmik testu co robili na wałku z ciezarkami??
  15. kto handluje ori olejami to bym se cos wybral:)
  16. jezdze na motulu ale nie wiem czy nie zmienic na valvoline lub LM???
  17. ja cie nie moge... chyba jedyna sztuka na allegro ]; trafic takiego diesla masakraaa hahahah
  18. patryk bal sie zakladac 18 cali:)
  19. no grubo koni i momentu z 205:)
  20. kupilem juz 13 cm zestaw odseparowany Lanzar okazyjnie;]
  21. powiedział co wiedzial jak u hansa haha 90km i lecimy
  22. napisalem priva bo nie wiem juz co motac z sprzetem;]
  23. hmmm tez nie wiem czy kupic radio czy takie cos do concertu.. a czy te radio normalnie bedzie ciagnac glosniki 4 ohm w przód? a wtedy tylne głosniki pod wzmaka i sub nowy pod wzmaka. a czy tez stary wzmacniacz bose moze byc przydatny do czegos ?? on ma 2 czy 4 ohm jedna lipa ze nie bedzie mozna nic kierowac z radia na suba tylko bas wszedzie taki sam jedynie to na wzmaku ustawic sobie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.