Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. no lipa straszna pod tym względem
  2. fura nie umyta, 35km od kołobrzegu pada. Jak w Kołobrzegu?
  3. Ja będę na 100% tylko z małym poślizgiem czasowym Lapka z kablem brać, komuś coś trzeba sprawdzić? kolega podjedzie jeszcze jettą
  4. Tez jak cos wezme lapka z vagiem. Tylko moj raz trzyma 5minut araz 25 Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
  5. 99% szans ze ija się pojawię Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
  6. Mnie nie ma na miejscu.
  7. Jeżeli mi termin podpasi, będę miał przepustkę, nie będę na żadnym zlocie to się pojawie
  8. Ja w sobotę byłem na zlocie
  9. Ktoś cos dziś? Grill? Mam w aucie
  10. Mi jakoś sie one nie widzą A jakie masz na oku? Flaty?
  11. Kup ode mnie, będziesz miał szeroko
  12. Ja juz w Słupsku. Podjezdzam na plac może ktoś będzie
  13. Do której będziecie? Może zdąże to zające bo jestem jeszcze na zlocie
  14. Ja cały weekend na zlocie pod Chojnicami
  15. Potwierdzam, będę [emoji6]
  16. W Koszalinie pewnie nic sie nie dzieje. Co do tego bicia rekordu Guinnessa: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/3897931,wielkie-grillowanie-w-dolinie-charlotty-beda-bili-rekord-guinnessa,id,t.html?cookie=1
  17. Przedlift z ramkami klubowymi i 17" BBS?
  18. Właśnie chłopaki z całej kompanii jadą tam, a ja akurat mam służbę dyżurną mam i uziemiony jestem całą sobotę.
  19. Dalej w Ustce do końca sierpnia, także któregoś popołudnia można się ustawić
  20. Nie pamiętam kiedy ostatni raz w Koszalinie był spot, cos koło 2 lat temu chyba.
  21. Nawet ja w weekend się kreciłem po Kołobrzegu
  22. Dzięki za info, myślałem ze ze słupska jest
  23. Jest tu ktoś z Ustki? Potrzebuję informacje o parkingu strzeżonym, chcę zostawić brykę na miesiąc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.