Treść opublikowana przez prezesik18
-
Kołobrzeskie A4 .........
Kojarzy ktoś te autko? http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141214/POWIAT02/141219884§ioncat=photostory3
-
Brak głośników z Przodu
Niemożliwe żebyś nie miał fabrycznie nagłośnienia, ktoś musiał przy tym grzebać.
-
[Lampka schowka]
Lampka świeci dopiero po włączeniu swiateł postojowych/pozycyjnych i otwarciu schowka. Sprawdzałes na włączonych tych światłach?
-
ruszający się kolektor ssący
Ciekaw jestem czy ma w ogóle opaski zaciskowe na tych gumach
-
ruszający się kolektor ssący
Zaznaczyłem w kółka miejsca w których kolektor jest mocowany i do czego.
-
Znaczenie ET Felgi
Ja kupowałem na http://www.tuningkingzshop.pl/ Zobacz na forum w dziale sprzedam, pewnie ktoś ma na handel.
-
Znaczenie ET Felgi
To sobie wyobraź teraźniejsze koło jakby się schowało do środka o te 15mm, jak to wizualnie będzie wyglądać, ale te cofnięcie o 3mm to właściwie nie możliwe żeby coś obcierało.
-
Jakie proponujecie mody ?
Dobre szerokie koło 18-19", niska oponka, spora gleba i przykuwa wzrok Auto ma bardzo ładny kolor, a koło i gleba to podstawa w wizerunku auta.
-
Monety 1 i 2 gr na co wymienic ?
W takim razie przed świętami zaszaleje
-
Monety 1 i 2 gr na co wymienic ?
W Tesco są samoobsługowe kasy, robisz zakupy i wsypujesz gotówkę do automatu przelicza i problem z głowy
-
a4 b5 lampy przód i tył
Jak chciałbyś wymieniać soczewki, to najlepszą opcją chyba rezanie bixenonu na soczewkach z A6 C7. Koszta soczewek niewiele większe, soczewki dużo młodsze, masz bixenon, tylko przeróbka lamp najtrudniejsza.
-
Remont silnika, ustawienia, kąt wtrysku itp afn
Nie masz pełnej aktywowanej wersji vagcoma. Odezwij się na PW z adresem email to Ci coś podeślę
-
a4 b5 lampy przód i tył
Dużo rzeźby ze zmianą lamp nie ma. Jest temat opisany krok po kroku więc nie rozumiem w czym problem. Z tyłu przy wymianie lamp z przedliftowych na II lift należy zmienić jedynie kolejność dwóch przewodów w kostce.
-
Brak oświetlenia po otwarciu drzwi.
Sprawdź łączenie się przewodów idących z krańcówek do pompki centralnego. Musisz odkręcić plastikowy próg z tyłu od strony pasażera, przewody są niebiesko-biale, o ile pamiętam są 3 lub 4. Łączą się w całość i często na tym łączeniu zdarza im się przegnić.
-
Problem z immobilizerem + zamykaniem się auta
Pstryczki były w poliftach.
-
zanik świateł mijania
Kostka stacyjki również do sprawdzenia
-
ADR Po odpaleniu nie ma świateł mijania, kierunkowskazów, nadmuchu
chodzi o przełącznik zespolony
-
Co oznaczają te błędy ? POMOCY
Temat gaśnięcia auta po 1sekundzie to tylko i wyłącznie wina immobilizera. Znajdź w dziale "Warsztat A4 B5" temat o naprawie pętli immobilizera i spróbuj tego. Jeśli masz problemy z pracą silnika - wypadanie zapłonów, zbyt niska moc, falowanie obrotów to radziłbym wyczyścić i zaadaptować przepustnicę i odwiedzić gazownika. Kiedy ostatni raz odwiedzałeś gazownika w celu regulacji wymian filtrów?
-
ZLOCIK W KOSZALINIE PODZIEMNY PARKING 22.11.2014
Witamy
-
Półka bagażnika
Od bagażnika blacha jest goła.
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
MAXGEARA - ogólnie miałem je w cenie 25zł sztuka. Febi wychodziły ok 45zł a Lemfordera sporo więcej. Wymieniałem sam u znajomego na warsztacie także obyło się bez robocizny. A uszkodzone tuleje mogłem zaobserwować w tylnych lusterkach jak chwilkami na wybojach/nierównościach koła drgały na boki.
-
Pływające auto na śliskiej nawierzchni przy 60km/h
Zmienić tuleje nic nie szkodzi. Mi tył też strasznie "pływał" tuleje wyglądały na dobre a jednak po ich wymianie auto zupełnie lepiej się prowadzi. Nie muszę na prostej drodze korygować non stop kierownicą.
-
ADR Po odpaleniu nie ma świateł mijania, kierunkowskazów, nadmuchu
Stawiam na kostkę stacyjki - u mnie na włączonym zapłonie wszystko chodziło, natomiast po odpaleniu nie dało rady włączyć świateł mijania, trzeba było kluczyk przekręcać jak przy odpalaniu i dopiero zapalały się.
-
Brak świateł drogowych i spryskiwaczy.
Możesz spróbować przeczyścić styki, tak jak tu w temacie jest opisane: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11352-all-b5-regeneracja-przelacznika-swiatel-drogowych/page-1 ewentualnie sprawdzić jeszcze przekaźnik od świateł.
-
[1.8 ADR]Rozrusznik
Jak masz podstawowe narzędzia, zapał i zdolności manualne to sam powinieneś poradzić sobie z jego regeneracją. W sumie najbardziej obawiałbym się demontażu. Zobacz tu na czym polega regeneracja: