Treść opublikowana przez prezesik18
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Będzie jeszcze większa kosa w przyszłym sezonie [emoji1]
-
Smartfon do nawigacji
Ja również korzystam z yanosika, głównie po to aby być powiadamianym o kontrolach i radarach. Mam go na telefonie Kazam5 który spoko sobie radzi z tą apką. Mam też najnowszą automape ale telefon słabo sobie z nią radzi.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Tak, to musiałem być ja
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Lecialem mijalismy sie?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja do października zamieszkuję Kołobrzeg
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja również mogę ich polecić. To jest ich stronka: http://www.neptun-autogaz.pl/ napisać email i czekać na odpowiedź
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Dobre pytanie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Bo juz w sumie dobry rok nic tu się nie dzieje :/
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Srebrna b6 avant na blachach PZL z klubowymi ramkami z przodu widziana wczoraj w Kołobrzegu. Pozdrawiam
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Nie widzialen takiej na spotach
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Spoko luzik Milo było pomóc i poznać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a klubowe ramki z przodu i tyłu były
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pozdro dla kierownika A4 B5 przedlifta w avancie w kolorze jasnym zielonym na blachach SCZ wyczajonym 2 dni temu w Kołobrzegu
-
Kołobrzeskie A4 .........
Z zawieszeniem coś nie gra, amory wylało, mało powietrza w oponach i leży auto jak leży Ja już od 1,5msc w kg stacjonuje i tak trochę bujam czasem po mieście to klubowej żadnej spotkać nie mogę pzdr
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja do passata regenerowalem na kupieckiej w Koszalinie, jakoś 0,5 roku minęło i zero problemu, jak wyjmiesz przekładnie i zawieziesz to Ci gościa da od razu zregenerowana.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Podeslijcie mi zdjęcia swoich wygluszonych drzwi, interesuje mnie wygluszenie w miejscu gdzie jest te piankowe żółte (chyba wzmocnienie).
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jednak dorwałeś wiązkę z przedlifta?
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Elegancko
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Coś tam tłuczącego w bagażnik wpadło
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Hehe, panorama robiona telefonem była Słabo wyszło foto, ale flokowane dekory robią robotę.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
już założyłem widziałeś mnie wtedy jak wracałem od kumpla z montażu, nie wiedziałem że bohaterów tak poryte. Powiem tak, dolną rozpórkę już miałem, a po założeniu górnej jazda jeszcze lepsza ---------- Post dopisany 27-05-2014 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 00:13 ----------
-
[B5 1Z] A4 TDi
hmm, a zagłębiałeś się w temat jak dużo trzeba przerabiać instalacje z polifta, żeby ją zgrać z przedliftem?
-
Honorowe krwiodawstwo
ja dziś oddawałem, w sumie już 7200ml
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
Czyli jakie to są mniej więcej koszta? Ja ostatnio oddawałem do flokowania, koszt 100zł + 30zł kurier
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
Listwy w alkantarze sam robiles czy komuś zleciles?