Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Mógłbyś powiedzieć jakie masz parametry koła, rozmiar opon i odległość od ziemi do błotnika?
  2. Ładne autko, ładnie siadło koło Z hakiem coś byś zrobił
  3. Przede wszystkim sprawdźcie szczelność dolotu, szczelność odmy bo po tylu latach lubi się ona rozpaść. Ogólnie zalecam demontaż kolektora wraz z przepustnicą i będzie widać w jakim stanie odma, przy okazji wyczyścić przepustnicę.
  4. Nie kupuj tylko MTS bo tył ma strasznie miękki. Ja u siebie mam z tyłu felgę 10" szeroką, naciągnięta opona 225/40 i musiałem dorzucić odboje żeby wcześniej amorek dobijał bo tarło o profil opony.
  5. Szymon Smorąg - Miód Malina COVER - YouTube
  6. Jakie parametry kół i oponki na to dajesz? Będzie kocur jak wrzucisz aira i te koło
  7. hmm, a z tej strony Ci waliło olejem? Ogólnie to najczęściej wali ze strony napinacza wałków rozrządu, a jeżeli chodzi o wymianę to szpilkę trzeba wykręcić.
  8. teraz jest tylko miniaturka na której nic nie widać.
  9. Dawajcie foty do tematu: http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/wysokosc-zawieszenia-standardowego-obnizonego-309613/
  10. Czujnik temp drogi nie jest, ale same zachowanie mechanika godne pochwały
  11. Panowie, ile dostanę za kata z 1.8 ADR? Myślałem nad wymianą całego układu wydechowego na nowy zamiennik bo mój dziurawy jak sito, a za katalizator koszty by się co nieco pomniejszyły
  12. W zestawie z osłoną są wszystkie elementy montażowe oprócz przegubu, koszt takiego zestawu to ok.25zł. Ja wczoraj próbowałem wyjąć przegub bez rozpinania wahaczów, nawet odkręciłem końcówkę drążka kierowniczego i za uja nie udało mi się wyjąć przegubu z piasty Może jutro zrobię kolejne podejście do wymiany.
  13. Dobra fura i porządna gleba
  14. Nie było problemu wieczorem podesle te pliki o których mowilem
  15. Slabiutko, w sumie tak jak w Koszalinie :/
  16. Wygląda nieźle
  17. Zobacz fotki w wątku mojej A4, z przodu mam dokładnie 18" szer 8.5" et35 na tym guma 225/40 i jest na styk.
  18. Lepsze rozwiązanie to zamontowanie tam większych głośników: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/
  19. Dobra, z jednej strony trzeba flanszę odkręcić, a z drugiej strony rura jest przykręcona do kolektora? trudny dostęp jest?
  20. masz ADR? Dobra, leżałem dziś pod autem, zrobiłem fotki i pomierzyłem. Faktycznie średnica rury 55mm, długość ok 100-105mm. Bez większego problemu obejdzie się wycięcie i wspawanie plecionki? Trzeba będzie odkręcać tą flanszę od reszty wydechu?
  21. Mam też el-comp6 z tym że niewygłuszone drzwi, lecz zasilone są radyjkiem JVC 4x50W. Powiem szczerze że grają lepiej niż oryg 13cm NOKII, z tym że ja kupiłem używki i nie musiałem ich wygrzewać. Sprawdź przede wszystkim czy nigdzie nie pomyliłeś "+" i "-" przy podłączaniu i spróbuj przede wszystkim podpiąć inne radyjko.
  22. hmm, może masz w aucie instalacje lpg? może to wyprowadzony kabel do diagnostyki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.