Treść opublikowana przez prezesik18
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
a to do jazdy na co dzień jak dla mnie zbyt wiele
-
Dystanse
Elo, chciałbym dorzucić u siebie dystanse 10mm z przodu. Nie byłoby problemu, gdyby nie fakt że mam felgi z otworem centrującym 66,6 i pierścieniem centrującym na 57,1. Szukając dystansów cięzko jest natrafić na takie które miały by wyfrezowane z dwóch stron centrowanie. Jak już znajdę to jest dystans wyfrezowany od strony piasty. Znacie jakiegoś sprzedawce co ogarnia dystanse 10mm wyfrezowane z dwóch stron?
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
a planową jaki będzie kąt pochylenia koła? Taki jak na ostatnim zdjęciu z poprzedniej strony?
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Ja również poprosiłbym o info co z tym negatywem Poważnie rozważam czy nie zastosować tego u siebie
-
Strefa Śmiechu
https://www.youtube.com/watch?v=heydrDtSY-w
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja nie znam
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
hmmm, Twojego przecinaka jeszcze nie widziałem na Koszalinie
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
No niestety nic jeszcze nie ruszalem
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Świetne zdjęcia wyszły
-
gwint na seryjnych alu ?
Zakładaj gwint, po sezonie sprzedam Ci swoje koła
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Zamierzony efekt jest
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Bardzo ładne zdjęcia i autka
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Z tyłu musiałbym wypchać nadkola, tam siedzi felga 10" szeroka Dziś będzie sesyjka z inną A4
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
jutro będę zrzucał z nich opony, na myjkę gonił. A potem powoli będę SCANSOLem usuwał z nich lakier, pracy będzie ---------- Post dopisany 08-03-2014 at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 20:58 ---------- Dawno nic nie pisałem, niedawno był przegląd, zrobiony ale wydech trzeba naprawić. A tak poza tym to zmieniony dolny zawias drzwi kierowcy. Tak poza tym to ostatnio wpadły 2 jakieś przeguby + osłony Spidan, 2 gumy 215/35 na przód () i elektryka szyb tył która w niedalekiej przyszłości wpadnie do środka W poniedziałek wiozę koła do prostowania i malowania Kolor jeszcze nie wybrany na 100%, ale jestem raczej przekonany na biały. ---------- Post dopisany 15-04-2014 at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 11:25 ---------- W końcu założyłem koło
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Piękne auto
-
Strefa Śmiechu
Piękna turystka jedzie przez góry swoim Mercedesem. Nagle coś zazgrzytało i auto się zepsuło. Naprawili je dwaj młodzi górale. Turystka pyta: - No to ile płacę? - My to wolelibyśmy w naturze. - Dobra, tylko Wam takie gumki założę, żebym w ciążę nie zaszła... Sprawy potoczyły się dalej. Po tygodniu górale spotykają się w knajpie: - Dzwoniła do Ciebie? - Nie. - A zależy Ci, żeby w ciążę nie zaszła? - No w sumie nie. - To może ściągniemy te gumki?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Robicie jutro spota? Będę przejazdem to bym zawitał do sąsiadów
-
problem na benzynie
Skoro na LPG chodzi ok, a na PB na 3 gary, to przyczyną pewnie listwa wtryskowa jest.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Wczoraj widziana czerwona A4 B5 na blachach ZKL z klubowymi ramkami w Koszalinie koło PWSZ
-
[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka
Mody na +, może poza tylnymi lampami Jak robiłeś imitacje samopoziomu? Masz jakiś schemacik?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
nic nie musisz przerabiać
-
Odpadła blacha z tłumika środkowego w A4 B5 1.8
Odświeżę troszeczkę temat. Mam do wymiany kawałek wydechu rurę od katalizatora po środkowy tłumik(wraz z nim). Czy środkowy tłumik podchodzi od 1.9 czy nie bardzo? Jadę jutro na szrot i nie wiem czy szukać środkowy wydech tylko po numerach wydechów środkowych od benzyniaków czy od diesla też podpasuje.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Witam, witam Regenerował ktoś od Was alufelgi u gościa w Trzebielinie? Widziałem jak się reklamował po różnych klubach moto z okolic, a że są to Wasze okolicę, to zapytam Wiozę dziś swoje koła do regeneracji a w okolicy koszalina nie ma nikogo konkretnego
-
Znaczenie ET Felgi
W porównaniu do obecnej felgi, nowe wysuną się na zewnątrz o 3mm. Czyli zmiana niezauważalna
-
[B5 ADR] Stanced Avant by GuMak
Ładnie przód usiadł, ja w tamtym sezonie, przy takich samych oponkach z przodu miałem ustawione na 62cm i nieciekawie się jeździło, muszę w rozpórkę górną zainwestować żeby nie gibało w zakrętach