Treść opublikowana przez prezesik18
-
Kołobrzeskie A4 .........
Panowie może jakiegoś spocika byśmy zrobili? :>
-
[B5 ADR] Uszkodzona pompka centralnego zamka
Witam, na wstępie powiadomię że czytałem wszystkie tematy o tym na forum lecz nie znalazłem swojego przypadku. Mam w aucie zamontowany alarm (nieoryginalny). Jak do tej pory wszystko działało OK. Teraz mam problem z pompką centralnego bo nie zamyka mi auta - muszę ręcznie wciskać rygielki. Jeżeli chodzi o otwieranie auta to normalnie działa z pilota od alarmu jak i z kluczyka. Jedyny problem tkwi w tej pompce ( 4A0 862 257 K) że działa tylko otwieranie. Dodam że ją dziś wyjmowałem i rozkręcałem i czuć spaleniznę. Czy miał ktoś taki przypadek? Może wystarczy wymienić jakiś układ który odpowiada właśnie za zamykanie? [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 15:12_________________________________________________Nikt nie wie co z tym fantem zrobić?
-
[B5 AFN] Wymiana Pompki Centralnego Zamka
http://www.digakom.de/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4 Tu masz opisane poszczególne pompki. Zobacz która ma takie same funkcję co twoja i kupuj
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Po prostu do tych lutów przykładasz rozgrzany grot lutownicy, czekasz aż się lut rozpuści i zostawiasz tak. Do tego sama lutownica Ci wystarczy :> Ja właśnie naprawiłem swój panel Jeden ekranik nie podświetlał (przepalona żarówka - koszt 4,6zł) i cały czas mrugał lub wcale nie działał. Luty poprawiłem i wszystko wróciło do normy :> Teraz idę wykręcać licznik bo mi góry nie podświetla
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Panowie zobaczcie czy warto: http://motoallegro.pl/oryginalne-16-calowe-alu-do-audi-a4-a6-i1701726476.html Tak jest: Uploaded with ImageShack.us A tu po przymiarce: (mistrzem PS to ja nie jestem :>) Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
I jak się mają sprawy wlepy? :> Chętnie taką bym zakupił
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Ja ostatnio podłączałem ten sterownik do passata b5 97r. - centralny zamek sterowany minusami. Aby zrobić domykanie szyb musisz: przewód domykania ze sterownika (zielony) łączymy z zamykającym zamek (biały). Posiadam konkretną instrukcję w PDF wraz ze zdjęciami. Także jak ktoś chciałby to mogę podesłać na email
-
Kołobrzeskie A4 .........
Gdybym nie jechał na zlot do opola ( http://mastertruck.pl/ ) to bym z chęcią przyjechał A tak to już cały weekend mam zarezerwowany.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Chociaż trochę poznałem Koszalin robiąc prawko :> Jutro tam się przejdę bo z samochodówki daleko nie mam i się dowiem jak z cenami tam jest. Dzięki za pomoc.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
A dokładny adres mógłbyś podać? Niestety nie znam dobrze Koszalina, a tak wklepie sobie adres na Zumi i będę wiedział. [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 17:44_________________________________________________Czy to nie jest tam gdzie siedzibę ma też firma zajmująca się tachografami? I też szkoła jazdy Świętoń ma tam plac manewrowy. Dobrze mówię?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Gdzie w Koszalinie (ewentualnie Białogard, Świdwin) kupię tanio opony letnie? Szukam 205/55/16;
-
[ALL] Wysyłka felg jak pakować jaką firmę wybrać itp porada
Ja rok temu sprzedawałem Alu 17" wraz z oponami. Kuriera zamówił kupujący. Ja tylko miałem spakować koła - 2 paczki (chyba maks waga 50kg) i oddać je kurierowi gdy przyjedzie. Koła owinąłem folią przemysłową i było OK
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Ja w sobotę pozmieniałem koła Póki co alu 16" z ojca Passata, ale będą ori Audi 16" :>
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To jest ktoś chętny na spota w tym tygodniu? :>
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja na tygodniu mógłbym pojawić się na spocie Tak się składa że jadę autem do internatu i do piątku będę w Koszalinie. Co do godziny to wiadomo że po szkole (po 16.00)
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja LPG przy krajowej "6" tankuje za 2,52zł (jakaś prywatna stacja), a 30km dalej przy tej samej trasie w Orlenie LPG już w cenie 2,67 zł. Ładna różnica w cenie ;]
-
[B5 ADP] Czy moze wiecej palic przez uszkodzony termostat ?
Dobrze wiedzieć że po wymianie termostatu spalanie maleje. Sam jeździłem z uszkodzonym 2 tygodnie i palił w granicach 12-13 litrów. Kupiłem termostat vernet i od razu silnik ładnie temperaturę 90 stopni utrzymuje. Czasem nawet miałem problemy z tym żeby komputer zmienił zasilanie na LPG tylko cały czas na benzynce jechał :/ na szczęście wszystko już w normie.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja do swojej Audi kupiłem ostatnio BOSCH SILVER S4 60Ah 580A i jest dobry. Cena też nie wygórowana - 250zł łącznie z wysyłką.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja bardzo chętnie podjadę na Bagicz
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Kolejna B5 do was dołączy :> Parametry Audi takie same jak kolega mirek s tylko 2 lata młodsza. Za jakieś 2 tygodnie pojawię się w Koszalinie jak będę do internatu jechał (chodzę do samochodówki).
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Na początku chciałbym się ze wszystkimi przywitać :> Wbiłem na forum aby zasięgnąć wskazówek na co mam uważać przy kupnie A4. W końcu to ma być dobry zakup Mam nadzieję że zostanę tu na dłużej. pozdro.