Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. To jak z tym spotem popołudniu w niedzielę?
  2. Ja bym przyjeżdżał na spoty gdyby były w tygodniu, ewentualnie w niedzielę wieczorem (tak jak ktoś wcześniej wspominał nie wcześniej niż o 18.00). Miejsce dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia. Jak wiadomo nie ustalimy takiego dnia i godziny spotu kiedy to by wszystkim pasowało.
  3. Murdzi , kilkanaście stron temu robiłeś projekt wlepy na autko grupy koszalinskiej. Będziesz ten projekt realizował? Z chęcią kupiłbym do swojej :>
  4. Panowie dostał już ktoś z was fotkę z fotoradaru w Koziej Górce? Dziś wracając do domu przejechałem z 55 km/h i ujrzałem błysk flasha. Czytałem przepisy dot. fotoradarów gdzie jest napisane że tolerancja prędkości wynosi 10km/h. Zastanawiam się tak czy przyjdzie mi sweet focia
  5. Panowie, może zrobimy jakiegoś spota któregoś popołudnia? Ja będę do piątku w Koszalinie.
  6. Ja również za tydzień mógłbym się pojawić. Autko stoi i czeka na nową odmę
  7. Również dodam że takie przyciemnienie na weneckie lustro ładnie się prezentuje. Prawdopodobnie passacik wyjechał już na takich z fabryki. Kolega pioteros doskonale opisał te przyciemnienie. Na żywo prezentuje się o wiele lepiej.
  8. Gdybym miał dostęp do neta to też bym się na spocie pojawił Trudno, może następnym razem się uda :>
  9. Może przepływka po prostu przekłamuje i auto nie jeździ jak trzeba
  10. Ja mogę w tygodniu podjechać na jakiegoś spota po południu
  11. Też jestem ciekaw jak to z kosztami wychodzi bo mam ten sam silniczek. A do wymiany też nie wiele już zostało.
  12. Kołobrzeg BP Diesel zwykły 5,09
  13. W sobotę na zlocie Master Truck w Opolu, na parkingu czarne A4 B6 na blachach ZSL. Moja A4 stałą 2 auta dalej
  14. Może to są po prostu zimne luty na pompce? Warto by ją wyjąć i spróbować poprawić je. A próbowałeś sam pompce podać impuls "-" żeby sprawdzić czy to na pewno pompka walnięta?
  15. Wczoraj to my nie mogliśmy Spocik co prawda mały był mały bo 3 osobowy. Ale było
  16. Zapraszamy na mały spocik do Kg dziś o 18.00 :>
  17. Czekamy jeszcze na odp od woodzuu
  18. W B5 pompka ukryta jest z tyłu w prawym nadkolu. Żeby się do niej dostać musisz odsunąć "poszycie" bagażnika. We wnęce masz w takiej gąbce to umiejscowione. Zresztą otwórz bagażnik i się pobaw centralnym zamknij/otwórz i będziesz słyszał pompkę skąd głos dochodzi :>
  19. No dobra. W takim razie myślę że godzina 18.00 byłaby bardziej odpowiednia. Może ktoś się jeszcze dopiszę do tego spota. Spotkanie na Shelu przy ulicy Koszalińskiej?
  20. A jak XP to nie będzie żadnego problemu Chcesz tylko błędy kasować czy jeszcze jakieś logi robić?
  21. W takim razie ja wezmę ze sobą kabelek. Ja jestem ze Sławoborza. Póki co prawie codziennie jestem w Kg bo pracuję w biedronce na Trzebiatowskiej Także często autko stoi na parkingu. Powiedz mi jeszcze jaki masz system na lapku?
  22. Ja kabelek VAG KKL (niebieski) i oprogramowanie posiadam. Tylko aktualnie laptopa nie mam :/ Jak ktoś lapka weźmie to nie ma problemu żeby podłączyć się do autka :>
  23. Ja też dziś mam wolne :>To morze dzisiaj po południu jakoś? tak koło godziny 17.00 - 18.00. Ile osób by wpadło? I najważniejsze to miejsce spotkania. Ma ktoś z was propozycję?
  24. Ja również. W ten weekend wyjeżdżam do Opola na Master Truck to nie dam rady. A co powiedzielibyście gdyby jutro popołudniu spota zorganizować?
  25. Dzisiaj chwilę przed godziną 13.00 widziałem na krajowej 6 (przed zjazdem na Białogard) czarnego avanta B6 lub B7 (tablice GND xxxx) z klubowymi ramkami i bagażnikiem na dachu pędzącego w stronę Koszalina. Pozdrawia kierowca bordowej A4 B5 :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.