Treść opublikowana przez prezesik18
-
[ALL B5] Centralny zamek od czego zacząć
Tak, moduł sterowania oświetlenia wnętrza jest wbudowany wewnątrz pompki.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Coś małe zainteresowanie spotem. Może są jeszcze jacyś chętni?
-
Kołobrzeskie A4 .........
eee to na pewno Cię nie widziałem. Jechałem niedawno do Koszalina i na trasie wyprzedzałem B7 jak z Twojego avatara Nie zwracałem uwagi na blachy i podkładki także pytam. A jakby chętni na spota w tej okolicy byli to mógłbym podjechać
-
Kołobrzeskie A4 .........
O której godzinie jechałeś? Bo mi się wydaje że mogłem cię widzieć
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Może jest ktoś chętny na spota w tygodniu?
-
Strefa Śmiechu
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2909870184239&set=p.2909870184239&type=1&theater
-
[ALL B5] Problem z elektryką-rozładowuje akumulator
Mała pomyłka..
-
[ALL B5] Problem z elektryką-rozładowuje akumulator
Tak jak kolega wyżej mówi, odłącz klemę od akumulatora i podłącz równolegle multimetr - z jednej strony do aku a z drugiej do klemy. Weź sobie kogoś do pomocy, kto będzie obserwował wskazania poboru prądu, a ty w tym czasie wyciągaj bezpiecznik i tak do skutku kiedy to pobór prądu spadnie. Miałem podobną sytuację i okazało się że centralny zamek mi wyładowuje aku.
- Strefa Śmiechu
-
Spodnie
A ja polecam sklep http://www.urbancity.pl/ Nie raz kupowałem tam spodnie i nie mam nic im do zarzucenia. Nie wszystkie spodnie mają krok w kolanach. Jedyne co to cena tych spodni...
-
Strefa Śmiechu
Myślę że w sam raz do tego tematu: Ustrzelona w Koszalinie :> Tuning profeska...
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Również życzę wszystkim Wesołych Świąt i Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym nowym roku :>
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
W takim razie trudno. Innym razem może się zgadamy.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja będę na 100% [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 12:18_________________________________________________To robimy tego spota czy nie?
-
[B5 ADR] Czujnik zasysanego powietrza działa czy nie.
W naszych audikach nie ma tego czujnika. Demontowałem już kilka razy przepustnice wraz z kolektorem dolotowym i jedyna wtyczka która była do odłączenia to od przepustnicy A na rurach dolotowych tez go nie ma.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Stacja Shell Koszalin: - V power 5,94 - lpg 2,89
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
hmm, z tego co policzyłem to 5 aut
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ciekawe tylko jak z wolnym miejscem będzie
-
Czyszczenie przepustnicy w A4 B5 1.8 ADR
Po wymianie uszkodzonej odmy, czyszczeniu dolotu i przepustnicy auto całkiem inaczej jeździ Nie ma już szarpania przy zmianie biegów przy niskich obrotach, a wcześniej były. Silnik pracuje równo zarówno na benzynie jak i na gazie - wcześniej na gazie falowało obroty.
-
[B5 ADR] Odma, uszczelka chłodnicy oleju
Wyciekiem w moim przypadku okazała się uszczelka pod chłodniczką oleju. Odma również wymieniona bo uszkodzona była, profilaktycznie zmieniłem czujnik ciśnienia oleju bo kontrolka włączała się czasem podczas jazdy (teraz już tego problemu nie mam). Jak ktoś ma czas i niezbędne narzędzia to bez większych problemów sobie z tym pora
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Widziałem, tylko że tam jest gwarancja 7 dniowa, a tu chociaż 3msc. Sądzisz że za 150zł da radę złożyć lepszy zestaw Cb + antenka?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
No cena bardzo dobra. Komplet radyjko z antenką, razem z wysyłką wychodzi 155zł. Hmm, chyba sprawię sobie na prezent pod choinkę
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jak narazie nie pada :> http://citeam.pl/oferty/kupony-allegro/badz-na-fali-z-cb-radiem?utm_source=citeam-newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter-kupony-allegro-2011-11-26 Bardzo ciekawa oferta
-
Ceny paliwa marzec 2026
Świdwin Intermarche LPG 2,89 Pb95 5,39
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Dla mnie to bez różnicy