Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. BMW E39 525 TDS 97r.-PILNE Świdwin ? Tablica.pl[/url co za naklejka
  2. Może masz problem z ciśnieniem oleju podczas rozruchu i na wysokich obrotach. Proponowałbym Ci sprawdzić to manometrem.
  3. prezesik18 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A ja tam wolałem nie iść na prościznę (psikać wd40) tylko rozkręciłem cały mechanizm i przeczyściłem odpowiednie styki. Namęczyłem się co nie miara składając część kierunkowskazową z częścią od świateł pozycyjnych/mijania ale ostatecznie udało się bez strat
  4. Sam chciałbym być w posiadaniu tych felg w aucie
  5. OK, o 16.00 będę z lapkiem na 100%. pzdr
  6. Sorry ale nie dokładnie przeczytałem wczoraj Twojego posta. Byłem pewien że jesteśmy ustawieni na środę (czyli jutro) na 16.00 Jak Ci jeszcze jutro pasuje to mogę podjechać. Dziś i tak niestety nie miałem czasu.
  7. od 16.00 pasuje. Może być na forum lub też giełdzie.
  8. Mi pasuje każde popołudnie, może być środa.
  9. Robimy spota na tygodniu? Tak się składa że jestem w tym tyg. w Koszalinie, mam lapka z vagiem i jakby miał ktoś coś do sprawdzenia to mógłbym pomóc
  10. A gleby to ty chyba w autku nie masz?
  11. Felgi 17" ? Ładnie się prezentuje autko
  12. Postaram się dziś screena zrobić. Jedno co mnie zaniepokoiło to że jak miałem tdi timing włączony to na liczniku zapaliła się kontrolka od świec żarowych.
  13. Mowa o tych jednostkach co są w tdi timing.
  14. żółta linia jest całkiem blisko niebieskiej.
  15. Posłałem na PW.
  16. Ojciec ma paska B5 z AFN, sprawdzałem mu dziś ten kąt wtrysku i wychodziło 36-39, fuel temp 134. Dodam że auto dobrze odpala nawet w mrozy. Widziałem na necie jak się ustawia kąt wtrysku, zastanawiam się czy jak zrobię tak jak powinno być to czy coś się poprawi w pracy silnika.
  17. Wysłałem ci linka na pw. Obraz zamontuj przez alcohol 120% lub daemon i odpal instalkę. Wczoraj byłem za bardzo zaganiany i zapomniałem sprawdzić
  18. I co było usterką?
  19. Mam podobny problem z vag-com 409-1 Nie mam zamiaru systemu od nowa stawiać.
  20. Ja do swojego leje motula 6100 synergie + 10W40 i jest OK. W żadnym wypadku nie lej castrola.
  21. no baa Jutro Ci podeślę bo coś na dysku nie mogę znaleźć, ale na pewno mam na CD.
  22. U mnie też to zaobserwowałem jak silnik jest zimny. Dosłownie pluje z wydechu. To jest słabej jakości paliwo.
  23. Obsługa Vag-com jest banalnie prosta, wystarczy znać podstawowe słowa z j. ang. Zresztą jest jeszcze program Polski VAG
  24. Jaki masz kod silnika? Poszukam schematu w ETKA.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.