Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Oddałem głos
  2. Ja też już rozglądam się za poliftami w przyzwoitej cenie Strasznie prawy reflektor daje w las Jakiej barwy hida ładujesz? Gościu z Koszalina handluje hidami na allegro - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  3. No w końcu dotarły do mnie rameczki klubowe Teraz mogę się wozić po Koszalinie
  4. prezesik18 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    W takim razie musisz zacisk zregenerować. Co i jak masz doskonale opisane tu: Audi 80 Klub Polska :: [ALL] Regeneracja tylnych zaciskw hamulcowych.
  5. prezesik18 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Regulacja jest pod osłoną termiczną środkowego tłumika, którą musisz odkręcić. A co do tego lewego koła, sprawdź czy dźwignia do której przyczepiony jest koniec linki, odbija do końca (do ogranicznika). Jeżeli nie odbija do końca to masz problem z zaciskiem. Lub też możesz mieć problem z rozciągniętą już linką. Ja właśnie problem miałem że ręczny łapał od 3-4ząbką, jak szybko sprawdziłem to miałem problem z tą dźwignią o której Ci właśnie pisałem.
  6. Stan opon nie ma wpływu na wartości ustawienia zbieżności, także możesz sobie darować wizytę u mechanika. Ja dziś też zmieniłem koła na zimowe
  7. Ja kupowałem nowy wkład lusterka depo, niebieskie, asferyczne za 40zł w intercarsie. Są też tańsze w granicach 35zł.
  8. Skoro przebijają to musisz je wymienić. A na cewkach nie masz przebić?
  9. Jak napisałem "bez sensu" to na myśli miałem że grzeją w każdą temperaturę, za każdym razem po włączeniu zapłonu. Tak było napisane w instrukcji obsługi.
  10. hmm, w instrukcji jest napisane że lusterka grzeją się po włączeniu zapłonu - trochę bez sensu. Ale jeżeli po zdjęciu lusterka nie widać przyklejonych mat, to podgrzewania nie miałeś. Masz tu dobry temat co zrobić aby dorobić podgrzewany lustra małym kosztem: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podgrzewane-lusterka-wersja-instalacji-88385/ Sprawdź w instrukcji obsługi który to bezpiecznik i go w razie czego wymień. Jeżeli nie pomorze to masz spalone maty grzewcze.
  11. A to zmienia że diesel ma o wiele wyższy moment obrotowy przy niskich obrotach niż benzyniak. Zresztą diesle na wolnych obrotach mają większe drgania które podczas ruszania są bardziej przenoszone przez układ napędowy na pojazd.
  12. A masz na wyposażeniu podgrzewanie lusterek na 100%? Bo sam fakt że kabelki masz poprowadzone w lusterku do podgrzewania nie oznacza że masz podgrzewane.
  13. Sprawdź bezpiecznik nr 9, on odpowiada za podgrzewanie lusterek i wkładek zamków.
  14. Sam miałem te felgi i opony 205/55/16 pasują jak ulał. 225/50/16 wyglądają na straszne balony...
  15. Właśnie rozkręciłem stary zacisk w którym tłoczek się zatrzymał - i właśnie ten zregeneruje. Ten zacisk co mam w aucie, nie ma siły odciągnąć dźwigienki od ręcznego i tłoczek się nie cofa W starym zacisku była guma od tłoczka rozwalona, i tłoczek miejscami korodował, na szczęście mechanizm od ręcznego działał płynnie, bez żadnych przycięć i oporów. Myślę że zmiana tłoczka + zestaw naprawczy powinien wystarczyć. Ceny w intercarsie sprawdziłem i naprawa wyniesie 60zł :thumbup1 A co do spota to było spoko Co prawda tylko 2 osobowy, ale można by coś te Koszalińskie spoty rozkręcić
  16. a ja mam pytanko odnośnie regeneracji zacisków? robił już ktoś gdzieś w Koszalinie? Jak z cenami? Waham się czy samemu się tego nie podjąć
  17. Polecam, sprawdzony sposób.
  18. No to nie jeden gościu w bmw musiał na światłach się zdziwić
  19. Mierz napięcie akumulatora przed wyjściem z auta, a następnie z rana. Jeżeli dużo spada napięcie to znaczy że coś Ci ciągnie prąd lub też akumulator nadaje się do wymiany.
  20. wszedzie pobiera sie 550ml z tym ze 50 ml jest do badan ja mam w sumie oddane coś około 23 litrów i robie to ni dla wolnych dni czy dla czekolad. poprostu od czasu do czasu z przekonania. Kolego, mały błąd Ci się wkradł. Pobiera się wszędzie 450ml krwi, a nie 550ml Ja oddaje krew bo wiem że inni potrzebują i może się kiedyś zdarzyć że to ja będę potrzebował.
  21. sbenios ma czerwoną rakietę to łatwo będzie znaleźć No sądzę że około świąt / nowego roku pęknie na blacie 300 000km. Co prawda w realu będzie to już 340 000km, ale jeździ dobrze Wezmę ze sobą lapka z VAG jak coś
  22. Ja za 2tygodnie idę na kolejne oddawanie
  23. prezesik18 odpowiedział(a) na Klaudek1993 temat w Układ Jezdny
    Jeżeli bez problemów wejdą na piastę to będą dobre.
  24. A ten przedni zderzak co miałeś lekko "muśnięty" już zmieniłeś?
  25. prezesik18 odpowiedział(a) na Klaudek1993 temat w Układ Jezdny
    Z tego co pamiętam w dieslu masz tarcze 288mm a w 1,8 są 280mm, różnią się grubością. Szukaj takie jakie masz teraz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.