Treść opublikowana przez prezesik18
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
18.00 ?
-
Jak wymienić odmę (rurę odpowietrzającą) w 1.8T?
Ja wymieniałem odmę w ADR, zrzucałem kolektor wraz z przepustnicą (dobra okazja żeby przeczyścić). Trochę zabawy jest przy zakładaniu kolektora, tak więc proponuje zaopatrzyć się w nowe opaski zaciskowe. Męczarnie też miałem ze ściągnięciem przewodów cieczy chłodzącej co idą do przepustnicy.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
No to mi się taka akcja nie przydarzyła, zresztą mam dobre audi bo jeszcze żadnej kontroli drogowej nie miałem
-
hamowanie
Proponuje Ci abyś sprawdził przy każdym kole w jakim stanie są zaciski - czy się bez problemu poruszają na prowadnicach (lubią się zacierać. od razu sprawdzisz w jakim stanie masz klocki i tarcze hamulcowe). Bardzo często w A4 koroduje tłoczek w zacisku, wtedy wystarczy trochę zdolności manualnych i zestaw naprawczy
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Nie raz wjeżdżałem i problemu nie było, poza tym i tak jesteśmy bardziej eko od diesla
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Co do miejsca to może podziemny parking forum? Jest tam ciepło i nie leje się na głowę To może czwartek?
-
świeci airbag
Podepnij VAG, sprawdź błędy i wykasuj. Jak powrócą błędy to dalej będziemy się zastanawiać.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja do piątku jestem w Koszalinie, także pasuje mi każde popołudnie. sbenios, ogarnięta masz już sondę?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
No przy takiej mocy to już nie ma większych problemów z wyprzedzaniem A spalanie praktycznie bez zmian, i to jest zaleta diesla, pomimo licznych modyfikacji i znacznego wzrostu mocy, spalanie niewiele rośnie. W uturbionej benzynce tez po modyfikacjach spalanie potrafi grubo wzrosnąć. Ojciec ma w passacie AFN, widzę że może być dobra bazą do modyfikacji ---------- Post dopisany 05-11-2012 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 21:09 ---------- Jest ktoś chętny na spota?
-
turbina
FMIC - jest to centralnie zamontowany intercooler. Seryjnie jest intercooler niewielkich rozmiarów i schowany jest w lewym nadkolu, przez co nie chłodzi tak dobrze powietrza.
-
Honorowe krwiodawstwo
A to ze dzień wolny to wiem, ale jeżeli ktoś pracuje w wojsku to należą mu się 2 dni wolnego. Kuzyn właśnie tak ma, wolne w dniu oddawania krwi i jeszcze jeden dzień wolnego w dzień jaki mu pasuje:wink:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Ściągnięcie boczka to pestka w porównaniu do wpuszczenia kabla do lusterka. Przez drzwi jest lekki problem żeby to zrobić, a co dopiero jest przy przepuszczaniu go do lusterka. Ja demontowałem całe lusterko i tak się namęczyłem. Mogłem wziąć kabel mniejszej średnicy ale stwierdziłem że 2x 0.75mm2 będzie odpowiedni. Panowie, moje łapska nie mogły sobię poradzić z wyjęciem wkładu i oto efekt http://s4.ifotos.pl/img/1003304ar_xxqweqp.jpg (połamałem ten element co naznaczony strzałką) Teraz regulacja nie chce śmigać jak powinna Zda egzamin w tym miejscu klej? Widziałem w etce że nie da się tego kupić na sztukę.
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
No to kolego pewnie są to kratki od angola, ja u siebie mam UE i normalnie regulacja chodzi. Gdzieś na którejś stronie w tym temacie pisali że wystarczy ze starych kratek przełożyć środki (te którymi regulujesz nawiew góra-dół i na boki) i będziesz miał już wszystko w porządku.
-
Honorowe krwiodawstwo
Pierwsze słyszę że w wojsku pobierają więcej krwi niż w normalnych stacjach krwiodawstwa. Kuzyn tez jest żołnierzem i jak oddaje krew to ma fajne korzyści z tego, dodatkowe dni wolne itp.
-
Strefa Śmiechu
215/40/16 TOYO PROXES T1R 2szt- 5mm LATO (2676519687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zobaczcie 2 fotkę jak mierzy głębokość bieżnika
-
Problem z silnikiem
Sprawdź czy po włączeniu zapłonu pojawia się napięcie 12V na pinach 4 i 16 lub na 5 i 16pinie. Jaki masz interfejs i oprogramowanie, sprawdzałeś czy działa na innym aucie?
-
Honorowe krwiodawstwo
Iloma litrami oddanej krwi możesz się pochwalić? Ja od ukończenia osienastki chodzę regularnie, co 2msc i oddałem już w sumie ponad 4 litry
-
Honorowe krwiodawstwo
Elo, są tu na forum honorowi krwiodawcy?
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Ja już czekam na listonosza z paczką, tymczasem idę kabelki podciągnąć żeby potem mieć mniej roboty Mod za 20zł a jaki praktyczny zimą
-
Zużyta listwa wtryskowa VALTER (czerwony) objawy
Kabelek LPG bez problemu możesz kupić w niedużych pieniądzach. Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Bardzo fajny modzik, ja do podłączenia użyłem kabla głośnikowego 2x0,2mm. Kabel od nawiewu od strony kierowcy przeciągnąłem za licznikiem (wymontowywałem licznik), a od strony pasażera kabel puściłem nad schowkiem. Najgorsza robota to przeciąganie tych kabli. Efekt końcowy powala
-
kilometry
Zwykłem kabelkiem VAG KKL. Nie da się tego zmienić. Musisz kupić interfejs co koryguje liczniki: Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
-
Problemy rano
Objawy wskazują na czujnik temperatury. Spróbuj go podmienić na inny.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja robiłem B u świętonia i polecam. W sumie znaleźć można tańsze szkoły ale świętoń jest naprawdę solidny. Polecam
-
Problem z zakodowaniem Immo do nowego Ecu
Musisz kupić drugi interfejs. Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji lub Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji