Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Ja mam w Boschu opisane montaż/demontaż skrzyń mech 6bieg 01X, 01E, 0A1. Pomóc?
  2. Skoro pompa zaczęła wyć, to sprawdź czy masz płyn w ukł wspomagania. Może po prostu mechanik chciał zrobić wała żebyś jeszcze na wymianę pompy wrócił do niego.
  3. Kolego, przeanalizuj cały ten temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-immobilizer-1649/ Ja też w swojej audi miałem problem z immo i właśnie tym sposobem naprawiłem
  4. Wielkie dzięki za odpowiedź, to właśnie chciałem wiedzieć. Szkoda że nie napisali tego w książce. Dopiero teraz zauważyłem na tym rysunku rurę od wydechu
  5. Tak na pewno to. Tylko powiedz mi kolego gdzie znajdę tą regulację co jest na lince i jest ukazana na rys. U-4410? Wczoraj odkręciłem tunel i nie znalazłem żadnej regulacji, a linki od mechanizmu ręcznego wchodzą w tunel do tyłu i dalej nie można ich podejrzeć bo wykładzina przeszkadza No chyba że można je ujrzeć dopiero jak się wjedzie na kanał od spodu.
  6. Dlatego jak masz ciemny lakier to ja bym spróbował najpierw miejscami polakierować, tam gdzie masz niewielkie ubytki w lakierze (obcierki). A maskę masz w odpryskach i pajączkach, to od nowa całą prysnąć.
  7. Jeżeli dobrze zmatowisz i odtłuścisz powierzchnie to będzie się trzymał.
  8. Ja bym się pokusił o plastidipa Przeglądałeś tamten wątek?
  9. 500zł to kosztuje pomalowanie jednego elementu u lakiernika. Poza tym skoro napisałeś że się nie znasz na lakierowaniu to życzę Ci szczęścia (jeżeli chcesz to samemu zrobić) w malowaniu auta. Do tego jest potrzebny odpowiedni sprzęt i pomieszczenie. A jeżeli chcesz auto przygotować do lakierowania samemu, zakupić lakiery i odstawić do lakiernika, to życzę Ci szczęścia abyś znalazł takiego który Ci polakieruje za 500zł (do tego dolicz koszty lakierów). Naprawdę o wiele lepszą opcją byłoby pomalowanie całego auta PLASTIDIPEM. Ta opcja jest o tyle dobra że można samemu ładnie pomalować
  10. Ja od grudnia pogrywam na X360 i właśnie ostatnio rozważałem opcję przeróbki. Xbox Live Gold wygasło, nie gram przez neta, a na gry szkoda takiej kasy. Wolałbym przerobić konsolę i ściągać gierki z sieci(koszt pobrania i odpowiedniej płytki to 15zł). Z tego co widziałem na forum X360 to mam trochę za nowej daty konsolę bo jej jeszcze nie rozpracowali Pozostaje mi grać w PES i parę innych nudnych gier
  11. Do d*py z taki malowaniem:facepalm: Tu masz coś ciekawego: http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/plastidip-alternatywa-malowania-234780/
  12. Czujnik temp oleju znajduje się zaraz obok czujnika ciśnienia oleju. Oba są na podstawie filtra oleju. Dojście jest do nich kiepskie bo od góry przysłania kolektor ssący, a od dołu to za wiele nie widać. Ja przy zmianie czujnika ciśnienia oleju demontowałem kolektor ssący wraz z przepustnicą (dobra okazja aby wyczyścić ) W twoim przypadku wydaje i się że coś w liczniku się zepsuło.
  13. No właśnie, czy w naszych audikach jest regulacja naciągu linki od ręcznego? Ostatnio mam problem z ręcznym bo dopiero na 4 ząbku jak się zaciąga to czuć opór Widziałem w książce Sam naprawiam A4 B5 że jest jakaś regulacja na lince.
  14. i od razu sprawdź szerokość felgi
  15. Jeżeli chodzi o opony to właściwie to jest standardowy rozmiar dla 17". W tym przypadku czy one będą bardziej schowane w nadkola czy wystawać jest to zależne od ET felgi oraz szerokości felgi. Zreszta tu masz to fajnie wyjaśnione Szerokość felgi i odsadzenie ET (offset) Jak trafisz na natrętnego policjanta to dowód poleci.
  16. Skoro nie ma głośników ani maskownic w drzwiach, to instalacji na 100% też nie ma podciągniętej.
  17. Przy nagrzanym silniku olej nie powinien przekraczać temperatury 120 stopni.
  18. Właśnie wszystkie płyny w normie, nic nie ubywają. Póki nie mam żadnych objawów to nie mam problemu
  19. No niestety ten temat już umarł. Myślę że to wina przejścia na nowy skrypt forum, nie wszystkim nowy styl forum odpowiadał. Byłem też raz na spocie w KG i ledwo co nas 3 furki się uzbierały. Także z frekwencją tu jest tragicznie.
  20. Z tymi fotami to możesz startować do kalendarza klubowego
  21. Dlatego ja się tym zjawiskiem nie przejmuję Chociaż czasem wkurw mnie bierze jak kontrolka od ciśnienia oleju wyje na wertepach, zmienię ten olej, bo czujnik ciśnienia oleju już wymieniłem dawno. No chyba że naprawdę jest problem z ciśnieniem oleju i pompa oleju już siada, w co wątpię, bo już dawno silnik bym zajechał.
  22. Ja śmigam na motulu 6100 synergie+ 10w40. Fakt faktem ale od zmiany stukło już 12tys km.
  23. Powiem szczerze że te samo zjawisko od dawna u siebie zaobserwowałem. Płynu mi wcale nie ubywa, oleju prawie też (robię dolewkę 0,5l na 10000km). Auto jeździ bezproblemowo, temperaturę trzyma bez problemu. Jedyne co mnie martwi to kontrolka od ciśnienia oleju co jakiś czas na wertepach (od roku tak się włącza na dziurach i nic się nie dzieje). Na twoim miejscu nie martwił bym się tym.
  24. Ja mam kilkanaście kalkulatorów ale niestety twojego radyjka nie udało się ogarnąć, jak ktoś chce to może podsyłać na PW numer seryjny i wtedy spróbuje którymś programem rozkodować.
  25. http://www.joemonster.org/i/e/niemieckie_auta01.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.