Treść opublikowana przez prezesik18
-
17" S-line Czy się opłaca?
MASATO, dzięki za fotę Jestem pod wrażeniem bo naprawdę pasują do tego modelu. Lekka gleba i będzie naprawdę świetnie. Sprawdzałem te felgi i są na 100% oryginalne, także za niedługo zawitają u mnie na aucie To są fele S-line z A6?
-
17" S-line Czy się opłaca?
Na 90% będę je brał, ale jeżeli bym ich nie kupił to dam Ci znać Zastanawia mnie tylko jak one w B5 wyglądają, chyba będę musiał podjechać na przymiarkę
-
17" S-line Czy się opłaca?
Cze, mam okazje kupić koła tego typu - http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/23/66/82/2423668216_2 Mogę je mieć za 1000zł. 2 opony starczą na sezon a kolejne jeszcze na dwa. Na felgach są oponki 225/45/17, ET45 (do B5 w sedanie podejdzie bez problemu?) i szer felgi 7.5". Same felgi nie są podrapane. Narazie zawias to standard 1BA ale będę planował wrzucić kit lub gwint. Ma ktoś foto jak one prezentują się w sedanie B5? Szukam właśnie w galerii felg i nie mogę nic znaleźć Z jakiego dokładnie modelu pochodzą te felgi?
-
Kartka od niemieckiej policji pod wycieraczką
To był jeden jedyny wyjazd Częściej się zdarza jeździć na tegel lub schonefeld Zresztą zobacz na jakim "zadupku" leży ta ulica
-
Kartka od niemieckiej policji pod wycieraczką
Stadtplan Berlin, hausnummerngenau und interaktiv - mit Umkreissuche Według tej strony nie należy do tej strefy.
-
Kartka od niemieckiej policji pod wycieraczką
Auto stało na waldsassener(czy jakoś tak) strabe 24-42. Tym bardziej że jak wjeżdżałem do miasta od strony szczecina, to jechałem cały czas przez miasto (na ring nie wjeżdżałem), a potem gdzieś tam na mieście byłem i nie zwróciłem uwagi czy mijałem znaki mówiące o tej strefie ekologicznej Sprawdziłem na necie i ta ulica przy której zaparkowałem nie należy do strefy ekologicznej i plakieta nie jest wymagana. Czyli to miało być ostrzeżenie No chyba że mnie gdzieś na mieście na kamerach wyczaili...
-
Kartka od niemieckiej policji pod wycieraczką
Nie miałem. Czy ta plakietka dotyczy wjazdu do samego centrum?
-
Kartka od niemieckiej policji pod wycieraczką
Cze, byłem ostatnio kilka dni w Berlinie. Auto stało przy drodze prawidłowo zaparkowane tak jak inne auta, później zobaczyłem ze mam karteczkę pod wycieraczką. Kolor zielony, treść identyczne jak z tej strony nachdruckvorschlaglochkarte (Motorblog ) Dziwi mnie to że nie ma żadnego kwadraciku zaznaczonego przy tych pozycjach z wykroczeniami, dane dot. daty, godziny, miejsca i nr rej są napisane, a wykroczenie nie jest zaznaczone Czy ta karteczka to takie ostrzeżenie przed popełnianiem wykroczeń?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie, na tym tygodniu pasuje komuś spot po południu? Dawno nic się nie działo
-
Ile pali Wam gazu?
Ja wiem że mam sterownik omvl, reszty parametrów nie znam. Butla 57l, na zbiorniku robię ok. 500km. Średnie spalanie 11l/100km
-
Powolne hamowanie - pedał w podłodze, normalne bądź szybkie ham. - normalna reakcja
Jak ci podczas wolnej jazdy do 50km/h stuka, a po delikatnym wciśnięciu hamulca ustaje to właśnie jest to ta sprężyna.
-
Powolne hamowanie - pedał w podłodze, normalne bądź szybkie ham. - normalna reakcja
Jeśli masz hamulce firmy ATE to właśnie jest ta część która podałem. Tu masz link do fotki: Pobierz plik bez tytułu JPG free image - photo hosting Ja ostatnio w swojej A4 zmieniałem i u ojca w Passacie i już nic nie puka.
-
Powolne hamowanie - pedał w podłodze, normalne bądź szybkie ham. - normalna reakcja
Wracając do stukania klocków podczas powolnej jazdy to masz walniętą sprężynę zacisku - 4a0 615 269 koszt 12 zł.
-
Potrzebuje dane techniczne czujnika temp. silnika G2/G62
Narazie mam to: http://www.hgs-data.com/tools/OpenPDF.aspx?name=http://image.tolerancedata.com/tekpic/HellaPDF/ti_pl_electronics_kuehlwassertemperatursensor.pdf Jak znajdę konkretne dane pomiarowe to dam znać. ---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- Narazie mam to: http://www.hgs-data.com/tools/OpenPDF.aspx?name=http://image.tolerancedata.com/tekpic/HellaPDF/ti_pl_electronics_kuehlwassertemperatursensor.pdf Jak znajdę konkretne dane pomiarowe to dam znać.
-
[ALL B5] Kontrolka ciśnienia oleju
Ja niestety też mam problem z kontrolką ciśnienia oleju. Olej mam w normie, a kontrolka się zapala jak wjadę w jakieś nierówności - zjazd z drogi na boczną lub jak są duże przechyły. Denerwuje już mnie to. Wcześniej miałem wycieki z czujnika ciśnienia oleju to go wymieniłem. Chyba przyszedł czas na pomiar ciśnienia oleju i diagnozę co z autkiem. Martwi mnie ilość roboty która potrzebna jest żeby zrzucić miskę. Jakoś 2 tygodnie temu miałem okazję to robić na praktykach i ciekawie nie było, trzeba opuszczać sanki.
-
Zatrzaśnięta klapa bagażnika, Sedan.
lub też ściągnąć tablicę rej. i mniej więcej na środku klapy nawiercić dziurę i złapać szczypcami cięgno i pociągnąć. Też kiedyś miałem problem z otwarciem klapy, na szczęście mam rozkładane siedzenia, ale mam butle lpg 67l ustawioną poprzecznie tuż za siedzeniami Na szczęście była tam szczelina na 20cm to wpuściłem tam 5 letniego łepka i rozkręcił tapicerę a potem odblokował zamek
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
mi weekend tez pasuje Co Wy na Bagicz? Wtedy może ktoś z KG by podjechał
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
No właśnie, jakieś powitanie wiosny przy grillu moglibyśmy zorganizować
-
Najazd, podjazd
Koledzy czy ktoś miał styczność z takim najazdem: http://allegro.pl/podjazd-najazd-rampa-podjazdy-najazdy-1500kg-i2192620405.html W najbliższych dniach mam zamiar wykonać taki najazd i chciałbym zasięgnąć wskazówek dotyczących wymiarów tego najazdu - szerokość, długość, wysokość, ale głównie zależy mi na tym z jakich kątowników mam go wykonać. Będzie mi służył do drobnych napraw pod gołym niebem Także jak ktoś z was użytkował najazd i może mi podpowiedzieć na co uważać najlepiej to czekam na odpowiedź
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Wydaje mi się że chodzi o silnik forum
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Już mam Zmieniłem w ustawieniach.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja mogę podjechać ale dopiero po godzinie 17.00 i tylko w tygodniu. Jak wy robicie te emoty?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Cicho jak makiem zasiał
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
Ja też wypełniłem i czekam na ten raport
-
[ALL] Gdzie się wpiąć żeby podłączyc lampki w nogach
W tym temacie masz wszystko. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?50214-ALL-B5-Monta%BF-pod%B6wietlenia-n%F3g-po-otwarciu-drzwi O ile się nie mylę to masę podłącz do brązowo-białego, wtedy będzie działać Ci po otwarciu drzwi.