Treść opublikowana przez prezesik18
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
heh, no to kolego niestety nic nie pomogę Jak w weekendy jesteś to uderzaj do Areny, tam z pewnością poznasz jakieś d*py.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ja mieszkam 15km od świdwina
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
Jak zamontujesz w podstawce chłodnicy oleju (jest miejsce obok czujnika ciśnienia oleju) czujnik temp oleju i przeciągniesz kabel do kabiny i podłączysz do licznika to nie będzie problemu. A wskaźnik naładowania akumulatora bez problemu podłączysz + i mase.
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
Kolego taki staż na forum a takie głupie pytanie WEJDZIE.
-
Problem z centralnym pomocy pilne
Dobra latarka i wszystko zobaczysz. Wystarczy ci śrubokręt krzyżak. Najpierw wyjmujesz trójkąt z tylnej klapy, odkręcasz jego mocowanie (2śróbki), potem jak masz plastikową wnękę w tapicerce do zamykania klapy to tam są dwa wkręty. Oprócz tego na całym obwodzie tapicerki klapy jest jeszcze umieszczone ok 7-9 wkrętów. Jak masz latarkę led to je zobaczysz, są one w kolorze tapicerki.
-
Problem z centralnym pomocy pilne
jak masz składaną kanapę to oczywiście ją rozkładasz i odkręcasz tapicerkę klapy bagażnika i ręcznie za cięgno otwierasz. A jeżeli nie masz rozkładanej kanapy z tyłu to musisz tym sposobem: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/padla-pompka-centralnego-otworzyc-bagaznik-pilne-260054/
-
Głośna praca na 4 biegu
Jaką masz skrzynie napisane masz we wlepce w książce serwisowej i we wlepce we wnęce na kolo zapasowe w bagażniku.
-
czy audi ma 2 kable antenowe?
Kolega waldekj chyba ma rację, w passacie mojego ojca była podstawka do telefonu i cała reszta (mikrofon i głośnik) także ta antena mogła być podłączona do tego zestawu GSM.
-
czy sa tu na forum klubowicze ktorzy przebywaja w norwegii??
Jest już wątek w odpowiednim dziale: http://a4-klub.pl/reszta-swiata-102/odp-moze-jakis-spocik-oslo-norwegia-juz-30-osob-85954/
-
Instalacja gazowa Lovato
Zmień prefiks w temacie, podaj parametry instalki (wtryski, reduktor). Ogólnie silniki 1.8 wolnossące (125 konne) nie są wymagające i pracują dobrze na różnych instalacjach.
-
Padła pompka od centralnego.Jak otworzyć bagaznik?Pilne
W takim razie musisz wywiercić dziurę tak jak pisałeś. Zdejmij tablicę rejestracyjną i mniej więcej na środku ramki, zarówno w pionie, jak i poziomie. Tylko musisz mieć potem cienkie i długie szczypce żeby złapać cięgno. ---------- Post dopisany 04-02-2013 at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 14:52 ---------- Jak w tym miejscu co zaznaczyłem wywiercicie dziurkę to małym śrubokrętem uda wam się podważyć dźwigienkę i otworzyć bagażnik.
-
Głośna praca na 4 biegu
Może tak być, w niedługim czasie mogą kolejne biegi się psuć. Radziłbym wymianę całej skrzyni.
-
fotele i kanapa z avanta pasują do sedana ?
Fotele bez problemu, a jeżeli chodzi o kanapę to trzeba coś kombinować z oparciem (jego zatrzaski montażowe).
-
Czy będzie wyrzucać olej przez bagnet?
Mocno wciskałeś? Tam trzeba naprawdę siły użyć aby wskoczyła ona odpowiednio na swoje miejsce.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Kolega ma AVG w A6 C5 (czyli ciutke nowszy AFN) i faktycznie demonem prędkości to to nie jest.
-
czy audi ma 2 kable antenowe?
Ojciec w passacie 1997r. ma też poprowadzone dwa kable antenowe, tyle że ma dwie takie same końcówki
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jaki silnik w tej audi?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Póki co czytam cały wątek aby odnaleźć schemat elektryczny jak przejść z valeo przedlift na valeo poliftowe, i muszę jeszcze ogarnąć sposób podłączenia bez kostek do lamp.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ale tu cisza od ostatniego spota Auta modzicie?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Chłopaki, szybkie pytanie: lampy poliftowe UK da radę przerobić na EU? Coś mi o uszy się obiło że przestawia się przesłony.
-
Jak poprawić audio ?
Nie napisałeś jaką masz gotówkę na audio, jakie masz teraz radyjko, czego oczekujesz od zestawu. jakiej muzy słuchasz. Jak masz nie więcej niż 400zł to zainwestuj w porządne głośniki w przednie drzwi + wygłuszenie.
-
czy kupic te felgi?
Na standardowym zawieszeniu z tymi kołami auto by śmiesznie wyglądało. Poszukaj B6 na 19" w tej galerii: http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/galeria-felg-a4-pokazcie-fele-7505/
-
Licznik z fisem
Immo trzeba wyłączyć. A bez podłączania niczego więcej niż masz teraz to nic nowego Ci się nie wyświetli. Aby fis działał potrzebujesz odpowiedniej manetki do sterowania nim i podłączenia do licznika odpowiednich sygnałów z czujników. Samo przełożenie licznika nic nie da. Kolega podał Ci linka gdzie jest wszystko opisane co trzeba podłączyć. Tu masz wszystko co najważniejsze opisane szczegółowo: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-licznika-fis-259033/
-
-Passat b5 FL- Brak podświetlenia drzwi kierowcy po ich otwarciu i FIS
Znajduje się tam jak opisujesz. U nas na forum jest temat w którym jest opisana jego naprawa/wymiana co prawda tyczy się on A4 B5, ale znając życie to w pasku jest to samo zamontowane. Może wystarczy przeczyścić? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-naprawa-podswietlenia-otwieraniu-drzwi-22274/
-
brak podswietlania nóg i obrysówki prawych drzwi pasażera
Widocznie nie łączyły Ci styki lub miałeś je delikatnie skorodowane Macie tu linka jak naprawić mikrostyk w przednich drzwiach w B5: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-naprawa-podswietlenia-otwieraniu-drzwi-22274/