Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. heh, no to kolego niestety nic nie pomogę Jak w weekendy jesteś to uderzaj do Areny, tam z pewnością poznasz jakieś d*py.
  2. Ja mieszkam 15km od świdwina
  3. Jak zamontujesz w podstawce chłodnicy oleju (jest miejsce obok czujnika ciśnienia oleju) czujnik temp oleju i przeciągniesz kabel do kabiny i podłączysz do licznika to nie będzie problemu. A wskaźnik naładowania akumulatora bez problemu podłączysz + i mase.
  4. Kolego taki staż na forum a takie głupie pytanie WEJDZIE.
  5. Dobra latarka i wszystko zobaczysz. Wystarczy ci śrubokręt krzyżak. Najpierw wyjmujesz trójkąt z tylnej klapy, odkręcasz jego mocowanie (2śróbki), potem jak masz plastikową wnękę w tapicerce do zamykania klapy to tam są dwa wkręty. Oprócz tego na całym obwodzie tapicerki klapy jest jeszcze umieszczone ok 7-9 wkrętów. Jak masz latarkę led to je zobaczysz, są one w kolorze tapicerki.
  6. jak masz składaną kanapę to oczywiście ją rozkładasz i odkręcasz tapicerkę klapy bagażnika i ręcznie za cięgno otwierasz. A jeżeli nie masz rozkładanej kanapy z tyłu to musisz tym sposobem: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/padla-pompka-centralnego-otworzyc-bagaznik-pilne-260054/
  7. Jaką masz skrzynie napisane masz we wlepce w książce serwisowej i we wlepce we wnęce na kolo zapasowe w bagażniku.
  8. Kolega waldekj chyba ma rację, w passacie mojego ojca była podstawka do telefonu i cała reszta (mikrofon i głośnik) także ta antena mogła być podłączona do tego zestawu GSM.
  9. Jest już wątek w odpowiednim dziale: http://a4-klub.pl/reszta-swiata-102/odp-moze-jakis-spocik-oslo-norwegia-juz-30-osob-85954/
  10. Zmień prefiks w temacie, podaj parametry instalki (wtryski, reduktor). Ogólnie silniki 1.8 wolnossące (125 konne) nie są wymagające i pracują dobrze na różnych instalacjach.
  11. W takim razie musisz wywiercić dziurę tak jak pisałeś. Zdejmij tablicę rejestracyjną i mniej więcej na środku ramki, zarówno w pionie, jak i poziomie. Tylko musisz mieć potem cienkie i długie szczypce żeby złapać cięgno. ---------- Post dopisany 04-02-2013 at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 14:52 ---------- Jak w tym miejscu co zaznaczyłem wywiercicie dziurkę to małym śrubokrętem uda wam się podważyć dźwigienkę i otworzyć bagażnik.
  12. Może tak być, w niedługim czasie mogą kolejne biegi się psuć. Radziłbym wymianę całej skrzyni.
  13. Fotele bez problemu, a jeżeli chodzi o kanapę to trzeba coś kombinować z oparciem (jego zatrzaski montażowe).
  14. Mocno wciskałeś? Tam trzeba naprawdę siły użyć aby wskoczyła ona odpowiednio na swoje miejsce.
  15. Kolega ma AVG w A6 C5 (czyli ciutke nowszy AFN) i faktycznie demonem prędkości to to nie jest.
  16. Ojciec w passacie 1997r. ma też poprowadzone dwa kable antenowe, tyle że ma dwie takie same końcówki
  17. Jaki silnik w tej audi?
  18. Póki co czytam cały wątek aby odnaleźć schemat elektryczny jak przejść z valeo przedlift na valeo poliftowe, i muszę jeszcze ogarnąć sposób podłączenia bez kostek do lamp.
  19. Ale tu cisza od ostatniego spota Auta modzicie?
  20. Chłopaki, szybkie pytanie: lampy poliftowe UK da radę przerobić na EU? Coś mi o uszy się obiło że przestawia się przesłony.
  21. Nie napisałeś jaką masz gotówkę na audio, jakie masz teraz radyjko, czego oczekujesz od zestawu. jakiej muzy słuchasz. Jak masz nie więcej niż 400zł to zainwestuj w porządne głośniki w przednie drzwi + wygłuszenie.
  22. Na standardowym zawieszeniu z tymi kołami auto by śmiesznie wyglądało. Poszukaj B6 na 19" w tej galerii: http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/galeria-felg-a4-pokazcie-fele-7505/
  23. Immo trzeba wyłączyć. A bez podłączania niczego więcej niż masz teraz to nic nowego Ci się nie wyświetli. Aby fis działał potrzebujesz odpowiedniej manetki do sterowania nim i podłączenia do licznika odpowiednich sygnałów z czujników. Samo przełożenie licznika nic nie da. Kolega podał Ci linka gdzie jest wszystko opisane co trzeba podłączyć. Tu masz wszystko co najważniejsze opisane szczegółowo: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-licznika-fis-259033/
  24. Znajduje się tam jak opisujesz. U nas na forum jest temat w którym jest opisana jego naprawa/wymiana co prawda tyczy się on A4 B5, ale znając życie to w pasku jest to samo zamontowane. Może wystarczy przeczyścić? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-naprawa-podswietlenia-otwieraniu-drzwi-22274/
  25. Widocznie nie łączyły Ci styki lub miałeś je delikatnie skorodowane Macie tu linka jak naprawić mikrostyk w przednich drzwiach w B5: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-naprawa-podswietlenia-otwieraniu-drzwi-22274/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.