Treść opublikowana przez prezesik18
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ok, to środa godzina 17.00 czy 18.00? Widziałem twoją byłą już u mnie pod szkołom (samochodówką). Sprzedałeś bez alu?
-
[ALL B5] Naprawa, poprawa lamp reflektorów audi a4 b5
Tak
-
[ALL B5] Naprawa, poprawa lamp reflektorów audi a4 b5
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie:decayed: Jak szkło reflektora ma odpryski i jest matowe to polerke rób.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ok, tylko nie gwarantuje że się uda odczytać ten pin bo ja mam zwykły kabelek vag kkl pod rs232 i programik który odczytuje tylko z niektórych immo VDO. Spróbować można W takim razie mówcie które popołudnie w tygodniu wam pasuje? Wtorek, środa, czwartek?
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Bierz angole, przekładasz środki ze starych i masz normalny zakres nawiewu góra-dół. Dobra cena.
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Nie ma tam oznaczenia D2S, czyli nie są przystosowane do xenonu.
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Przecież to jest zwykła soczewka, możesz tam włożyć zwykłą żarówkę H7.
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Jak masz lampy poliftowe i słabo Ci soczewki świecą to wysyłaj do użytkownika Qwerty. On ogarnie Ci z tych lamp bixenon. ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/bixenony-dzienne-malowanie-usa-lamp-b5-234646/
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Masz pin do immo? (lub komplet kluczy wraz z zawieszką bo tam też jest napisany pin). Jak pin będzie znany to bez problemu można to samemu zrobić. ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ---------- Ja mam kabelek VAG którym odziwo udało się wyciągnąć pin z immo mojej B5 Jakbyś podjechał na spota to moglibyśmy spróbować Kto chętny na spota w tym tygodniu?
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Kolego, daruj sobie te reflektory z tych aukcji. Kup używki poliftowe lub ich zamienniki depo i będzie całkiem nieźle wyglądać.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Szukasz kolejnej A4? ---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Jak na zapasowym kluczyki tez zacznie ci wariować immo to masz walniętą pętle indukcyjną co jest wokół stacyjki. Jeżeli na awaryjnym kluczyku nie będziesz miał problemu to pewnie padł ci transponder w kluczyku i trzeba by go wymienić i zakodować kluczyk. A do tego jest potrzebny pin z immo + VAG.
-
Numer części, podgrzewana kierownica.
Z a6 C5: 4B0 419 091 CC skóra podgrzewana (4B0 880 201 Q - nr airbaga) 4B0 419 091 BS skóra podgrzewana (4B0 880 201 AD - nr airbaga) 4B0 419 091 BA skóra podgrzewana (4B0 880 201 AH - nr airbaga) 4B0 419 091 CB kier wielofunkcyjna skóra podgrzewana (4B0 880 201 M - nr airbaga) 4B0 419 091 BT kier wielofunkcyjna skóra podgrzewana (4B0 880 201 AC, 4B0 880 201 AM - nr airbaga) 4B0 419 091 BC kier wielofunkcyjna skóra podgrzewana (4B0 880 201 AF, 4B0 880 201 AG, 4B0 880 201 AJ - nr airbaga)
-
[B5 AFN] Sprawdzenie czujnika temperatury
Wykręć czujnik G62/G2 i sprawdź oporność w danych temperaturach:
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
To zastanawiające że przy przebiegu 214tys km silnik wymagał już remontu, z pewnością wcześniej ktoś nie eksploatował odpowiednio silnika. Mój ADR ma ponad 340tys km a remontu jeszcze nie miał nigdy, oby tak dalej Ostatnio przy zmianie oleju zrobiłem mu płukankę silnika i od wymiany oleju nie wziął ani grama oleju
-
Falowanie obrotow
Adaptacje możesz wykonać za pomocą vaga (bardzo prosto), lub też odłączyć akumulator na chwile, włączyć zapłon, poczekać ok. 30s aż silniczek krokowy przepustnicy się ustawi i pstryknie, odpal auto niech chwile popracuje.
-
Falowanie obrotow
Jak będziesz czyścił przepustnicę sprawdź od razu szczelność odmy.
-
Konsola środkowa
Z tego co w etce sprawdziłem to sama obudowa różni się literką w kodzie: stara konsola 8D0 863 243 poliftowa 8D0 863 243 C Na schemacie wszystko wygląda tak samo.. (z lewej polift, z prawej przedlift)
-
Konsola środkowa
Przecież w poliftowej masz całkiem inny climatronic, inną popielniczkę, do tego jeszcze inaczej są rozmieszczone przyciski. Według mnie nie wejdzie, za dużo różnią się.
-
Części.
Sprawdź numery tych części to w katalogu sprawdzimy co to za część i od czego
-
Uciekający olej
Nie jestem pewny ale chyba widziałem w dziale warsztat fotostory z wymiany uszczelki pod pokrywą, tylko nie wiem do jakiego silnika to było
-
Uciekający olej
Uszczelkę bez problemu zmienisz sam. Do jej wymiany wystarczy zdemontować rurki od odpowietrzania głowicy, i odkręcić chyba 2 nakrętki i pokrywę można wyjąć. Koszt uszczelki w intercarsie firmy ELRING ok 75zł. Radzę kupić silikon i z tyłu pokrywy jeszcze nim delikatnie przesmarować bo tam też lubi cieknąc.
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
Nie mam pojęcia. Masa to na pewno będzie brązowy kabel. A żeby znaleźć 12V po włączeniu zapłonu to musiałbyś pomóc sobie multimetrem.
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
Tak, plusa bierzesz z kostki licznika 12V po włączeniu zapłonu a masę tez szukasz w kostce od licznika.
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
To jest właściwie zwykły wskaźnik napięcia akumulatora. Podłączamy plus i masę.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Można będzie jakiegoś małego spota ukręcić