Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Ok, to środa godzina 17.00 czy 18.00? Widziałem twoją byłą już u mnie pod szkołom (samochodówką). Sprzedałeś bez alu?
  2. Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie:decayed: Jak szkło reflektora ma odpryski i jest matowe to polerke rób.
  3. Ok, tylko nie gwarantuje że się uda odczytać ten pin bo ja mam zwykły kabelek vag kkl pod rs232 i programik który odczytuje tylko z niektórych immo VDO. Spróbować można W takim razie mówcie które popołudnie w tygodniu wam pasuje? Wtorek, środa, czwartek?
  4. Bierz angole, przekładasz środki ze starych i masz normalny zakres nawiewu góra-dół. Dobra cena.
  5. Nie ma tam oznaczenia D2S, czyli nie są przystosowane do xenonu.
  6. Przecież to jest zwykła soczewka, możesz tam włożyć zwykłą żarówkę H7.
  7. Jak masz lampy poliftowe i słabo Ci soczewki świecą to wysyłaj do użytkownika Qwerty. On ogarnie Ci z tych lamp bixenon. ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/bixenony-dzienne-malowanie-usa-lamp-b5-234646/
  8. Masz pin do immo? (lub komplet kluczy wraz z zawieszką bo tam też jest napisany pin). Jak pin będzie znany to bez problemu można to samemu zrobić. ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ---------- Ja mam kabelek VAG którym odziwo udało się wyciągnąć pin z immo mojej B5 Jakbyś podjechał na spota to moglibyśmy spróbować Kto chętny na spota w tym tygodniu?
  9. Kolego, daruj sobie te reflektory z tych aukcji. Kup używki poliftowe lub ich zamienniki depo i będzie całkiem nieźle wyglądać.
  10. Szukasz kolejnej A4? ---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Jak na zapasowym kluczyki tez zacznie ci wariować immo to masz walniętą pętle indukcyjną co jest wokół stacyjki. Jeżeli na awaryjnym kluczyku nie będziesz miał problemu to pewnie padł ci transponder w kluczyku i trzeba by go wymienić i zakodować kluczyk. A do tego jest potrzebny pin z immo + VAG.
  11. Z a6 C5: 4B0 419 091 CC skóra podgrzewana (4B0 880 201 Q - nr airbaga) 4B0 419 091 BS skóra podgrzewana (4B0 880 201 AD - nr airbaga) 4B0 419 091 BA skóra podgrzewana (4B0 880 201 AH - nr airbaga) 4B0 419 091 CB kier wielofunkcyjna skóra podgrzewana (4B0 880 201 M - nr airbaga) 4B0 419 091 BT kier wielofunkcyjna skóra podgrzewana (4B0 880 201 AC, 4B0 880 201 AM - nr airbaga) 4B0 419 091 BC kier wielofunkcyjna skóra podgrzewana (4B0 880 201 AF, 4B0 880 201 AG, 4B0 880 201 AJ - nr airbaga)
  12. Wykręć czujnik G62/G2 i sprawdź oporność w danych temperaturach:
  13. To zastanawiające że przy przebiegu 214tys km silnik wymagał już remontu, z pewnością wcześniej ktoś nie eksploatował odpowiednio silnika. Mój ADR ma ponad 340tys km a remontu jeszcze nie miał nigdy, oby tak dalej Ostatnio przy zmianie oleju zrobiłem mu płukankę silnika i od wymiany oleju nie wziął ani grama oleju
  14. prezesik18 odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    Adaptacje możesz wykonać za pomocą vaga (bardzo prosto), lub też odłączyć akumulator na chwile, włączyć zapłon, poczekać ok. 30s aż silniczek krokowy przepustnicy się ustawi i pstryknie, odpal auto niech chwile popracuje.
  15. prezesik18 odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    Jak będziesz czyścił przepustnicę sprawdź od razu szczelność odmy.
  16. Z tego co w etce sprawdziłem to sama obudowa różni się literką w kodzie: stara konsola 8D0 863 243 poliftowa 8D0 863 243 C Na schemacie wszystko wygląda tak samo.. (z lewej polift, z prawej przedlift)
  17. Przecież w poliftowej masz całkiem inny climatronic, inną popielniczkę, do tego jeszcze inaczej są rozmieszczone przyciski. Według mnie nie wejdzie, za dużo różnią się.
  18. Sprawdź numery tych części to w katalogu sprawdzimy co to za część i od czego
  19. Nie jestem pewny ale chyba widziałem w dziale warsztat fotostory z wymiany uszczelki pod pokrywą, tylko nie wiem do jakiego silnika to było
  20. Uszczelkę bez problemu zmienisz sam. Do jej wymiany wystarczy zdemontować rurki od odpowietrzania głowicy, i odkręcić chyba 2 nakrętki i pokrywę można wyjąć. Koszt uszczelki w intercarsie firmy ELRING ok 75zł. Radzę kupić silikon i z tyłu pokrywy jeszcze nim delikatnie przesmarować bo tam też lubi cieknąc.
  21. Nie mam pojęcia. Masa to na pewno będzie brązowy kabel. A żeby znaleźć 12V po włączeniu zapłonu to musiałbyś pomóc sobie multimetrem.
  22. Tak, plusa bierzesz z kostki licznika 12V po włączeniu zapłonu a masę tez szukasz w kostce od licznika.
  23. To jest właściwie zwykły wskaźnik napięcia akumulatora. Podłączamy plus i masę.
  24. Można będzie jakiegoś małego spota ukręcić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.