Treść opublikowana przez prezesik18
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/misja-nowicjusza-na-budowie-vt339234.htm
-
manetka fis avant przedlift polift a wycieraczki
Ja mam sedana także z tym problemu nie mam. Rozpiskę w sumie zrobiłem sobie, jak zadziała to wrzucę w temat co i jak.
-
manetka fis avant przedlift polift a wycieraczki
Sam już nie wiem czy ten przełącznik jest z avanta czy sedana, wiem że jest z polifta. Ma numery 4D0953513D 8D9953503D. Ma też pozycję manetki kliknięcia tak jak mają avanty. Multimetrem udało mi się co do czego dojść. Przekładał ktoś piny w tej kostce od wycieraczek/spryskiwacza?
-
manetka fis avant przedlift polift a wycieraczki
heh, rozkminiłeś ten temat?
-
Audi A4 B5 benzyna - licznik kradnie prąd
Ile tego prądu kradnie? Podaj dokładnie w mA. Może jest gdzieś zwarcie/przebicie w instalacji. Nie możliwe żeby licznik załatwił akumulator po 4dniach, chyba że jest jakiś cienki.
-
Takie tam B5 quattro... :)
Niezły projekt, będę obserwował
-
Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
Ja mam u siebie w aucie. Masz tu temat ze zdjęciami: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229883-montaz-uniwersalnego-komputera-pokladowego/
-
Pytanie laika co to za druciarstwo
a w ogóle dochodzą do tamtych miejsc gdzie jest wtyknięty ten przewód, dochodzą przewody? widać blaszki w które powinny wejść bezpieczniki?
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Trzyma się ok. Dodam że wcześniej kawałek blaszki potraktowałem papierem ściernym, odtłuściłem, nałożyłem troszkę kalafonii, zabieliłem (dałem cynę żeby złapało), końcówki kabli też pocynowałem, zabieliłem i potem zlutowałem ze sobą. Dodam że bez przeszlifowania i wysmarowania kalafonii lut nie chciał złapać i po prostu spływał.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ja przeciągnąłem przewód głośnikowy 2x0,35mm2 z lampki centralnej podsufitką a następnie pod słupkiem w okolice wszystkich kostek z lewej strony nóg kierowcy. W tamtym miejscu podłączyłem do niego przewody z oświetlenia nóg kierowcy i pasażerów. Przewód przy lampce przylutowałem do blaszek, tak aby oświetlenie nóg działało kiedy włączę manualnie górną lampkę.
-
Wymiana szczotek dmuchawy
Nawet jak pukniesz to nie chce Ci się włączyć dmuchawa?
-
Oświetlenie wnętrza
Sprawdź łączenie się przewodów idących z krańcówek do pompki centralnego. Musisz odkręcić plastikowy próg z tyłu od strony pasażera, przewody są niebiesko-biale, o ile pamiętam są 3 lub 4. Łączą się w całość i często na tym łączeniu zdarza im się przegnić.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wiesz co, wszystko jest kwestią tego czy się takim autem myka na co dzień, co innego jeździć codziennie czy też raz na jakiś czas. Taka S2 z pewnością nie byłaby dailycarem, właściwie jak ta A4 Napisałem co sądzę na ten temat ale wywołałem tylko zbędną dyskusję
-
Uderzenie w krawężnik
Uderzył tylnym kołem, tak więc po co ma sprawdzać końcówki drążków kierowniczych które są z przodu. Pewnie belkę skrzywiłeś.
-
[B5 1Z] A4 TDi
kiepsko bys sie czul ??? a skąd wiesz ze ja masz....na 100% i czy kiedys nie lezała na mokrym i nie naciagneła wilgoci i nawet przy stłuczce sie nie otworzy Wystarczy mi świadomość że jest tam poduszka powietrzna, a nie malutki rezystorek który sam wlutowałem i ma tylko funkcję taką żeby kontrolka na desce się nie świeciła. Tego czy wypali w razie czego to już inny temat.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Kiepsko bym się czuł prowadząc auto i wiedząc że w razie czego nic mi nie wystrzeli [emoji15] Fura kozak, powodzenia w dalszych modach [emoji4]
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Jeśli chodzi o B5, miałem takie koło z przodu. 18" 8,5" Et35 225/40 i opona była prawie na równo z błotnikiem.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
żarniki.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ajj, zapomniałem wkleić http://www.jdmkoszalin.fora.pl/tuning,20/malowanie-proszkowe-felgi-aluminiowe-stalowe-chrom,779.html
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To jest ten gościu co założył temat, numer jest, cennik na drugiej stronie, paleta kolorów, email: [email protected] Tak wyszedł kolor subaru gold: http://s2.ifotos.pl/img/IMG0072JP_wrhhnpr.JPG
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Pamiętam jak szukalem kogoś do piaskowania/malowania jakoś w kwietniu to ciężko było znaleźć kogoś w okolicy. Ostatecznie zawiozlem do gościa 30km za Słupsk z miejscowosci Trzebielino czy Trzebielino. Koszt za piaskowanie i malowanie proszkowe 4 sztuk 18" 400zl.
-
Brak oświetlenia po otwarciu drzwi.
Cieszę się że pomogłem
-
Strefa Śmiechu
Nie wiem czy się śmiać, czy płakać
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Brock B3 18" przód 8,5" 215/35 et35 + dystans 13mm tył 10" 225/40 et30 gwint przód 58cm, tył 61cm
-
Brak świateł mijania i drogowych
pająk jak jest uszkodzony to najczęściej mijania działają a drogowe wysiadają. Zobacz czy na włączonym zapłonie jak uruchomisz przełącznikiem mijania/drogowe czy się świecą, a następnie odpal auto i sprawdź czy mijania/drogowe świecą. Ewentualnie jak nie będą świecić poruszaj kluczykiem i powinny zadziałać - jeśli zadziałają to wina kostki stacyjki.