Treść opublikowana przez pisarz1980
-
[ALL] Schemat EGR silników 1.9 tdi - AJM i AFN
Jak by można ja taki schemat po proszę do AFN.
-
[B5 AFB] Coś "wypadło" z silnika
Może czujnik ciśnienia w układzie dolotowym albo tęmperatury. Myślałem też o arbegu .
-
[B5 AFN] Trzęście całym autem na biegu jałowym.
Chciałbym wiedzieć więcej o tym nastawniku gdzie się znajduje i jak go czyścić,itp. 9 (wszystko) jeśli można . Pozdrawiam.
-
[B6 AVB] Szarpnie na wolnych
Albo małe odpowietrzenie sprzęgła by się przydało
-
[B7 BLB] Problem auto straciło moc.
Ja stawiałbym na nie szczelności w układzie dolotowym.
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
Miałem to samo , spuściłem trochę płynu ze sprzęgła tzn. przelałem trochę ten układ z 4 razy pedałem i na razie jest OK.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AFN z 1998r. Na liczniku 235 tyś. ok . Do końca też nie wieże ile na prawdę choć książka jest. Pozdro dla Wszystkich.
-
Zakodowane radio
Dzięki WIELKIE za pomoc , pozdrawiam.
-
Zakodowane radio
Problem jest z radiem , wyświetlił mi się napis SAVE 2 i nie mogę rozkodować . Kiedyś jak pisało same SAVE ,wpisałem kod i było OK. A teraz klapa ,przypominam że to radio orginalne . Z góry dziękuje za każdą wskazówkę.
-
[B6 AWX] Błąd przeładowania turbiny
To mi wygląda na padnięty elektromagnetyczny zawór wspomagający turbinę . Roczna turbina na 90% powinna być OK.
-
[ALL B7] [BRB] Szarpanie na cieplym silniku
Może coś z zapłonem lub koło masowe.
-
[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy AFN najlepiej w serii.
A może pada elektromagnetyczny zawór wspomagający turbo .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem posiadaczem A4 AFN 1.9 TDI 110KM z 1998r. Na forum trafiłem przez zaprzyjażnione forum . Oczywiście w poszukiwaniu wiedzy .