Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. gorąco mi sie zrobiło
  2. z czego walisz no chyba nie ze mnie :gwizdanie: z Ciebie ??????? NIGDY !!!!!!! :gwizdanie: branie masz, zacinaj wędka już złorzona
  3. z czego walisz no chyba nie ze mnie :gwizdanie: z Ciebie ??????? NIGDY !!!!!!! :gwizdanie:
  4. z czego walisz no chyba nie ze mnie :gwizdanie:
  5. czasem to mam wrażenie że Madas pod osłoną nocy jak zorro posty zmienia :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:52_________________________________________________ JJEESSTTEEMM !!!! zaskocyla cie Rako też żeś cytata zasadził końskiego
  6. JJEESSTTEEMM !!!! zaskocyla cie :gwizdanie:
  7. :polew: a zdawało mi sie że już sie nauczyłem cytować
  8. JJEESSTTEEMM !!!!
  9. co masz ? abo nie mów, bo se nie wziąłem towaru a tych szczyn szwedzkich kupował nie bede
  10. ale do normalnego funkcjonowania potrzebuje z 8-9 godz. snu . . . . . . . . . . lub 2 kaw rano
  11. no to moze mi teraz odpuscisz malutka i Fanem sie zainteresujesz Rako a co ty tak malutką oddajesz bez walki :gwizdanie: bez walki?? 3 strone już chyba walcze nida rady psepadła [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:45_________________________________________________ja z pół godz. wcześniej
  12. ja sie zmywam niestety, jutro do roboty w środku nocy musze wstać
  13. no to moze mi teraz odpuscisz malutka i Fanem sie zainteresujesz dzisiaj jestem niedostępny bo jest ten dzień nie mów że ciotę dostałeś
  14. no to moze mi teraz odpuscisz malutka i Fanem sie zainteresujesz Rako a co ty tak malutką oddajesz bez walki :gwizdanie:
  15. no to moze mi teraz odpuscisz malutka i Fanem sie zainteresujesz dzisiaj jestem niedostępny bo jest ten dzień
  16. sześ malutka co tam słychać dziewucho ?
  17. czekajta bo nimoge zadążyć
  18. Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :polew:przyjeżdżaj u nas zawsze jest fajnie nawet jak nie jest [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________ Cóż za wzruszające zdanie :beksa: ta znowu swoje no bo "TA" już taka jest wyrobiła się na "Poznańskich salonach" przyjezdzaj przyjezdzaj....przeglad sie zrobi co chcesz przeglądać ?? od VAGowania to jest MUSASHI
  19. cześć Fan a Ty do kiedy jesteś w Polszy ? już od tygodnia mnie nie ma, będe na początku kwietnia prawdopodobnie[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:39_________________________________________________Peter VAG działa
  20. Drosdek chce pod SCART albo może być chinch wszycho jedno chociaż wolałbym chinch bo możnaby użyć do transmitera AV
  21. halo panie słuchaj, macie może jakiś magiczny kabel żeby wyjść na TV ze złącza VGA (tego samego co na monitor )w lapku ?
  22. miałem jakieś 2012 z pół roku temu - takie drewno że szkoda było 70groszy na płyte wydawać
  23. u mnie chodził VAG na SP1 i bez SP też, teraz też chodzi of kors

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.