Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. czyżbyś kupił nowy model lalki masturbator L-250, z włochatym chewbacca w kroczu , i pochłonęła cię dogłębnie :decayed: :polew: :nabijasie: :laghing2: :laghing2: :laghing2: yeeebannnyy
  2. a so siedzisz całe dnie w czyczepie
  3. powitac lykiem mleczka :> ide po mleko bo chcica mnie straszna nadejszła
  4. pewnie znowu jakis cichy spot maja i sie nie przyznaja... :gwizdanie: tacy koledzy są ! władza im do głów uderzyła
  5. cześć Partykbor
  6. teraz forum przejmuje nowe pokolenie
  7. starzeją sie ..... :decayed:
  8. ja mam 900x100px :gwizdanie:
  9. musisz foto zmniejszyc do rozmiarow np 150x150 pixeli wtedy dodac na fotosik i do profilu... :gwizdanie: albo 300x150 i wtedy wyjdzie ci takie jak ma nikus w podpisie
  10. Nikuś ale żeś zasadził panie, przecież młodszy jesteś od malutkiej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no tez wlasnie o to chodzi :gwizdanie: :gwizdanie: acha :gwizdanie: :shocked:
  11. Nikuś ale żeś zasadził panie, przecież młodszy jesteś od malutkiej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  12. jak widac... ogolna zawierucha :gwizdanie: :gwizdanie: Zawierucha to sie moja kuleżanka nazywa :polew: też ją znam chyba
  13. :evil: to już wiem jak ci ukraśc auto :evil:
  14. twórcza inwencja ludzka nie zna granic :decayed:
  15. to wcale nie musi być wina czujnika - objawy wykazują na termostat ale o tym to w innym temacie. jeśli wentylator chodzi i śnieżynka świeci to raczej będzie za mało czynnika chłodzącego.
  16. zrób jakieś znaki interpunkcyjne jak piszesz, np. przecinki bo ciężko się czyta - przeczytałem 2 razy to samo i nadal mam tą samą odp. -skąd wiesz że masz walnięty czujnik płynu ?
  17. :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:07_________________________________________________ check Nikuś co ty masz jakiś amerykański tydzień czy jak
  18. wszystko w porządku - gdy temp. zewnętrna spadnie poniżej +5 st. C klimy nie można włączyć, to zupełnie normalny objaw
  19. czejś kuredu [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:02_________________________________________________ nie podbieraj mi kwestii Kuredu napisz ż Capsem to będziesz miał inaczej niz nikuś
  20. w sumie to samo co przed chwilą a u cie bie
  21. w sumie to samo co przed chwilą
  22. co tam słychać piękny kawalerze jaki on piękny :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:57_________________________________________________ja spadam do juterka cwaniaczki :kox: Narta wentyle,k
  23. co tam słychać piękny kawalerze jaki on piękny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: w sumie to nie wiem
  24. Adaś kup se browara dużo żeby nie brakło o 21:00 :gwizdanie:
  25. co tam słychać piękny kawalerze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.