Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyżbyś kupił nowy model lalki masturbator L-250, z włochatym chewbacca w kroczu , i pochłonęła cię dogłębnie :decayed: :polew: :nabijasie: :laghing2: :laghing2: :laghing2: yeeebannnyy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a so siedzisz całe dnie w czyczepie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitac lykiem mleczka :> ide po mleko bo chcica mnie straszna nadejszła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie znowu jakis cichy spot maja i sie nie przyznaja... :gwizdanie: tacy koledzy są ! władza im do głów uderzyła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Partykbor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz forum przejmuje nowe pokolenie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
starzeją sie ..... :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam 900x100px :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musisz foto zmniejszyc do rozmiarow np 150x150 pixeli wtedy dodac na fotosik i do profilu... :gwizdanie: albo 300x150 i wtedy wyjdzie ci takie jak ma nikus w podpisie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś ale żeś zasadził panie, przecież młodszy jesteś od malutkiej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no tez wlasnie o to chodzi :gwizdanie: :gwizdanie: acha :gwizdanie: :shocked:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś ale żeś zasadził panie, przecież młodszy jesteś od malutkiej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak widac... ogolna zawierucha :gwizdanie: :gwizdanie: Zawierucha to sie moja kuleżanka nazywa :polew: też ją znam chyba
-
[B5 ADP] Problem z uruchamianiem silnika
:evil: to już wiem jak ci ukraśc auto :evil:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
twórcza inwencja ludzka nie zna granic :decayed:
-
[B5 AFN] Włącza i wyłącza się klimatyzacja
to wcale nie musi być wina czujnika - objawy wykazują na termostat ale o tym to w innym temacie. jeśli wentylator chodzi i śnieżynka świeci to raczej będzie za mało czynnika chłodzącego.
-
[B5 AFN] Włącza i wyłącza się klimatyzacja
zrób jakieś znaki interpunkcyjne jak piszesz, np. przecinki bo ciężko się czyta - przeczytałem 2 razy to samo i nadal mam tą samą odp. -skąd wiesz że masz walnięty czujnik płynu ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:07_________________________________________________ check Nikuś co ty masz jakiś amerykański tydzień czy jak
-
[B5 AFN] Włącza i wyłącza się klimatyzacja
wszystko w porządku - gdy temp. zewnętrna spadnie poniżej +5 st. C klimy nie można włączyć, to zupełnie normalny objaw
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czejś kuredu [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:02_________________________________________________ nie podbieraj mi kwestii Kuredu napisz ż Capsem to będziesz miał inaczej niz nikuś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sumie to samo co przed chwilą a u cie bie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sumie to samo co przed chwilą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam słychać piękny kawalerze jaki on piękny :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:57_________________________________________________ja spadam do juterka cwaniaczki :kox: Narta wentyle,k
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam słychać piękny kawalerze jaki on piękny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: w sumie to nie wiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś kup se browara dużo żeby nie brakło o 21:00 :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam słychać piękny kawalerze