Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja z czystym sumieniem udaję sie na spoczynek ..... znaczy odpoczynek bajo już na pewno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też będe na torze na chwilkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w koncu jeden trzezwy jestes [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:47_________________________________________________ Musashi co robisz w przerwach pomiędzy forum vaguje :gwizdanie: podobno z tym skończył teraz zajmuje się falami, takimi 16-nastkami i 17-nastkami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi co robisz w przerwach pomiędzy forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niezła promocja - jedyne 70 tysięcy wkłądu :polew: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide odcedzić kartofelki - zara wracam, czekajta polecam oglądnięcie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepszy strzeszynek :gwizdanie: ale że co spoty tam mają być moze nie ze spoty ale spotkac sie tam mozna raz kiedys...plaza, laski w bikini, grill, sloneczko :kox: podaj adres lepiej, zebym mogl z nawigacja trafic wpisz strzeszynek [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:29_________________________________________________zreszta spotkamy sie pewnie gdzies indziej i razem pojedziemy jak juz :gwizdanie: ale miasto czy ulica centrum miasta :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzień dobry Misiek_Poznań
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a w sumie to kurde mam syndrom Młodego chyba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie doczekam do dwóch kloców - ide spać 3-majta sie pany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ta rusałka to łądna chociaż bo na jerzego to średnia przyjemność skakać :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na Jerzego czyli że ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz? no dobra - przekonałeś mnie skoro nalegasz i tak ładnie prosisz ..... ,\... to jeszcze se z minijutke posiedze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no na mnie też już czas - do jutra panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poczekaj aż mi neta podłączą teraz z komórki walisz nie w ogólne nie mam neta ...wale z parapetu :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moge te plotki zdementować - czasem polał mi :gwizdanie: jak gadaliśmy z poziem i jarko odwrotnie :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będzie fajt na spocie - najpierw z liścia z lewej a potem z prawej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki film ? o której ? ja może wlece sie popanoszyć na poznaniu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łądnie ci te sraki naptakały :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś mnie sie tu cytat jakiś wpakował - już zrobiłem porządek z nim. Kuredu Bartek a kto cipanie tak szprajem porysował szybę przednią w jałcie w podpisie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cuber to jest mały pikuś bo ja kiedyś miałem 18 :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
adaś to całą czyczepe towaru z turka będzie musiał przywieść :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polecam sie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pany uroczyście oświadczam już dzisiaj że jak wyjadę z garażu moją beeszóstką to musimy wiecie co zrobić żeby sie nie psuła nie ? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00