Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. to ja z czystym sumieniem udaję sie na spoczynek ..... znaczy odpoczynek bajo już na pewno
  2. ja też będe na torze na chwilkę
  3. w koncu jeden trzezwy jestes [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:47_________________________________________________ Musashi co robisz w przerwach pomiędzy forum vaguje :gwizdanie: podobno z tym skończył teraz zajmuje się falami, takimi 16-nastkami i 17-nastkami
  4. Musashi co robisz w przerwach pomiędzy forum
  5. niezła promocja - jedyne 70 tysięcy wkłądu :polew: :decayed:
  6. ide odcedzić kartofelki - zara wracam, czekajta polecam oglądnięcie :polew:
  7. lepszy strzeszynek :gwizdanie: ale że co spoty tam mają być moze nie ze spoty ale spotkac sie tam mozna raz kiedys...plaza, laski w bikini, grill, sloneczko :kox: podaj adres lepiej, zebym mogl z nawigacja trafic wpisz strzeszynek [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:29_________________________________________________zreszta spotkamy sie pewnie gdzies indziej i razem pojedziemy jak juz :gwizdanie: ale miasto czy ulica centrum miasta :polew:
  8. dzień dobry Misiek_Poznań
  9. a w sumie to kurde mam syndrom Młodego chyba
  10. nie doczekam do dwóch kloców - ide spać 3-majta sie pany
  11. a ta rusałka to łądna chociaż bo na jerzego to średnia przyjemność skakać :polew:
  12. na Jerzego czyli że ?
  13. juz? no dobra - przekonałeś mnie skoro nalegasz i tak ładnie prosisz ..... ,\... to jeszcze se z minijutke posiedze
  14. no na mnie też już czas - do jutra panowie
  15. poczekaj aż mi neta podłączą teraz z komórki walisz nie w ogólne nie mam neta ...wale z parapetu :polew:
  16. moge te plotki zdementować - czasem polał mi :gwizdanie: jak gadaliśmy z poziem i jarko odwrotnie :decayed:
  17. będzie fajt na spocie - najpierw z liścia z lewej a potem z prawej
  18. jaki film ? o której ? ja może wlece sie popanoszyć na poznaniu
  19. łądnie ci te sraki naptakały :polew:
  20. coś mnie sie tu cytat jakiś wpakował - już zrobiłem porządek z nim. Kuredu Bartek a kto cipanie tak szprajem porysował szybę przednią w jałcie w podpisie
  21. Cuber to jest mały pikuś bo ja kiedyś miałem 18 :gwizdanie:
  22. adaś to całą czyczepe towaru z turka będzie musiał przywieść :decayed:
  23. pany uroczyście oświadczam już dzisiaj że jak wyjadę z garażu moją beeszóstką to musimy wiecie co zrobić żeby sie nie psuła nie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.