Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. ozesty ale tu dzisiej smutno [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 16:25_________________________________________________jak dobrze pamiętam to Ive chciałeś se kiedyś łade kupić co nie prosze nawet qwa manekin ma fefra do tego wsiąść
  2. prosze
  3. puk puk jes tu kto
  4. cześc PEPIn - no widzisz opierdzilają sie ludziska wczoraj takie kowboje byli do 24-ej a dzisaj będą spać do 11:00 rano
  5. kolega boseron ma trochę racji, czasami chcesz zrobić postój na 10 czy 15 min nie gasząc silnika (zwłaszcza w zimie jak na zewnątrz jest minus ileś stopni ) i wtedy pozostaje tylko na światłach stanie. No trzeba niestety wybrać albo rybki albo akwarium, wygoda na pewno jest bo nie trzeba pamiętać o włączaniu świateł i tym samym można zaoszczędzić na mandatach
  6. qwa wiedziałem no :nabijasie: a tak w ogóle Dzień dobry panie i panowie Ive w poniedziałek jade na serwis do kalisza, konkretnie do Blizanowa, może jakiś mini spot
  7. ja też Musashi to pewno o 3:00 tu najrzy jeszcze zwąchać czy sie ludziska dobrze zachowują na forum hyhy
  8. a pozniej ile mozna ? 21 piękny kawalerze ja już 3 rok jezdem na forum to już zlicytowałem do 10 chyba :polew:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:51_________________________________________________ To zależy od kilku rzeczy np od czego
  9. to w pierwszym roku 24 można uzbierać beż żadnych konsekwencji tak ? :gwizdanie:
  10. *slyszalem ze admini o tej godzinie chodza juz spac :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:43_________________________________________________ gorzej jak punkty zaczną dawać
  11. łukaszr a ty możesz tak zrobić że jak jesteś to jesteś niewidoczny :gwizdanie:
  12. Ivuś ma okres współczuje
  13. wiesz co nie wiem, pewnie coś koło 20 bo teraz brat siedzi na kompie.
  14. nie - a Pepin ty widziałeś ?
  15. pewnie u siebie w chacie :gwizdanie: aaaa no właśnie - z moją pamięcią to zawsze coś nie teges było :gwizdanie: co tam słychać ogólnie mili państwo ?[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 18:48_________________________________________________przybyłem, zobaczyłem, pogadałem i spadywuje - wejde potem 3-majta sie
  16. to w razie czego wiem już w jakim sklepie te lepsze kupić
  17. Ty a wiecie wogóle kto to jest ta nowa Ma4rzena ?? bo niemoge zjarzyć gdzie już ją widziałem
  18. wiem wiem Magda , tak tylko chciałem zaświrować hyhyhy no ąż tak dużo jak Nikuś nie wypiłem :decayed:
  19. Azunia ja to za swoimi nie moge nadążyć
  20. cześć Mac cześć Adaś noo widziałem na żywo tego jelenia na głowie Vario-T - przepiękny jest avatar też
  21. haj panie - jak tam ledy założyłeś ?
  22. Fantastic :polew: no cooo ?
  23. Maggie i Ataga - profil prosze uzupełnić bo nie wiem jak macie na imię :gwizdanie:
  24. ooo widze laski nam sie na forum wpakowały zdrastwujcie dziewczyny
  25. chłopy pewno mają minispta jakiegoś znowu bo cicho tu że szok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.