Treść opublikowana przez krystian821
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
W ecuproject wymodzili skode bkd na gtb2260vk na 300 KM Zdjęcia na tablicy | Facebook
-
Szybkie pytanie o kompresor
Plukanie mozna ogarnac samemu-rozbierasz wszystko i pluczesz kilka razy benzyna ekstrakcyjna,dmuchasz kompresorem i gotowe do tego wymiana osuszacza i dlawika.
-
Szybkie pytanie o kompresor
Kompresor juz naprawiony,zatarte glowne lozysko na wale,rzytarty tloczek i cos tam jeszcze,za niewiedze niestety sie placi.no i w zwiazku z zatarciem musialem zdemontowac wszystkie przewody i chlodnice zeby przeplukac,no i nowy osuszacz i dlawik.
-
a4 b6 1.9tdi avf chip
Ciekawe kiedy ci sie turbawka rozleci 1,6 bara na turbine avf to troche za duzo a zadane masz tez sporo 1.55 bara
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Dokladnie a obrobka glowicy wieksze zawory itp to juz troszke kosztuje.a co do tego wstawania to za wczesnie wstawac tez nie moze bo za dlugo nie pociagnie taka dmuchawka.pozatym po co spawac te turbiny przeciez gtb1756 mozna ladnie osadzic na kolektorze przesuwajac tylko dziurki,a z tymi przedmuchami bym nie przesadzal,a w razie czego kupujesz sobie kawalek blaszki miedzianej 1 mm dorabiasz z tego uszczelke i jest ok.ja osobiscie nie mam zadnej uszczelki i zero przedmuchow.
-
Szybkie pytanie o kompresor
Mam pytanie dot kompresora.Po awarii starego w sobote zalozylem uzywany kompreor,chcialem tez od razu wymienic osuszacz ale okazalo sie ze dali mi nie ten co trzeba wiec wypiolem wtyczke z kompresora i tak zostawilem(uklad pusty,osuszacz wypiety,weze zabezpieczone tasma.dzisiaj troche pojezdzilem i slysze ze kompresor glosno chodzi a po dotknieciu jest goracy.I teraz pytanie czy mogl sie uszkodzic ,przeciez po wyjeciu wtyczki nie powinien sie krecic w srodku.prosze o jakies szybkie podpowiedzi bo nie wiem co dalej robic.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Jestem na koncowym etapie trzeba tylko wszystko poskladac.Pare fotek: ---------- Post dopisany 18-05-2012 at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 10:46 ---------- Cos cisza w temacie modzi ktos jeszcze gtb? ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Cos cisza w temacie modzi ktos jeszcze gtb?
-
Nowa turbina-Czy cena nie za wysoka? znajde taniej?
Jak chcesz taka turbinke to daj na pw mam ladne w dobrej cenie.
-
Akwarium
Ja mam stary sprawdzony sposob na upaly-zalezy oczywiscie jaki duzy masz zbiornik,zamrazam plastikowe butelki wypelnione woda a pozniej wrzucam je do akwarium,w skuteczny i nie gwaltowny sposob obnizaja temp, u mnie na 400l 2 butelki 2l zbijaja temp o ok 3 stopnie.j proponuje robic podmiany czesciej mniejsza il wody.no i uruchom jakas filtracje bo z tego co piszesz to nie masz praktycznie zadnej.
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
Dokladnie u mnie uwalony czujnik na wolnych obrotach pokazywal 1.9 bara doladowania
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
A sprawdzales/podmieniales gruszke od turbiny?
-
Wyciek oleju turbina?
Auto dobrze sie zbiera?masz wyciek z egr tak jak kolega wczesniej napisal standard w naszych autach,mozna wymienic albo wyczyscic,a na tym wezu zobacz czy nie masz gdzies malej dziurki bo to olej z dolotu ew na laczeniu lekko sie poci.nic groznego. ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- W przewodach dolotowych zawsze znajduje sie troche oleju pochodzi on z odmy-odpowietrzenia silnika ktore idzie do weza przed turbina,ale nie powinno byc go jakos duzo sprawdz szczegolnie ten gruby waz bo troche duzo jest tam nakapane-moze byc jakas nieszczelnosc ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- W przewodach dolotowych zawsze znajduje sie troche oleju pochodzi on z odmy-odpowietrzenia silnika ktore idzie do weza przed turbina,ale nie powinno byc go jakos duzo sprawdz szczegolnie ten gruby waz bo troche duzo jest tam nakapane-moze byc jakas nieszczelnosc
-
Wymiana turbo ...na jakie ?
Dokladnie tyle ze jedne (m in gtb)potrzebuja tego czasu mniej a inne wiecej ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ---------- Dokladnie tyle ze jedne (m in gtb)potrzebuja tego czasu mniej a inne wiecej
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
Moze ktos wgral jakiegos nieudanego softa?
-
B6 DIVISION
Pompke masz jedna na 2 spryski
-
Polerka auta - Leszno (WLKP) - Kogo polecacie ?
Moge popytac szwagra (pracuje w lakierni samochodowej)ile u nich kosztuje polerka
-
Spot Leszno
1.cosmos7 2. rafalw80 3.krystian821 wpisywac sie!! ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- 1.cosmos7 2. rafalw80 3.krystian821 wpisywac sie!!
-
Spot Leszno
OK no to sobota godz 18 potwierdzac obecnosc.
-
Akwarium
A badales parametry wody No2 No3 ?
-
Akwarium
Litraz brutto,to nie prawie malawi tylko tanganika,ph powyzej 8,na kamieniach glony zielone a mowimy tu o okrzemkach,pozatym wlasnie m innymi dzieki slabemu oswietleniu ich nie ma,rozwijaja sie przy sprzyjajacych warunkach w silnie naswietlonych zbiornikach szczegolnie narazonych na swiatlo sloneczne,argument?na co?
-
Akwarium
Tak to u mnie wygladalo
-
Akwarium
Swiezy zbiornik to u mnie do ok pol roku,swiatlo nie ma tu nic wspolnego w moim bylym baniaczku na 420 l wody mialem 2x24w i zero problemow z zadnymi glonami.
-
Akwarium
Jak dawno temu zakladales zbiornik?okrzemki to plaga swiezych zbiornikow,najlepiej byloby kupic wklad do filtra redukujacy krzemiany z wody(to ich zwiazki sa powodem powstawania tych brzydkich glonow) ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- Jak dawno temu zakladales zbiornik?okrzemki to plaga swiezych zbiornikow,najlepiej byloby kupic wklad do filtra redukujacy krzemiany z wody(to ich zwiazki sa powodem powstawania tych brzydkich glonow)
-
Spot Leszno
Mi pasuje czwartek sobota i niedziela
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
OK jakby co to pisz w dziale spoty