Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
2Din leży, a zegary wpadną z lifta z satynowymi ramkami i powinno być ok, nie będę do diesla pchać zegarków z rs a przecież
-
[B5 1Z] A4 TDi
Trzeba patrzeć na tył bo nie wszystkie pasują do tt, np. Z A1 jest podobna poduszka, a środek ma inne mocowanie
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobra jest, za duzo RAceismu się naoglądałem, bo zaczyna mi się nawet ta lota widzieć, ale nie jestem aż tak odważny W polaczeniu z 1z bylo by smiesznie, ale wkladajac 2,7 wizaloby sie to no to to, właśnie przy BiT robiło by robotę
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobra jest, za duzo RAceismu się naoglądałem, bo zaczyna mi się nawet ta lota widzieć, ale nie jestem aż tak odważny
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
od siary biorę co tam ma, i reszte musze podokupywać , myślałem sam to wrzucac, ale kiepsko u mnie z czasem a i pogoda nie nastraja do rezania, bez grzanego garażu, dlatego chyba bede kogoś szukał kto mi to ogarnie wszystko
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bedzie, wszystko w swoim czasie, narazie nie mam luźnej kasy na to a do wiosny i tak bedzie wiecej stać w garażu niż jeździć , a teraz trzeba z tą klimą się ogarnąć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak nie sypnie sniegiem to też sie może wybiorę a tymczasem...
-
[B5 1Z] A4 TDi
no jaram sie, teraz musi ten środek z polifta siąść z 2din, bo na te pokrętła nie mogę już patrzyć
-
[B5 1Z] A4 TDi
No może kiedyś, póki co klima
-
[B5 1Z] A4 TDi
No niezle, muszę teraz licznik ogarnąć bo tak średnio to wygląda, trzeba fisa zapodac
-
[B5 1Z] A4 TDi
Pomogło, wycialem tak jak u Ciebie i siadlo
-
[B5 1Z] A4 TDi
Z zewnątrz nie poznasz, jedynie na dotyk bo jak wcisniesz to czuć że jest pusta w środku, to jest sam plastik który nachodzi na poduszkę, także jak ktoś nałożyć gotować na wystrzelona poduche to się nie idzie połapać niestety Siedzi, foto z d*py bo już ciemno, Jeszcze lekka poprawka, dolozenie opornika i przymocowanie zaslepki
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Nie mogę się doczekać efektu, choć i tak wiem że będzie rozpierdol: kox:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Gruuubo, te koła co na fp? Dobrze to siadzie: kox:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zmiana na za***isty plus na wiosnę ja posadzisz i bedzie rwać cycki
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
z tego co mi pisał opornik 2,2 Ohma załatwia sprawę , ja wkładam w tym tygodniu
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
No zbieraj dukaty bo robi robotę w ch*j ta kieraszka, A w połączeniu z RNSe urywa pupę
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Kozak, ja muszę z wieloklinem powalczyć bo nie pasuje
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Siedzi już na aucie?
-
[B5 1Z] A4 TDi
No jeszcze muszę wyczarować gałkę mieszanek i ręczny w podobnej skorze, bo kierat ma elegancka skórkę
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mi wysłał we wtorek i przyszła dzisiaj, może też zrobię przymiarke w sobotę, jak znajdę chwilę
-
[B5 1Z] A4 TDi
Bardzo dobre, elegancko wygląda;)
-
[B5 1Z] A4 TDi
No tak planuje zrobić jeśli tylko uda się ugrać trochę czasu;)Doszła zaślepka, póki co będzie, aż się trafi poducha w dobrej kasie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
A wąska 19, też roboty nie zrobi: /
-
[B5 1Z] A4 TDi
spoko, jak cos to miej mnie na uwadzę, ja bede przeglądał allegro i olxa, może sie trafi, chyba że wcześniej sam wyrezam mocowanie;)