Treść opublikowana przez slepy
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
mistrz a do tego strata w postaci malinówki dobra była, ale się zbiła byłem naocznym świadkiem, Tomek mówi "napijemy się wódeczki?" potem tylko leciała trzy stopnie i telemark na środku holu Ale Tomek masz u mnie mistrza
-
[B5 1Z] A4 TDi
zimą bedzie stała w garażu , też się staram myć jak najczęściej, i też wolę jak się świeci, ale nie zawsze sie da szału nie ma bo noc nas goniła, ale coś tam widać Foty i Film ogarniał Maciek Piórek z Film-montaż.pl
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jak wroce do polski to wrzuce, teraz nie mam jak. Nie mam siuwaxa, a drugie nie mam nawet czasu jej porządnie umyć, co jakiś czas bezdotyk grany i tyle:facepalm:
-
Wakacje w Chorwacji
Był ktoś może w miejscowosci Rijeka? Jak tam plaże? I miejsca do parkowania? Siedzę na wakacjach w Austrii i myślę wyskoczyć na 1 dzień.
- [B5 APS] by czorny
-
[B5 APS] by czorny
Czyli wycięcie kielichów daje tylko 1,5cm, u mnie maxymalnie bez cięcia zeszło do 56,5 1,5cm to dużo, ale wycielem fc**j, gdyby buda nie szła na zyletki nie podjąłbym sie tego Poka no mnie foty...
-
[B5 1Z] A4 TDi
Sesji nie będzie bo nie było czasu, pod koniec tygodnia ma być film, parę fotel przy okazji jest na moim profilu fb
-
[B5 1Z] A4 TDi
Parę fotek z Sądeckiego spota:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jaki zlot w KRK?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
ok, spoko, byle sie na koncie zgadzało:wink:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju, hajs się zgadza?
-
[B5 1Z] A4 TDi
taka delikatna produkcja:wink:, ujęcia wyszły ponoc super, także nie mogę się doczekac:kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
szkoda ze tylko w takim:grin:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
u mnie jest 58 przód i tył, i jeżdzi się całkiem nieźle, wiadomo trzeba uważać , czasem gdzieś przytrze, ale jest ok:decayed:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mała zapowiedz, (od razu uprzedzam nie ogarniam nocnych foto:grin:)
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
no jasne, mój nawet jakiś taki brązowawy był, trzyma elegancko, w B5 miałem na klej do szyb, to mrogal po kupieniu trzy godziny napierdalał opalarką, żeby tablice zdjąć z silikonem takich jaj nie będzie Wandej u mnie jest kwadratowa blacha z przodu, więc i tak nic Ci to nie da ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- no dobra, Wandej masz, poznaj łaske Pana ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ---------- http://img.tapatalk.com/d/14/07/26/a8u2a4uh.jpg czemu Ty masz taką blachę z przodu?, z tyłu jakoś zniese, bo sam latam, ale przód to juz masakra jakaś
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju, poszła reszta kasy dzisiaj:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
troche za puzno mu dałem ta instrukcje:kwasny: na pociesznie mogę Ci opchnąć moje grzane kubełki te co miałem wcześniej:decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
huzio jest za drogi tymbardziej ze Kowi dorwał takie za 1400 dwa lata temu:wink: gdzie wy kur.. znajdujecie takie okazje? trzeba spędzać sporo czasu na allegro, albo czekać na info od Siary:grin:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
huzio jest za drogi wolałbym wziąść te kremowe od Czornego za 2800:whistling:, niz dać 2400 za półszmaty:wink:, tymbardziej ze Kowi dorwał takie za 1400 dwa lata temu:wink:- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
kozak fota:decayed:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No jest Mega, i ten kolor robi rozpiertol:kox:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Trzebabylo wyciąć ta pozioma listewke w środkowej kratce, żeby było widać fmic;)- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co tam znowu działasz? - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt