Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak udało się wyrwać komplecik:wink:, jeszcze raz wielkie dzieki za ogarnięcie tematu dla kolegi dominos993 ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2014 at 23:21 ---------- Spontan spot z OGrem:decayed: Dzięki za mile spędzony czas:hi:, do następnego:wink:
  2. ja obstaje za swoim, z tyłu masz rurę to po co by ją na zdjęciu dawał, tym bardziej w tym kolorze, może gość ogarnął sobie jakąś maszynkę do robienia tego kołnierza, ale to i tak jakaś ręczna robota:wink:
  3. Zobacz na kształt głośnika jakie ma wychylenie nie same cyferki świadczą o zacności głośnika ten z aukcji ewidentnie nadaję się do BassReflexu te z małym wychyleniem do skrzyni zamkniętej z czystym i szybkim basem ale miałem skrzynie zamknięte i to nie dla mnie BR jakoś bardziej mi wpada w ucho jest po prostu bardziej basowy przynajmniej na tych głośnikach na których ja się zabawiałem i zabawiam ---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- https://www.youtube.com/watch?v=5AaQNMAWqAY&feature=share ---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- A tak na serio to oto mi się rozchodzi ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- Wie ktoś coś gdzie to dostać i do czego to służy ? http://i61.tinypic.com/53okt0.jpg to jest pewnie jakaś samoróba z rury PCV, ogrzewana i rozszerzana do kielicha:wink:
  4. nie trzeba jej ruszać tylko schowek i plastik pod kierowajką i wszystko ładnie wyjdzie wpadnij w niedziele na spota to ci pokaże jak to zdjąć bo moje są zdejmowalne to obadasz zaczepy ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- A zapomniałem dodać że wpadł mi nowy większy Bass Reflex do starej skrzyni JBLa z czikity oj będzie dmuchać Widzę Kamil że kompleksowo ogarniasz furę, bedzie jakaś zabudowa w bagaju?
  5. Ładna sztuka:kox:
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    działamy
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dopiero dzisiaj dopatrzyłem się Battalionu na focie:grin:, Michaś jesteś mistrz:banan:
  8. ok:wink:
  9. jak się krzysiek nie zdecyduje to ją bym zabrał
  10. no dokładnie, i po h*j ja gwint regenerowałem:grin:, podkręce ten gwint żeby choć trochę siedział na sprężynie, no i bedzie chyba tylko 2 osobowe:grin:
  11. fak ju:decayed: ja dzisiaj doładowałem trochę towaru do bagaja i na tylne fotele, i nadkola z tyłu siadły na oponach jak i na tych odbojach z golfa:facepalm:, musze podkręcić trochę gwint bo teraz buda siedzi na samych odbojach a nie na sprężynie i to chyba dlatego:facepalm: padaka, może rozpruło Ci bycze moje auto czeka sobie na event, do tego czasu go nie ruszam no musze go jutro podnieść i obadać co i jak:wink:, ale chyba są całe bo niby siedzi prawie ze na oponie, a przeleciałem 30km i nadkola zimniutkie czyli nie trze:grin:, no ale i tak trzeba coś przykombinować
  12. fak ju:decayed: ja dzisiaj doładowałem trochę towaru do bagaja i na tylne fotele, i nadkola z tyłu siadły na oponach jak i na tych odbojach z golfa:facepalm:, musze podkręcić trochę gwint bo teraz buda siedzi na samych odbojach a nie na sprężynie i to chyba dlatego:facepalm:
  13. ja mam chromowane, tylko nie wiem gdzie:facepalm:, kupilem jakiś czas temu gdzies rzuciłem i leżą, ale w końcu się znajdą
  14. a czorny to myślisz gdzie robi:polew::polew: sam mu wanne z KOŁA wybierałem 180/80:kox: Czorny w misce robi:bag: ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- chrom czy pomarańczowe?
  15. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no ja narazie zostawiam, moze sprobuje to trochę przybajerowac, zeby się nie rzucało w oczy, a przez zimę może się ogarnię polerkę wszystkich rantów:wink:
  16. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    , i cały misterny plan w piz*u:decayed:, dobrze że na fotach nie widać
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tyle ze DARE ma chyba lakierowany rant:kwasny:
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no do Twojej mi jeszcze brakuje:whistling:, kierwa ochrzciłem dzisiaj fele:facepalm:, zadrapałem rant, a takie były piękne amerykańskie, prędkośc patrolowa, ale krawężnik dał radę, nima niby wiele, ale wk***ia strasznie:kwasny:
  19. ten to się nie piertoli w tańcu:jerk:, pisz mnie koszta na pw ile i jak, bo musze żonie powiedzieć ile jeszcze ma doskładać
  20. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zamiast klimy jesy Recaro:bag:, narazie budżet nadszarpnięty, póki co ogarniam jeszcze sufit i póki co jazda i foty:grin:
  21. i ściśnięte pośladki:grin:
  22. ziom, z czego Ty urwałeś te centymetry:decayed:, tera to chyba zero skoku:grin:
  23. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Parę fotek:wink:
  24. zdjęcia te same to pewnie jeden, ciul, zamówiłem ją i myślałem że bedzie bardziej połyskująca:kwasny:, może jakby ją jeszcze bezbarwny prysnął to byłoby lepiej, ale i tak nie ma źle:wink:
  25. na fotkach moze nie widac róznicy ale w realu jest całkiem inny ..... dla laika nie było by róznicy miedzy ori carbonem a folia tą brałeś? FOLIA CARBON 4D CZARNY OKLEINA 152x50 SUPER KARBON (4262216384) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.