Treść opublikowana przez slepy
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Nie tak mocno ;-) Jeszcze jest miejsce ;-) PS: Pracujesz tam ? Pytam bo jestem tam od pn do pt ;-) Kręciłeś coś jeszcze?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Parę strzałów ze Skaryszewa:wink:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Panie toż to seria:D, a tak naprawdę to robi robotę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak dokladnie;)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Powiem Ci że średnio na jeża, miejscówka kozak, organizacja już gorzej, wszystkie konkursy się poprzesówały,20zł od osoby, i nawet wlepy nie dali:thumbdown:, ale ludzie robią klimat, selekcja zrobiła swoje, było mniej aut niż na Bałtowie, ale przynajmniej nie było jakichś totalnych serii:wink:, no i najlepsze fury na salonach:slina:, Krycha się zalapał- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
aha:naughty:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To leci ktoś na Skaryszew, czy wczyscy na tarnów?- [B5 APS] by czorny
no to grubo panie, u mnie et25 i 9J i tez bez problemu, aż korci żeby to wypchnąc jeszcze:whistling:- [B5 AJM] OGrowóz
plastikowe szybko wypala, z metalowym gorzej, czekam aż mi się ułozy Ty a co zrobiłeś z plastikami z przodu, bo mnie wnerwia ta dziura między blacha a plastikiem:thumbdown:- [B5 APS] by czorny
karwa czorny, i bede musiał kręcić gwintem przed Nysą, da się tym skręcać- [B5 APS] by czorny
o skurwiesyn:kox::kox:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to jak panowie leci ktoś na Skaryszew w niedziele?- [B5 APS] by czorny
lewa okopcona od Diesla, a się pucuje że benzyną jeździ:grin:- [B5 1Z] A4 TDi
No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi: podoba mi się będziesz w piątek czy w sobote? Nie wiem czy się uda ugrać, wolny piątek:rolleyes:, w przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak;) Ugrywaj bo moje auto stoi od tygodnia na klockach i mam zamiar je do środy poskładać może byc lipa bo sie terminy trochę posypały, i trzeba nadrabiać teraz:kwasny: ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- no jeszcze dogrywam pierdołki, ale denerwują i musi być wszystko zrobione, co do Twojej, to powiem Ci ze póki co lipa, napisz na Pw co tam masz do ogarniecia i moze sie coś wyczaruje czasu:wink:, chociaz to u mnie najbardziej deficytowy towar:kwasny:- Kundel srebrny by mrogal
przeciez to auto czteroosobowe to po co piaty zaglowek? ja mam dwuosobowe, a pięc zagłówków:grin:- [B5 1Z] A4 TDi
No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi: podoba mi się będziesz w piątek czy w sobote? Nie wiem czy się uda ugrać, wolny piątek:rolleyes:, w przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak;)- [B5 1Z] A4 TDi
No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi:- [B5 1Z] A4 TDi
Na ja już 5mm obcialem na aucie;) nie ma tragedii:D- [B5 1Z] A4 TDi
Twardy odboj bałwanek, tzw. Bycze jaja ;-)- [B5 1Z] A4 TDi
tylko nie widze niebieskiej wtyki do głównej wiązki, zadzwonie tam jutro:wink: ---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ---------- 30 Plna toż to darmo to co wy sracie? Wuja bo ja szukałem wiązki z 95-96, zeby się nie bawić z kabelkologią, tylko wpiać wtykę i miało grac, ale lipa z tym i trzeba bedzie przerobić tą poliftowa wiązkę ---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ---------- 9J et20, opona 215/35:wink: Operacja Bycze Jajo, udana, czas operacyjny 2,5H, jest twardo:decayed:, póki co jest 59cm, zobaczymy jak pojeżdże czy coś siądzie, jak nie to bede musiał troszkę skrócić odbój:decayed:- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Pewnie zderzak z Esy ustrzellił- [B5 1Z] A4 TDi
Ok, muszę poszukać tych schematow, i wiązki z drzwi kierowcy bo nie mam:facepalm:- [B5 1Z] A4 TDi
A wiązkę z drzwi kierowcy miałeś z przedlifta, czy jak to ogarnales?- [B5 1Z] A4 TDi
No to będę musiał zrobić tak jak Ty, bo obdzwonilem pół allegro, i nikt nie ma wiązki z 95-96r. :-( - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt