Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
- B6 DIVISION
Pawła czarnula Ładna jest naprawdę, dał bym te pieniądze Tylko nie rozumiem jak można w pięknym zderzaku s-line nie mieć sprysków- B6 DIVISION
A gdzie tam Patrzcie tą Audi A4 33900.00 PLN. Miechów / Kraków - otoMoto.pl- B6 DIVISION
Audi A4 28900.00 PLN. Opole - otoMoto.pl- Spotkania na drodze
Godzina 16, wyjeżdżając z firmy w Brzesku, przed nosem przejechała granatowa B5 sedan na tablicach KBR. Ramki i wlepa klubowa. Pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- [ALL B5] Audi S4
- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- B6 DIVISION
Kwestia gustu. Moim zdaniem sedan jest brzydki- B6 DIVISION
Wojtek jak zrobisz z sedana kombi, to zabieram- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Srebrna wyglądała by o niebo lepiej. Arka auto, arek nim jeździ więc- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Mówisz o porshe? ...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje...... Mówię o feldze która da uroku temu aucie. Moim zdaniem aktualna felga d*py nie urywa- B6 DIVISION
Automat, jasny środek, brak bixów, kolor auta - B6 DIVISION