Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tomek myślałem już długo nad tym. Ale dorwij listwy na drzwi S4 to jak w Totka wygrać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
jakie progi chcesz malować? chyba nie te co masz na aucie:wink: Już do mnie idą progi z omegi. Takie co cymek czy mrogal miał Do tego dzisiaj listwy z drzwi poleciały
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na razie czekam na rolowanie nadkoli. Jak nie popęka to maluję progi, drzwi i dokładki zderzaków i jedziemy z koksem. Jak popęka to wtedy będę myślał A ty Marcinku korekty robisz?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Junior dorabia po godzinach
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nierówne miejsca się wyrówna czy wypoleruje i wsio Dzięki
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Genau. Mati widziałeś auto na żywo i sam możesz powiedzieć że lakier w nie najlepszym stanie jest
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dip nie głupi pomysł. Na razie nadkola i felgi spasuję jak mówisz a później będę myślał co dalej
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jest miękki i bez odbojów się nie obejdzie. Tak się teraz zastanawiam bo mam parę rzeczy do pomalowania przy aucie. Do tego nie wiem czy przy rolkowaniu nie popęka nadkole dlatego myślałem nad dipem. Całe auto pomalować za jednym razem i wsio. Jest jeszcze trochę czasu dlatego się muszę zastanowić..
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Fk g28
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie ma innej opcji
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Tylko Smoked Front
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Egon widziałem to I tak zrobię- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pytam z czystej ciekawości czy masz malowane tylne nadkola nie boisz się, że ci może szpachla popękać jak przesadzisz z naciągiem nie lepiej by było od razu auto do lakiernika zawieźć i zrobić te nadkola pod koła? Dobre pytanie. Ciężko mi stwierdzić ale na pewno przed takim zabiegiem postaram się dowiedzieć coś więcej. Sysiek pamiętam o tym że ty też chcesz maszynkę, mam znajomego na śląsku koło Mikołowa. Jak mi się uda to mi przyślę maszynkę i od razu ty skorzystasz. Na razie czekam na jego odpowiedź i dam ci znać- Prosba oddaj głos na Olę
Również głosik poszedł- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nadkola będą rolkowane na 100%- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja wam mówię że posadzę Jedyny Kajtek daje mi jakąś nadzieję- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Spróbować można, zawsze mogę sprzedać i poszukać ładnej 18tki. Kaju ty się Yebnij- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
pier**l się- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Karol nie pomagasz- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Taką mam myśl. Ale na razie spróbuję go posadzić tak jak jest- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Arek wcześniej bez dystansów tarła opona o gwint. Teraz jest opona zmieniona z 255 na 225 + dołożone dystanse. Nie chcę kozy tylko chcę zejść ile się da i dać odboje aby było w miarę twardo. Czas pokaże, teraz mam wszystko aby przymierzyć No mam nadzieję- [B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
Ładna- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
11 mm tak jak wysuwa się pierścień centrujący aby idealnie się pokryło- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
A więc.. Doszły do mnie dystanse zamówione w firmie gitcar. Wykonanie i cena naprawdę super, za co serdecznie dziękuje i polecam każdemu Teraz tak się zastanawiam, bo na tych dystansach nie będzie już trzeć a leżą mi ładne opony 235/35/19. I tak myślę czy nie zamienić tego tyłu 225 na 235. Taka poglądowa różnica mniej więcej jak by to wyglądało.. 235 wyglądało by tak: 225 wygląda aktualnie tak: A na aucie 225 tak: Wydaje mi się że opona 235 bardziej wypełni tą felgę, bo aktualnie średnio mi się podoba tak mocno odbiegający rant felgi od opony. Ktoś coś doradzi? - [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo