Treść opublikowana przez WhyMe?
-
C5 Freak Biturbo+
Że tak się spytam..na c**j ? Kup tył polifta pod pdc na dwa kominy i nie cuduj Liftowy na dwa kominy z pdc już leży w garażu Tylko dorwać jeszcze dokładkę z S6 Szymon postaram się zrobić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
C5 Freak Biturbo+
Mefju jakie dawałeś żarówki i oprawki do obrysów? Żaróweczki dwuwłóknowe 21/5W, oprawki wygrzebałem z jakiś lamp z mercedesa
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja też na razie na 17 bujam. Na jajka zjeżdżasz dopiero?
-
C5 Freak Biturbo+
Listwy S6, literówka A robię patent ze zderzakiem. Dokładkę ze zderzaka S6 zamieniam z dokładką liftowego zderzaka, całość zaspawać i pomalować Znajomy tak miał u siebie i wyglądało dobrze
-
Truckerzy
A tak a pro po to sto lat
-
Muzyka w naszych autkach
- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja i tak dopiero do domu wszedłem Sysek kiedy będziesz w Polsce co byśmy ogarneli większego spota.- C5 Freak Biturbo+
Czekają listwy RS6 na malowanie i montaż. Będę to robił za jednym razem czyli z malowaniem zderzaka. Dorwać jeszcze dokładkę S6 i malowanko- C5 Freak Biturbo+
Kaju podrapał mnie po jaju i mógł się przejechać Tymczasem KW on board- Truckerzy
Przychaczyłeś? Orientujecie się jak jest z kursem BF3? Bo z tego co mi wiadomo kurs trzeba zdawać u Niemca, chciałbym wiedzieć jak ciężko ze zdawalnością i jakie koszta takiej imprezy- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No kiepsko trochę. A ja jeszcze muszę jeden amortyzator wrzucić. Sysek ty w Polsce jesteś?- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć - Nowicjusz - wątek powitalny