-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
cześć, ja po nierównej walce, dopiero 3 kupiona pompka spryskiwaczy okazała się sprawna... mam pytanie, czy u Was też tak głośno działa ? na filmie słychać różnicę pomiędzy pompką od lamp a tą od szyby
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
bobikos, kanał 13 w adaptacjach z tego co pamiętam, to był error, tylko dwa pierwsze kanały coś wskazywały. Sprawdzę opcję z żarówką. ---------- Post dopisany 25-06-2013 at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 15:12 ---------- faktycznie pompka okazała się uszkodzona :/
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A w jaki sposób mogę zweryfikować czy mam je aktywne, czy nie ? Bo tak na prawdę to moduł podaje napięcie na pompkę, ale jakieś śmiesznie małe
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
jasna sprawa, że na zapalonych światłach sprawdzałem Faktycznie mam, walnąłem się o jedną pozycję...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
a gdzie znajdę info jak to dokładnie zrobić ? Wcześniej kodowałem jakieś funkcje ale na podstawie gotowych porad i nie chcę niczego tam naknocić, wolę dwa razy dopytać ---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ---------- a dodatkowo, wyczytałem, że w grupie 8 blok 01 po włączeniu spryskiwaczy powinien zmienić status na 1 a u mnei jest cały czas 0, 2 blok tylko się zmienia na 1.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam Panowie Mam problem ze spryskiwaczami reflektorów w B6 AWX. Miałem wcześniej spaloną pompkę, to ją wymieniłem na sprawną, ale dalej nie działają, zmierzyłem napięcie na wyjściu z wtyczki zasilającej pompkę i jest tam napięcie 0,4V... Sprawdziłem przycisk (końcówka A) i wersję modułu ( E ) i powinno to śmigać. Natomiast VAG pokazuje mi w w soft codding 00011 czyli tak jak by nie było zakodowanych ksenonów, czy to może wpływać na to, że moduł nie podaje napięcia na pompkę spryskiwaczy?
-
[B6 AYM] Nie działają spryskiwacze reflektorów
Panowie, czy dysponuje ktoś schematem układy spryskiwaczy reflektorów? wczoraj zabrałem się za wymianę pompki, która okazało się, że cała spuchła i rdza ją od środka zżera, jak to możliwe?? Może letni płyn w zimie ? W każdym razie podłączenie do pompki poprzedni właściciel ratował i sporo tam jest nagmatwane i chcę zrobić to jak producent przewidział
-
Czarny Superb
po zdjęciach poznaję, że kolega z kosmosu ?
-
Nowe felig na lato
akcja odwołana, dystanse to 5x100 i totalnie o tym zapomniałem
-
Nowe felig na lato
w poniedziałek przymierzę kółko i zrobię zdjęcia dla potomnych na tym kole i z dystansem 10mm. Ja czytałem w innym temacie, że te koła nia potrzebują dystansów i będzie ok. Tak wygląda bez dystansów -> Audi A4 1.9TDI 131KM S-line 17'' Navi Tel. warto!!
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
- Nowe felig na lato
hej, właśnie kupiłem taki komplet. ET 45 jest za duże ? czy tak teoretycznie po prostu napisałeś o tych dystansach ?- kluczyk z B7 do B6
B7 Key Fob for B6 DIY wszystko w temacie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam z Wrocka - Nowe felig na lato