Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. w porządku? B5 czy inne?
  2. majki w szkole nie byłem - jutro będę manny zależy mi na 4 więc wolałem trochę pokuć - zresztą z A3 niezbyt mogę korzystać do czwartku - nie mogę korzystać z ogrzewania tylnej szyby przez tydzień bo mogą się na folii bąbelki zrobić..
  3. ja niestety zakuwam... nie dałem rady dotrzeć... mam nadzieję, że na kolejny uda mi się dojechać A3..
  4. mojemu bracholowi jak próbowali ukraść TT i im się nie udało to przecięli dach i też porysowali nadkole..
  5. http://i50.photobucket.com/albums/f336/AdamKielbasinski/DSC_6562.jpg jedno ze zdjęć przyszłego fotografa A3-ki
  6. Kamil Wolski robił zdjęcia Mini i Audi B4 cabrio mojego brata jak i wiele aut moich znajomych - tym razem dogadałem się z chłopakiem od nas z uczelni - Kiełbasa (tak na próbę) - jak będą ciulowe to uderzam do Kamila
  7. ja ugadałem się z kumplem - fotografem i zrobi mi na wiosnę profesjonalną sesję auta... może też będziecie chcieli? zresztą ja go namawiam żeby A4 kupił bo zastanawia się nad zmianą samochodu
  8. jak wyjmę z bagażnika Forda moje 4 dociążenia (koła do Mazdy MX-5 ) to lepiej lecę bokiem
  9. a co to za problem włożyć chipa i mieć 170 PS albo i więcej? http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=125538709&pageNumber=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=s-line&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2008&tabNumber=1 ten jest piękny, ale ma 143 PS
  10. mrt folia, folia ja jeśli podjadę to Fordem bo A3-ki nie będę ruszał z garażu przez tydzień... i zależy jak się z nauką wyrobię
  11. http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=125495038&__lp=2&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=457656&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false nie lepiej coś takiego?
  12. przodu póki co nie ruszam teraz idę w czerń... na pierwszy ogień będą oklejone relingi w tej samej firmie.. ale to muszę dozbierać kaski
  13. ja miałem koło garażu tak na oko 40 cm śniegu :/ nawet nie próbowałem dziś wyjeżdżać bo by się nie udało [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 20:45_________________________________________________kolejny mod wykonany teraz pora na schwarz
  14. Rafi w folglassie u znajomego, zaproponował dobrą cenę i bardzo ładnie przyciemnił. Oto efekt:
  15. najlepszego Petara!! P.S. a ja dziś ściemniam szybki
  16. ja odpadam... nauka :/
  17. manny co Ty gadasz! dziś pod uczelnią podziwiałem jak za***iście je wypolerowałeś! P.S. kto jeździ srebrnym B5 sedan rej CB ****L + klubowe ramki? bo dziś pod UTP na Kordeckiego widziałem
  18. no to na pewno się też wtedy narysuję (chyba, że będzie się trzeba uczyć)
  19. Kukoc, a bedziesz w srode? chetnie obadam B6 ;p
  20. ja dziś odpadam, w środę może będę jeśli wyrobię się z nauką na kolokwium..
  21. fajne autko:) bezawaryjnej jazdy życzę
  22. do środy już niedługo a póki co jest zimno wczoraj na spotkaniu A3-ek wytrzymaliśmy... 20 minut
  23. majki, a za ile masz najtańsze? :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.