Treść opublikowana przez jedrekx
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
wiesz nie mam co narzekać, bo zamieniłem się na te koła jak będzie kijowo wyglądało to oczywiście, że zmienię a te sprzedam one od nowości jeździły na A6, więc dlatego taka opona[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 16:07_________________________________________________jako, że dziś było w miarę sucho umyłem autko i zrobiłem zdjęcia jak prezentuje się w zimowym obuwiu... sprzedałem stary zderzak więc niedługo Audi dostanie ciemne szybki...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Petara ja mówię o najliczniejszym spocie, na którym ja byłem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu dobrze, że chociaż coś. trzeba było pokazać tym co nie byli jaka była frekwencja.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Darek, a udał się chociaż urlop?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to pierwszy tegoroczny spot zaliczony, przy sporej frekwencji! oby tak przez cały rok!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek poprawiłem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tam bierze ok 400 zl za element, maskę w Passacie tam malowaliśmy i zrobił bardzo dobrze (kolo komendy w fordonie)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
e tam ale chyba przyjedziesz, co?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:25_________________________________________________hbd, Tomek4don, Strobo, Petara z Fordonu zawsze ruszał, Blondi20, Ty, ja... jak kogoś nie wymieniłem to sorry
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeszcze manny ma R
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja też mam "R"... ja dopiero we wrześniu miałem rejestrowaną... a sprowadzoną w sierpniu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam jednak pamięć do tablic rejestracyjnych
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Blondi, czy Ty czasem z Fordonu nie jesteś? bo podobną widuję w Fordonie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mojego ojca kolega kupił sobie RS6... ojciec mówił mi, że wolał nie pytać ile mu to pali... a ja tyle kasy nie mam chyba by się musiał cały klub zrzuć ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dropsone jakiś error wyskakuje... Nowek a dasz kase?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to chyba w tym roku też będą ;P mam przynajmniej taką nadzieję...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak, pod luczniczka... wtedy pamietam że było pełno samochodów... jak było foto robione to nie miałem gdzie stanąć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pierwszy w sezonie 2009/2010. jeszcze wtedy byłem na niemieckich blachach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ciekawe czy kiedyś powtórzy się frekwencja z mojego 1 spota... tego pierwszego w tym sezonie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oki majki dzięki za instrukcje, pewnie skorzystam :polew: jak coś to psy przyczepie do zderzaka żeby mnie ciągnęły
-
[B6 BAU] Moje "A4"
zapodaj opis, wyposażenie, jakie mody planujesz i koniecznie ZDJĘCIA ŚRODKA bo mi się baaaaaaaaardzo podoba :gwizdanie:
-
[B6 AWX]A4 131PS 2002r AVANT - PRZED i PO MODACH ----FELUNEK 18" ----
u nas w Bydgoszczy za tylne (5 szyb) trzeba liczyć ok 400 zl
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w Fordonie postaram się być moim brudasem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no jak mnie śnieg nie zasypie to podjadę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
gdyby mój to byłaby A4-ka to by wygrał dziś nigdzie myjni nie znalazłem :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tak samo przed zbytnio nie dam rady