Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. wiesz nie mam co narzekać, bo zamieniłem się na te koła jak będzie kijowo wyglądało to oczywiście, że zmienię a te sprzedam one od nowości jeździły na A6, więc dlatego taka opona[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 16:07_________________________________________________jako, że dziś było w miarę sucho umyłem autko i zrobiłem zdjęcia jak prezentuje się w zimowym obuwiu... sprzedałem stary zderzak więc niedługo Audi dostanie ciemne szybki...
  2. Petara ja mówię o najliczniejszym spocie, na którym ja byłem
  3. Reniu dobrze, że chociaż coś. trzeba było pokazać tym co nie byli jaka była frekwencja.
  4. Darek, a udał się chociaż urlop?
  5. no to pierwszy tegoroczny spot zaliczony, przy sporej frekwencji! oby tak przez cały rok!
  6. Nowek poprawiłem
  7. tam bierze ok 400 zl za element, maskę w Passacie tam malowaliśmy i zrobił bardzo dobrze (kolo komendy w fordonie)
  8. e tam ale chyba przyjedziesz, co?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:25_________________________________________________hbd, Tomek4don, Strobo, Petara z Fordonu zawsze ruszał, Blondi20, Ty, ja... jak kogoś nie wymieniłem to sorry
  9. jeszcze manny ma R
  10. ja też mam "R"... ja dopiero we wrześniu miałem rejestrowaną... a sprowadzoną w sierpniu
  11. mam jednak pamięć do tablic rejestracyjnych
  12. Blondi, czy Ty czasem z Fordonu nie jesteś? bo podobną widuję w Fordonie
  13. mojego ojca kolega kupił sobie RS6... ojciec mówił mi, że wolał nie pytać ile mu to pali... a ja tyle kasy nie mam chyba by się musiał cały klub zrzuć ;P
  14. dropsone jakiś error wyskakuje... Nowek a dasz kase?
  15. to chyba w tym roku też będą ;P mam przynajmniej taką nadzieję...
  16. tak, pod luczniczka... wtedy pamietam że było pełno samochodów... jak było foto robione to nie miałem gdzie stanąć
  17. pierwszy w sezonie 2009/2010. jeszcze wtedy byłem na niemieckich blachach
  18. ciekawe czy kiedyś powtórzy się frekwencja z mojego 1 spota... tego pierwszego w tym sezonie
  19. oki majki dzięki za instrukcje, pewnie skorzystam :polew: jak coś to psy przyczepie do zderzaka żeby mnie ciągnęły
  20. jedrekx odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    zapodaj opis, wyposażenie, jakie mody planujesz i koniecznie ZDJĘCIA ŚRODKA bo mi się baaaaaaaaardzo podoba :gwizdanie:
  21. u nas w Bydgoszczy za tylne (5 szyb) trzeba liczyć ok 400 zl
  22. w Fordonie postaram się być moim brudasem
  23. no jak mnie śnieg nie zasypie to podjadę
  24. gdyby mój to byłaby A4-ka to by wygrał dziś nigdzie myjni nie znalazłem :/
  25. ja tak samo przed zbytnio nie dam rady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.