Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. nowek ten foch z przytupnięciem?
  2. profil\ustawienia dotyczące konta\ tam się zmienia hasło, więc chyba tam
  3. dobry tuning nie jest zły
  4. no majki Ciebie widziałem cały czas w lusterku, jeszcze Ci awaryjkami dałem przy zjeździe koło mostu
  5. no ja wpadłem i wypadłem, ale byłem może następnym razem będzie większa frekwencja... Reniu niedługo Cię dogonię w ilości postów a co Panowie dziś tak wolno na Fordońskiej? moja max prędkość 100 km/h przez 200m... a później cały czas 60... dobrze, że mam już zimówki
  6. ja idę na delectę więc po meczyku podjadę
  7. i dobrze może w końcu i ja będę miał samochód na takich... ;(
  8. no i za***ista sztuka widzę, że moje dawne ramki już na samochodzie... niestety do mojej furki nie pasują takie ramki ;( musisz mi go kiedyś pokazać pod uczelnią albo na spocie
  9. to gdzie jutro spot? jeśli jest oczywiście bo chętnie bym podjechał, a dopiero dziś wróciłem od babci ze Święta zmarłych...
  10. lipa, że mi się nie udało :/ oby następnym razem też była taka frekwencja jak będę
  11. ja dziś odpadam.
  12. ja jeszcze nie wiem czy będę... ale postaram się.
  13. poszperałeś na allegro?
  14. jedrekx odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi
    ojjj moim zdaniem ma
  15. a ja bym jeszcze dołożył ksenony...
  16. no mi się podoba, ale póki co jestem spłukany i nie mam za co pójść w mody... ale jeśli poszedłbym w Schwarz to łącznie z relingami... tylko te obkleiłbym chyba folią zamiast kupować nowe... ale czas pokaże, jeszcze nie mam zamiaru się z nim rozstawać
  17. jedrekx odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    wygląda kozacko! na Twoim miejscu dołożyłbym zewnętrznego S-line'a i będzie wyglądało tym bardziej MEGA! a te felgi... :slina: ja kocham ten wzór
  18. ja bym się zastanawiał między tymi, a ori Top Sport...
  19. brudny jest to wstyd zdjęcie robić ale jutro może coś "cyknę", bo dziś go nie ruszam
  20. to tym bardziej nie zwróciłem uwagi jakbyś był swoim to pewnie bym zwrócił uwagę na znajomą A4. zastanawiam się czy tych felg na lato nie zostawić...
  21. jedrekx odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
  22. nie widziałem Cię no wersja zimowa nastała
  23. cholera dopiero teraz przeczytałem, że dziś Bydgoszcz :wallbash:
  24. jedrekx odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi
    ja bym się wstrzymał..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.