Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek
-
[B6 AWX] Niebieski avant
no wiesz mialo byc cos innego i malo spotykanego na zywca, bo na fotkach wiadomo, no coz na nastepny sezon bedzie trzeba czegos poszukac
-
[B6 AWX] Niebieski avant
no i d*pa, x5-tek jak grzybow po deszczu, fotki z dubshed 2012 na 1-wszej stronie
-
[B6 AWX] Niebieski avant
nowy update wskoczyly felgi od bmw kolor srebrny z dodatkiem opilkow, wiec ladnie sie mienia w sloncu na przod wskoczyly dystanse 18mm i 20mm na tyl. przod felga rowno z rantem tyl lekko wystaje,opona 225/35/19 dodatkowo wziolem sie za oklejanie podsufitki ala alkantara i malowanie dekorów. rezulataty wkrotce
-
[B6 AWX] Silver by hugho80
zycze bezawaryjnosci :> ogolnie golas wiec bedzie na co wydawac zlotowki
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
no i wlasnie dlatego napisalem o 225
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
do belfastu sie wybierasz??
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
z oponami to troche przegioles :polew: tutaj 225 powinnes wsadzic jak nie 215 a tak bolony robisz
-
[ALL B6] Moja Audi a4 B6 S Line, Atlas grey
nie no pogratulowac przynajmniej kiera po wlaściwej stronie
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
chodzi tu o standad. czyli wlasnie jaka tarcza tam bedzie ale poszperalem juz i wychodzi ze 288 devastation masz jarzma pod 312 moze na zbyciu do b6???
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
a co z jarzmami od a6c5 2.5 tylko ze 150 konna wersja? podejda???
-
[B6 AWX] Niebieski avant
TAK felgi z bmw x5 19" 9J w trakcie przygotowan do malowania nowe gadzety dopiero dotarly na swoje miejsce * kierownica b7 s-line, nowa skora by Raggus, poduszka od sieman-a WIELKIE DZIĘKI * gałka s-line od a3 * ramiona pod wycieraczki aero
-
[B6 AWX] Poduszka silnika
tez mam problem z poduszkami jaki bedzie numer tej drugiej z prawej strony???
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
oj coraz bardziej mi sie zaczyna podobac audiczka z dokladkami ori tzn na szaro :> choc ta dokladka s line to tylko w kolor
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
ale dalej koza straszna :>
-
[B6 AWX] Niebieski avant
jeszcze nie gotowe opon jeszcze nie mam ale prawdopodobnie bedzie jedyne a4 na tych alusach w IRL
-
[B6 AWX] Witam nowy nabytek A4 b6 awx awant 1,9 tdi
na glebe go :>
-
[B6 AWX] Niebieski avant
paliwa wystraczy na 150konikow
-
[B6 AWX] Niebieski avant
no Tomku po cudownym dotniekciu mistrza Sagana od razu czuc te konie dla tych co nie w temacie to lekki chip zwłaszcza przydatny podczas wyprzedzania :> z nowych gratow doszlo : * wycieraczki z ramionami pod areo * galeczka z A3 sline - przerobiona na A4
-
[B6 AWX] Niebieski avant
kilka nowych fotek :
-
[ALL B6] jaki dystans do bmw 9Jx19 ???
ja zamierzxam dam wszytskie po 225 wiec ciekwae co z przodem wtedy jak mozesz zapodaj zdejcia felunku jak to wyglada :>
-
[ALL B6] jaki dystans do bmw 9Jx19 ???
na jakiej oponce jezdzisz ???[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 01:28_________________________________________________ po czym to wnioskujesz ??
-
[ALL B6] jaki dystans do bmw 9Jx19 ???
witam posiadam felgi z bmw 9Jx19 ET 48 rozstaw 5x120 z tego co sie zorientowalem to mozliwie najcienszy dystans zmieniajacy rozstaw to 18-20mm jak myslicie mocno bedzie kolo wystawac??? opone oczywiscie jesli juz to 225 mam gwint ale nie chce zeby wygladalo auto zbyt wysoko. czy ktos moze przerabial taki temat
-
Znaczenie ET Felgi
nie czytalem calego tematu bo jakos checi brak ale do rzeczy co z 9J o ET48 19" zrobic? rozstaw felgi 5x120 bmw jaki dystans max??? od razu podpowiem ze da rade zrobic tylko >18mm przelotowy lub >16mm z wystajacymi srubami. auto na gwincie, aha i opona chyba do tego kupic 225/35 jesli juz.
-
MW3
jak dla mnie lepszej gry na swiecie jesli chodzi o MP nie ma, i dlatego od lat juz nic innego nie kupuje.
-
MW3
Już w nocy z poniedziałku na wtorek :> kolejna odslona wspanialej gry. Zwłaszcza moze byc ciekawa opcja Survival, jak dla dosc bardziej ciekawa jak Zombi z Black Ops. ta wiec juz tylko dwa dni i jedziemy. :> http://www.callofduty.com/mw3 ktos jeszcze oczekuje gry zwlaszcza na PS3??? zapraszam GCP-ciasnyWiesiu LISTA GRACZY=> :baseball: PS3: * GCP-ciasnyWiesiu (ciasnyWiesiek) * GCP-Rafal-PL (RafalA6C5) XBox *??? PC *???