Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciasnyWiesiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek

  1. no wiesz mialo byc cos innego i malo spotykanego na zywca, bo na fotkach wiadomo, no coz na nastepny sezon bedzie trzeba czegos poszukac
  2. no i d*pa, x5-tek jak grzybow po deszczu, fotki z dubshed 2012 na 1-wszej stronie
  3. nowy update wskoczyly felgi od bmw kolor srebrny z dodatkiem opilkow, wiec ladnie sie mienia w sloncu na przod wskoczyly dystanse 18mm i 20mm na tyl. przod felga rowno z rantem tyl lekko wystaje,opona 225/35/19 dodatkowo wziolem sie za oklejanie podsufitki ala alkantara i malowanie dekorów. rezulataty wkrotce
  4. zycze bezawaryjnosci :> ogolnie golas wiec bedzie na co wydawac zlotowki
  5. no i wlasnie dlatego napisalem o 225
  6. do belfastu sie wybierasz??
  7. z oponami to troche przegioles :polew: tutaj 225 powinnes wsadzic jak nie 215 a tak bolony robisz
  8. nie no pogratulowac przynajmniej kiera po wlaściwej stronie
  9. chodzi tu o standad. czyli wlasnie jaka tarcza tam bedzie ale poszperalem juz i wychodzi ze 288 devastation masz jarzma pod 312 moze na zbyciu do b6???
  10. a co z jarzmami od a6c5 2.5 tylko ze 150 konna wersja? podejda???
  11. TAK felgi z bmw x5 19" 9J w trakcie przygotowan do malowania nowe gadzety dopiero dotarly na swoje miejsce * kierownica b7 s-line, nowa skora by Raggus, poduszka od sieman-a WIELKIE DZIĘKI * gałka s-line od a3 * ramiona pod wycieraczki aero
  12. tez mam problem z poduszkami jaki bedzie numer tej drugiej z prawej strony???
  13. oj coraz bardziej mi sie zaczyna podobac audiczka z dokladkami ori tzn na szaro :> choc ta dokladka s line to tylko w kolor
  14. ale dalej koza straszna :>
  15. jeszcze nie gotowe opon jeszcze nie mam ale prawdopodobnie bedzie jedyne a4 na tych alusach w IRL
  16. paliwa wystraczy na 150konikow
  17. no Tomku po cudownym dotniekciu mistrza Sagana od razu czuc te konie dla tych co nie w temacie to lekki chip zwłaszcza przydatny podczas wyprzedzania :> z nowych gratow doszlo : * wycieraczki z ramionami pod areo * galeczka z A3 sline - przerobiona na A4
  18. kilka nowych fotek :
  19. ja zamierzxam dam wszytskie po 225 wiec ciekwae co z przodem wtedy jak mozesz zapodaj zdejcia felunku jak to wyglada :>
  20. na jakiej oponce jezdzisz ???[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 01:28_________________________________________________ po czym to wnioskujesz ??
  21. witam posiadam felgi z bmw 9Jx19 ET 48 rozstaw 5x120 z tego co sie zorientowalem to mozliwie najcienszy dystans zmieniajacy rozstaw to 18-20mm jak myslicie mocno bedzie kolo wystawac??? opone oczywiscie jesli juz to 225 mam gwint ale nie chce zeby wygladalo auto zbyt wysoko. czy ktos moze przerabial taki temat
  22. nie czytalem calego tematu bo jakos checi brak ale do rzeczy co z 9J o ET48 19" zrobic? rozstaw felgi 5x120 bmw jaki dystans max??? od razu podpowiem ze da rade zrobic tylko >18mm przelotowy lub >16mm z wystajacymi srubami. auto na gwincie, aha i opona chyba do tego kupic 225/35 jesli juz.
  23. jak dla mnie lepszej gry na swiecie jesli chodzi o MP nie ma, i dlatego od lat juz nic innego nie kupuje.
  24. MW3

    ciasnyWiesiek opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Już w nocy z poniedziałku na wtorek :> kolejna odslona wspanialej gry. Zwłaszcza moze byc ciekawa opcja Survival, jak dla dosc bardziej ciekawa jak Zombi z Black Ops. ta wiec juz tylko dwa dni i jedziemy. :> http://www.callofduty.com/mw3 ktos jeszcze oczekuje gry zwlaszcza na PS3??? zapraszam GCP-ciasnyWiesiu LISTA GRACZY=> :baseball: PS3: * GCP-ciasnyWiesiu (ciasnyWiesiek) * GCP-Rafal-PL (RafalA6C5) XBox *??? PC *???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.