Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciasnyWiesiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek

  1. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tez przy okazji vagowania szukalem ale nie ma :-( szkoda ze nie mozna zadnego modulu dokupic bo moglo by byc przydatne
  2. jezdzic mozna z tym wogole??
  3. prosze o pomoc po zlozeniu wydechu i dzisiaj po 10 km zapalilo mi sie kontrolka swiec zarowych i taki o to blad, kasowalem ale powraca dalej 4892 - EGR Valve (N18): Malfunction P0403 00 [101] - Electrical Fault in Circuit Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1
  4. bez komentarza
  5. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    WRC czy slyszlaes o funkcji RAIN CLOSE?? fajna sprawa ale jak to sie koduje i czy da rade w b8???
  6. czy ktoś wykonywal badz słyszał coś na temat powiekszania otworu centrujacego w felgach (dokladniej z kutego aluminium). mam rotor z felgi 19" bentley mulliner i chce spasowac do b8
  7. jak robilem do siebie to nikt nei dawal gwarancji jak dlugo to wszystko wytrzyma ja mialem bez wystajacych srub.
  8. powiem jak sprawa wyglada w IRL normy sa bo podatek drogowy ja juz place od emisji spalin ale na przegladzie mierza tylko zadymienie i niech tak zostanie :-)
  9. dla zony bransoletki hehehehehe a no wpadaj ponczu narobie hihihihihi
  10. ot czemu rure od wydechu ciagne na ziemi :-P
  11. 10 cali to nie wiem bo mi 9 na styk bylo przy mega glebie na allegro albo demzorq ma na sprzedaz wiec pisz PW
  12. ja mialem u siebie tylko ze komplet felg 9 calowych, dystanse przod 18mm tyl 20mm robione na zamowienie. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-niebieski-avant-180708/
  13. wystarczy zadzwonic i spytac tam gdzie oklejaja. mi gosciu powiedzial ze najlepiej nowe auta starsze na wlasne ryzyko
  14. odeszlo z klarem bo juz byl malowany pewnie.hahahaha
  15. dystans musi sie zrownac z otworem centrujacym plus wystawac pod 57,1 dzisiaj sciagne felge i zmierze najwyzej ogolnie duzy problem aby znalezc dobre kolo do b8 :-(
  16. panowie jaki dystans zalozyc aby zminiejszyc otwor centrujacy na 57????
  17. ebay jest ulepszona wersja allegro jelsi wybierzesz wersje .pl beda ceny podawane w PLN, jesli angielska co.uk to w funtach, usa .com w dolcach jezeli chodzi o platnosci to tylko i wylacznie poprzez system paypal, bardzo latwo i przyjemnie, bodajze 60dniowy okres ochronny wiec jesli cos nie wyjdzie to mozesz wniesc reklamacje i oczekiwac zwrotu pieniedzy aby placic poprzez konto paypal albo wplacasz kase przelewem bankowym albo podpinasz karte kredytowa i automatycznie obciaza twoje konto dzieki paypalowi dosłownie w ciagu sekundy sprzedajacy otrzymuje swoja naleznosc i wysyla towar konto paypal bodajze musi byc zalozone w walucie w jakiej masz konto bankowe lub karte kredytowa, pozneij tylko automatycznie podczas zaplaty przewalutuje na potrzebna jednostke. to tak na oko
  18. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hał macz i czy pasuje do a pińć raczej do ła wosiem tylko
  19. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy jest ktos chetny na gwincior do b8, prosze o PW w razie czego :-P
  20. kupujesz folie o dlugosci ktora pozwoli wyciac pasek tak dlugi jak najdluzszy chrom, ja zamowilem kawalek o dlugosci 3metrow do sedana wystarczylo do kombi bedzie dluzszy, chyba ze listwe nad drzwiami zrobisz z kawalkow . taka moje uwaga ze auto dobrze trzeba wysuszyc szczegolnie gdy pod listwami zbiera sie woda, na mokra powierzchnie sie nei przyklei
  21. zasadniczo można to zrobić vag-com'em lub vcds'em + kabel. Zapinasz się kompem i w module Engine należy wybrać Bloki pomiarowe i wpisać numer grupy 075 + Go! (VCDS). Na trzeciej pozycji jest podany w procentach spadek przepustowości filtra DPF. Poniżej opis reszty pól grupy 075 MVB 075.1: Exhaust Gas Temperature before Turbo Charger MVB 075.2: Exhaust Gas Temperature before Particle Filter MVB 075.3: Particle Filter Load MVB 075.4: Exhaust Gas Temperature after Particle Filter
  22. gratuluje i potwierdzam sline pelne sa ale juz z navi to w UK rarytas :-)
  23. ja swoje listwy S4 nie moglem sprzedac na a4klub przez 1,5 miecha a wy ja hieny krazycie .
  24. ma ktos namiar jak ustawic parametry silnika, niestety nie mam ADS ale czytalem ze idzie skonfigurowac motor vagiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.