Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek
-
[B8 CAGA] czarny kot
dopiero sie za auto wezme bo narazie to koza i powoli mnie nudzi :-( mam pytanie czy duza roznica bedzie w gwince do kombiaka,bo sie zastanawiam czy podejdzie takze do sedana??? w b6 mialem zestaw co pasowal do avanat i sedana
-
[B8 CAGA] czarny kot
zakupilem je przez przypadek, po otwarciu paczki z folia do przyciemnienia lamp o dziwo w srodku byly zarowki kosztowaly mnie cale 2 euro!!! zdaje sobie sprawe ze problem moze byc z zywotnoscia ale model zarowek testowany na audizine poza tym zalowal nie bede jak padna po kilku dniach i zaloze ORI ledy ;-)
-
[B8 CAGA] czarny kot
wpadly mi zarowki ledowe do oswietlenia rejestracji Festoon, ciekawe ile pociagną??
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
piękniutki wykresik - podejrzewam, że aż chce się jeździć Oj chce chce:decayed: Wrażenia z jazdy są super. Teraz zaczyna mnie korcić żeby sprawdzić v max. 250 jechałem w Niemczech świeżo po zakupie teraz nie dość że jest podrasowany to i ogranicznika nie ma. Letnie gumy już leżą i na to czekają a i zaczyna mi chodzić po głowie większe turbo. Chyba trza iść na terapię bo fura zrujnuje mi portfel i małżeństwo:wink: ja czekam na moment zeby oznajmic zonie ze w budzecie na 2013 musimy uwzglednic felgi hehehehehe poza tym niezla motorówka :-D
-
[ALL B8] Moje Audi
jesli jestes zonaty to powinienieś otworzyc drugie konto w banku na Rezanie, jesli jeszcze nie popelniles tego bledy wyciagaj forse ze skarpety i wrzucaj na kredytowke bo bedziesz jej potzrebowal a chlopaki juz Cie naprowadza i odpowiednimi linkami sluza hehehhhehe
-
A4 B8 by race444
dobr agleba i duze kolo koxxxx :-)
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
tam tzeba i tak dopsawac kawalek ale 50mm jak dobrze pamietam koncowki ultera najlepiej rs fi 90 mikaszi furaczek jak ta lala, tez mialem taki kolor w swojej poprzedniej, jak chcesz to mam brd na zbyciu !
-
plakietka galki zmiany biegow
suszara i odklejaj z innej
-
[B8 CAGC ] 2.0 TDI Srebrny avant z czarnym dachem + BIAŁE 19"
za nic nie moge zrozumiec jak robia lusterka folia w audi, no chyba ze z dwoch kawalkow posklejaja jak tapete:-P
-
[B8 CAGC ] 2.0 TDI Srebrny avant z czarnym dachem + BIAŁE 19"
jelsi chodzi o dolny element to w wersji sline jest w innym kolorze i nie jest zespolony razem ze zderzakiem
-
[B8 CAGC ] 2.0 TDI Srebrny avant z czarnym dachem + BIAŁE 19"
ja w poprzedniej a4b6 mialem usuniete relingi co optyczenie obnizylo auto ktore i tak juz siedzialo na niezlej glebie co do oklejania tez sie zastanawiam i to na biel, oklepane??? ale b8 w bieli robi robote!!!
-
[B8 CAGA] czarny kot
do b8 jest jakas dokladka ale nie od cupry :-))) jest duzo drozsza i dos popularna w usej ;-P
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ironX :-) ironx - YouTube
-
[B8 CAGC ] 2.0 TDI Srebrny avant z czarnym dachem + BIAŁE 19"
noo dobrze ze ktos dolaczyl bedziemy razem tworzyc rezac oklejac i psuc szeroksci ps. mi takze chodzi po glowie oklejenie powoli zaczynam sie zbrioc i przygotowywac lakier na przyjecie kamuflarzu :-D
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
sorki sprawdzilem w watku i ET bylo 48 przy czym opona bylo naciagnieta 225/35/19 auto na gwincie wiec mozesz pod kola ustawic
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
gleba szerokie kolo i nie trzeba juz jezdzilem na 9 calowej feldze z 20mm dystansem z tylu wiec rade daje , tylko wsumie ET bylo bodajze 38 felgi z x5 dokladnie
-
B8 TrOOOOp
wrclaguna zrbilem jak pisales przkodowalem vagiem sr spalanie z gal/mil na l/km, ale na wyswietlaczu dalej gal/mil pokazuje jakis pomysly Panowie???
-
Ciężko działające wspomaganie - CZARY!
1n1 to wspomaganie 1n3 to servotronic u mnie po zakupie tez ciezko chodzilo ale sie przyzwyczailem(choc az takich problemow nie mialem) , ktos podpowiedzial ze rozmiar opon opor tez jakis daje
-
Obniżanie na sprężynach
w b7 mozebyc inaczej jak w b8 wie cdlatego pytam ale ju znapislem do dawida co ma eibacha pro kit zeby zmierzyl i poda wyskosc nadkola od ziemi zenbym mial jakis punkt odniesienia
-
Ścieranie opon tył
podobno sa nieustawialne ale ja mialem gwint i to dosc nisko tez mi zzeralo opone od wew, warto poszukac tez dobrego zakladu :-)
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
nie tyle co ET co szerokosc, poszukaj na tyl 9 albo 9,5 cala deep concave to wtedy miazga ---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- a czemu nie dostepne??
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
hehehehehe juz jada po niego :-D
-
[B8 CAGA] czarny kot
hehhehe moze jak snieg spadnie to na miesiac zimowy jeszcze zdaze :-)
-
[B8 CAGA] czarny kot
z nudow wziolem sie za przod i obkleilem chromy na czarny blysk :-) <br /><br /> <br /><br /> ---------- Post dopisany 27-11-2012 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 21:10 ---------- i oto efekty wczorajszych prac :-P swieza sesyjka, cos dla oka :-)
-
B8 TrOOOOp
doklajna kopa jak dla mnie :-(