Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciasnyWiesiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek

  1. Kiedyś zakupilem listwy ala S4 kiedyś z laminatu, krzywe i cholernie cieżko było spasowac. lepiej kupić ori i się nie denerwować przy montażu. Każdy ci tak powie
  2. Najlepszy jest za każdym razem pierwszy dzień w kraju gdy siada sie za nie swoim kółkiem. Zamiast ręka na biegi to wędruje na klamkę od drzwi potem już jest ok. No może jeszcze rondo czasami ma się chęć objechać od drugiej strony mam to samo hehehehe za klamke od razu :-DDD
  3. juz wycialem pasek o odpowiedniej dlugosci i szerokosci i pod wplywem ciepla ukladalem pod kształt obwodek pozniej podociagalem i poodcinalem boki to fakt ale ja bralem 3mx60cm wiec za 3M zaplacilbym 2 razy wiecej.
  4. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    poszukaj kogos w poblizu kto montowal aira, pomoze i podpowie co kupic napisz na PW czego dokladnie szukasz i czego oczekujesz to pomoge w miare mozliwosci :-)
  5. w b7 usuwa sie progamowo ale w b8 chce sie dowiedziec moze ktos juz to robil a co do Przemka to zawsze na jednej mozna chodzic :-P prawdopodobnie do wymiany bedzie i chce sie rozeznac w temacie bo koszta niemale za nowy egr-ek :-(
  6. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    narazie kse zbieraam , mam kontakt do goscia co zrobi mi okucia z poduchami a reszte na necie musze zakupic zalozenie to pestka podobno mlody_drogh pomoze mam nadzieje pozatym szwagier ogarnia tez temat wiec mam nadzieje ze obedzie sie bez niespodzianek
  7. Witam Czy w 2.0 tdi zaślepienie egra nie powoduje zadnych problemow, jelsi nie to podobnie jak w b6 sie go zaslepia?? mam problem z nim i nie wiem co robic.
  8. czy ktos korzystal z uslug tej firmy AUTHENTIC CARS Kraków | auto detailing, prostowanie felg, renowacja felg, Kraków, Wieliczka
  9. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zawieszenie gwintowane ST Gwnit audi a4 b8 (2968523282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zbieram na aira hihihihihi
  10. folia wiadomo dobrej jakosci nie bedzie pekac , ogolnie 3M to z najwyzeszej polki choc ja robilem chinska z ebaya, z uwagi na fakt ze bralem az 3 metry dlugosci zeby nad drzwiami bylo w jednym kawalku. wazne zeby byly kanaliki do odprowadzania powietrza tzw bubble free albo air channels.
  11. mlody, zaraz nastwie niech sie klaruje :-DDDD wez notatki jak zlozyc aira to mi sie przydadza
  12. listew nie sciagamy, slupki sa juz w czarnym gloss-ie wiec ja ich robil nie bede zdjec nie mam bo musze okleic od nowa bo mokro bylo i woda pod listwami drzwi sie zbierala auto musi byc suchem suche i jeszcze raz suche u mnie w irl leje non stop wiec poczekam na csuchsze dni ale sprezonym powietrzem poczyscic roboty na jakies 30min na strone chromy nad drzwiami zrobilem w 10min :-)
  13. prosze Rodaz A4 B6 Limo / verkauft 02/2011 jak szprechasz po niemiecku to zaczaisz chociaz po samych zdjeciach mozna dojsc co i jak numery dokladek do sedana i avanta sa rozne wiec zapewne w b7 nie podejdzie ale do b6 to zadna roznica chyba
  14. przeciez koszt zderzaka slinowego z dyfuzorem tanszy hehehehe
  15. juz wlasnie ze szewagrem na strychu sprawdzilem ze na rowno w dol ida co innego do gory
  16. z tego wnioskuje ze kazdy amor o specyfice PR-1BV albo PR-1BE bedzie typem amortyzatora sportowego ??
  17. na ktorych da sie nizej auto polozyc 2 czy 3 balwankowych ?? czy nie ma znacznenia.
  18. witam jak w temacie , potrzebuje numer amorka sline do 2.0 tdi sedan z gory dziekuje
  19. Jechalem ostatnio A7 z fotelami S i jezeli mam byc szczery to jakiejs niewiarygodnej roznicy do S- line nie ma.Maja troszke lepsze podparcie z boku no i wyglad a handlarze krzycza za nie jakies chore pieniadze.Jak juz zmieniac to tylko na te najglebsze od RS5 czy R8. wlasnie nie wiadomo kto czego szuka, wygladu czy dla samej wygody i dobrego "trzymania" w zakretach przy wiekszej predkosci
  20. mam gwint ST do sprzedania cena 1400zl sa chetni????
  21. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w starej b6 mialem tempomat i grzane lustra :-)) nie mow mi ze korbotronix z tylu w co biedniejszych modelach jest :-DDDD
  22. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy podgrzewane lusterka sa standardem w B8??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.