Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek
-
[B8 CAGA] czarny kot
Kupno jakiegokolwiek sline w irlandii graniczy z cudem poza tym koszt u nas takiego auta około 17-20 tys euro w uk ceny od 11,5-14Euro Poza tym w uk auta lepiej utrzymane bo wiesniaki u nas aut nie szanują nie myja nie odkurzaja totalne brudasy! Ja już drugie auto przytargalem.
-
[B8 CAGA] czarny kot
no jak ja w IRL jestem hehehhehehe ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ---------- koszt gwintu juz nie taki jak w b6 teraz 800jurkow trzeba wylozyc :-( a z kasa krucho jak narazie
-
[B8 CAGA] czarny kot
juz starczy tego off topa lepiej podpowiedzcie jakie sprezyny zapodac bo na 1be troche wysoko moze ktos ma forki a4b8 sedana na eibach pro kicie, -35mm/-30mm????
-
Obniżanie na sprężynach
jakie sprezyny wrzucic do a4 b8, moze ma ktos jakies fotki sedanow na 19"???? eibach pro kit bodajze jest -35mm/-30mm jak sie nie myle i dosc czesto stosowany w b8 podobnie h&r oe sport ??? ktos moze juz wsadzil sprezynki mam juz 1be i stoi dalej jak koza :-D
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
kolor zajefajny szerokosci :-)
-
[B8 CAGA] czarny kot
swoje dalem do tego jeszcze dzisiaj zaplacilem clo :-(
-
B8 TrOOOOp
zalezy ile chcesz zejsc w dol, jakie kolo bedzie ?? popatrz tutaj tylko ze w usa to same bezyniaki i nie wiadomo jak to bedzie z dislem *** OFFICIAL B8 A4 Wheel Gallery *** czy jest jakas roznica miedzy zderzakiem przednim do avanta i sedana ?? wydaje mi sie ze nei ale wole sie upewnic
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
nie tylko u Ciebie :-(
-
Audi A4 B8 [CGKA] Avant
no no fotki to podstawa obejrzymy ocenimy a poza tym bezawaryjnosci :-)
-
B8 TrOOOOp
WTF superowe lakierki
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Hej, dostales moje PW??? wzgledem blendy? :-)
-
B8 TrOOOOp
Wystarczy pociągnąć do siebie jest na wcisk . kolo wlacznika swiatal juz zdjalem ale tam kolo wyswietlacza mocno siedzi musze łoma poszukac bo latwo sie nie poddam :-P
-
[ALL] Zawieszenie pneumatyczne jak się sprawuje
moze wytlumacze dlaczego coraz wiecej osob bedzie sie przesiadac na ori graty, gwint to przezytek hehehe sprezyn juz nikt nie kupuje po pierwsze wszystko zgodnie z prawem po drugie bezpieczenstwo po trzecie mozna tak zaadoptowac ze bedzie gleba jak na airze :-)
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś już demontowal ta plastikowal osłonę koło zegarow na desce bo razi mnie tandetnym plastikiem i dał był ja w piano albo folie szczotkowane alu
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
jakis namiar na numery masz moze???
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
panowie potrzebuje zmienic w swoim angliku srednie spalanie z gal/mil na litr/km. ktos podpowie nie chce nigdzie grzebac zeby szkody nie narobic :-)
-
B8 TrOOOOp
mi by sie przydal podwojny :-( z tego co czytalem to wydech z 3.0 plug and play a co z dyfuzorem ?? dyfuzor sprzedaja w ASO bez kratki ? ciekawe czy podejcie moja kratka z dyfuzora gdzie wydech po jednej stronie
-
[B8 CAGA] czarny kot
Ktoś założył 245!!!! Podczas zakupu tak jakby wspomagania nie było dopiero pózniej znajomy podpowiedzial żeby sprawdzić opony szok ! Ale za dobrze się prowadzi
-
[B8 CAGA] czarny kot
narazie funduszy brak wiec grubo nei bedzie kolo 19" zapewne zawita ale jeszcze nei wiem co dokladnie airride raczej odpada ze wzgledu na brak homologacji a o gwnicie pomysle :-) ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- prosze :-)
-
[B8 CAGA] czarny kot
Fakt pasuje wiecej fotek wkleić i ładnie opisac autko . Bedzie przekładka ? ostatnio caly dzien w pracy i jakos czasy nie mam po ciemno jak wracam ale dzisiaj cos sie postaram pykanc zeby bylo jak tzreba, przekladka bron boze:-(
-
B8 TrOOOOp
tak jak juz pisalem z wrlaguna na temat zamontwania amerykanskich tablic. numer czesci juz mam 8K0 807 285 tylko pytanie czy tzreba miec specjanlny grill z mozliwoscia wymiany na blende usa??? bo u mnie jest grill z zintegrowana blenda europejska :-( jelsi zna kto numer grilla bede wdzieczny
-
[B8 CAGA] czarny kot
hejka pozbylem sie b6 i zamiast b7 zakupilem b8 Audi A4 2008 2.0 TDI CR DPF 143 full S line zew i wew(chyba, bo pelen pakiet swiatlo chyba nie wchodzil w jego sklad) * phantom czarna perła * sline zderzak przod * sline listwy boczne * tylni dyfuzor ze stanrdowym wydechem * led + xenon przod * felgi s line 8j 18" * zawieszenie 1BE * fotele skora z perforowaną alkantarą * multifunkcja trojramienna kierownica sline * czarna podsufitka sline * klimatyzacja 3 strefowa * Coming home / Leaving home * czujnik zmierzchu * czujnik deszczu * dekory szczotkowane alu * 4 elekt szyby * moduł bluetooth * sciemniajace lusterko wewnetrzne * mozliwosc podlaczenia telefonu w podlokietniku PLANY: -fajne kolo DONE -gleba DONE -remap i usuniecie DPF-a -zmiana koloru ??? -montaz tempomatu DONE
-
potrzebna opinia , jaka felga
po zdjeciu widac biale plamy, ogolnie gole aluminium koroduje, utlenia sie i trzeba raz na jakis czas przepolerowac (choc wiadomo syzyfowa prace juz ktos wykonal i teraz tylka pasta polerska przjedziesz) lakier bezbarwny nie ma sie do czego przykleic, podobno po polerce aluminium warto zastosowac anadowanie(da sie uzyskać odcienie złotego i naturalny alu)
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
joł czikit chodza sluchy ze audi na skuter chcesz zamienic?? hehehehehe :-)
-
[ALL] Zawieszenie pneumatyczne jak się sprawuje
kolego air ride nie ma homologacji, latego pytam o ori.