Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciasnyWiesiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek

  1. Kupno jakiegokolwiek sline w irlandii graniczy z cudem poza tym koszt u nas takiego auta około 17-20 tys euro w uk ceny od 11,5-14Euro Poza tym w uk auta lepiej utrzymane bo wiesniaki u nas aut nie szanują nie myja nie odkurzaja totalne brudasy! Ja już drugie auto przytargalem.
  2. no jak ja w IRL jestem hehehhehehe ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ---------- koszt gwintu juz nie taki jak w b6 teraz 800jurkow trzeba wylozyc :-( a z kasa krucho jak narazie
  3. juz starczy tego off topa lepiej podpowiedzcie jakie sprezyny zapodac bo na 1be troche wysoko moze ktos ma forki a4b8 sedana na eibach pro kicie, -35mm/-30mm????
  4. jakie sprezyny wrzucic do a4 b8, moze ma ktos jakies fotki sedanow na 19"???? eibach pro kit bodajze jest -35mm/-30mm jak sie nie myle i dosc czesto stosowany w b8 podobnie h&r oe sport ??? ktos moze juz wsadzil sprezynki mam juz 1be i stoi dalej jak koza :-D
  5. swoje dalem do tego jeszcze dzisiaj zaplacilem clo :-(
  6. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zalezy ile chcesz zejsc w dol, jakie kolo bedzie ?? popatrz tutaj tylko ze w usa to same bezyniaki i nie wiadomo jak to bedzie z dislem *** OFFICIAL B8 A4 Wheel Gallery *** czy jest jakas roznica miedzy zderzakiem przednim do avanta i sedana ?? wydaje mi sie ze nei ale wole sie upewnic
  7. no no fotki to podstawa obejrzymy ocenimy a poza tym bezawaryjnosci :-)
  8. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    WTF superowe lakierki
  9. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wystarczy pociągnąć do siebie jest na wcisk . kolo wlacznika swiatal juz zdjalem ale tam kolo wyswietlacza mocno siedzi musze łoma poszukac bo latwo sie nie poddam :-P
  10. moze wytlumacze dlaczego coraz wiecej osob bedzie sie przesiadac na ori graty, gwint to przezytek hehehe sprezyn juz nikt nie kupuje po pierwsze wszystko zgodnie z prawem po drugie bezpieczenstwo po trzecie mozna tak zaadoptowac ze bedzie gleba jak na airze :-)
  11. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy ktoś już demontowal ta plastikowal osłonę koło zegarow na desce bo razi mnie tandetnym plastikiem i dał był ja w piano albo folie szczotkowane alu
  12. panowie potrzebuje zmienic w swoim angliku srednie spalanie z gal/mil na litr/km. ktos podpowie nie chce nigdzie grzebac zeby szkody nie narobic :-)
  13. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mi by sie przydal podwojny :-( z tego co czytalem to wydech z 3.0 plug and play a co z dyfuzorem ?? dyfuzor sprzedaja w ASO bez kratki ? ciekawe czy podejcie moja kratka z dyfuzora gdzie wydech po jednej stronie
  14. Ktoś założył 245!!!! Podczas zakupu tak jakby wspomagania nie było dopiero pózniej znajomy podpowiedzial żeby sprawdzić opony szok ! Ale za dobrze się prowadzi
  15. narazie funduszy brak wiec grubo nei bedzie kolo 19" zapewne zawita ale jeszcze nei wiem co dokladnie airride raczej odpada ze wzgledu na brak homologacji a o gwnicie pomysle :-) ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- prosze :-)
  16. Fakt pasuje wiecej fotek wkleić i ładnie opisac autko . Bedzie przekładka ? ostatnio caly dzien w pracy i jakos czasy nie mam po ciemno jak wracam ale dzisiaj cos sie postaram pykanc zeby bylo jak tzreba, przekladka bron boze:-(
  17. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak jak juz pisalem z wrlaguna na temat zamontwania amerykanskich tablic. numer czesci juz mam 8K0 807 285 tylko pytanie czy tzreba miec specjanlny grill z mozliwoscia wymiany na blende usa??? bo u mnie jest grill z zintegrowana blenda europejska :-( jelsi zna kto numer grilla bede wdzieczny
  18. hejka pozbylem sie b6 i zamiast b7 zakupilem b8 Audi A4 2008 2.0 TDI CR DPF 143 full S line zew i wew(chyba, bo pelen pakiet swiatlo chyba nie wchodzil w jego sklad) * phantom czarna perła * sline zderzak przod * sline listwy boczne * tylni dyfuzor ze stanrdowym wydechem * led + xenon przod * felgi s line 8j 18" * zawieszenie 1BE * fotele skora z perforowaną alkantarą * multifunkcja trojramienna kierownica sline * czarna podsufitka sline * klimatyzacja 3 strefowa * Coming home / Leaving home * czujnik zmierzchu * czujnik deszczu * dekory szczotkowane alu * 4 elekt szyby * moduł bluetooth * sciemniajace lusterko wewnetrzne * mozliwosc podlaczenia telefonu w podlokietniku PLANY: -fajne kolo DONE -gleba DONE -remap i usuniecie DPF-a -zmiana koloru ??? -montaz tempomatu DONE
  19. po zdjeciu widac biale plamy, ogolnie gole aluminium koroduje, utlenia sie i trzeba raz na jakis czas przepolerowac (choc wiadomo syzyfowa prace juz ktos wykonal i teraz tylka pasta polerska przjedziesz) lakier bezbarwny nie ma sie do czego przykleic, podobno po polerce aluminium warto zastosowac anadowanie(da sie uzyskać odcienie złotego i naturalny alu)
  20. joł czikit chodza sluchy ze audi na skuter chcesz zamienic?? hehehehehe :-)
  21. kolego air ride nie ma homologacji, latego pytam o ori.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.