Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciasnyWiesiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek

  1. podepne sie pod temat i odgrzeje kotleta :-P czy ma ktos pojecie czy zawieszenie z allroada podejdzie do a4 b8?? napewno podchodzi do a6c6 .
  2. przy lampach troche roboty jest, rece pociete ale jak sie walnie szklanice whiskey przed to nawet nie boli ale efekt piorunujacy i wiadomo ze jak samemu zrobic to satysfakcja gwarantowana :-P
  3. a jednak handel kwitnie jak widac no ale coz kazdy chce jak najtaniej a pozniej jak ja kupuje ori :-D
  4. taka choroba, wszystko wyrezane i trzeba brac sie za nowy projekt
  5. witam z racji ze mam na strychu turbine BRD, a pozbylem sie swojej b6 moje pytanie czy podejdzie ona do b8 2.0 143km.
  6. hehehehehe :-D ja juz sprzedalem, Ty Icon tez wystawiles, dzownil ktos ???
  7. no niezle lezy pogratulowac :-) i niech graty dobrze sluza zwlaszcza home made covers hehehehehehe :-P
  8. zaczelo sie wreszcie cos dziac w temacie tzn sprzedalem autko i szukam nowe 4pierscienie hehehhe :-P
  9. pablo_ua4 szukasz moze listew od s4??? bo bede mial na zbyciu :-)
  10. juz nie moge sie doczekac a jak chcesz ogarnac sufit????
  11. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z tego co obilo mi sie o uszy to b6 i b7 1.9tdi to prawie to samo , prawda to, oczywiscie procz blachy ??
  12. a jak bedzie z wydechem od b6 podejdzie bez problemu do b7?? chodzi oczywiscie o tdi bez q
  13. opona szersza ale za to niski profil zibi ma 35 i jest nisko :-P
  14. powiem tak ze na dubshed to furki IROLI wymianataly zwlaszcza tych z północy
  15. no ladnie :-) a czym zastapiles kata??? czuc roznice bez niego ?
  16. ze sprzedaza takich zmodzonych aut to ciezko w IRL, bo jak nie ma quattro kita to nikt nie bierze :-P
  17. zawieszka to chyba malo powiedziane :-P no pochwal sie wreszcie :-)
  18. panowie jakie koncoweczki ?? ULTER KOŃCÓWKI OKRĄGŁE N1-90RS RS AUDI moga byc takie
  19. sluchaj ja do swojej a4-rki z szarym srodkiem wpakowalem tez czarna kiere i galke od slina i zmienilem dekory na piano wyglada zaj...cie, polecam
  20. coz fotka nie odda tego jak wyglada wszystko w rzeczywistosci musisz rzicic okiem na zywca :-P
  21. ET 48 jesli chodzi o felgi do tego dystanse zmieniajace rozstaw przod 18mm i 20 z tylu.
  22. bentki to na obydwu a6 hehehhe
  23. no niezle tylko tak mysle ile by kosztowalo s4b6 i czy wyjdzie to samo jak tak ostro bedziesz modzil bo doliczyc koszty wysylek i molowania elementow karoserii to juz niezla sumka sie zbiera

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.