Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciasnyWiesiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek

  1. oj jakby $$$$ byly to juz zaraz by mi szwagier cos wynalazl z rantem :>
  2. sianka brak ale mysle na odswiezeniem tych co mam na jakis grafit :>
  3. no to musze sie pochwalic co wyrezalem w ostatnich dniach 1 obwodki grilli - czarny mat folia 3M- polecam swietnie sie rozciaga i ladnie formuje zolte halogeny 2 czerwone lampy tyl 3 lusterka pomalowane w czarny mat (folia bylo ciezko i zrezygnowalismy ) 4 gwincior racelanda bylo tak a jest takrotfl [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 20:05_________________________________________________prosze o opinie :gwizdanie:
  4. na czarnych pol polski juz jezdzi (jezdzilo - stare czasy) wiec warto cos zmienic tzn na czerwono dobry wybor podobnir jak i u mnie :>
  5. dzisiaj dzien rezania :> szczegóły wkrótce
  6. akcja byla przednia, nie ma jak to szybki numerek na sportowym aucie
  7. a no jedzie tak : dogonilem go na 180 km/h i wystrzelil jak proca, ja z wcisnietym gazem w opor wąchalem spaliny
  8. bedzie gleba to sie same wytra :tongue4:
  9. nie no gleba musi byc pozdro
  10. jak uslyszyc Elvisa t tez takie bedziesz chcial :>
  11. no juz dzialamy tablice ala german style + wlepka zamiast oznaczen silnika na klapie a dokladne plany bedzie wiadomo po 16lipca A wiec juz wszystko wiadomo i zaczynamy dzialac zaiweszenie gwint juz zamowione wahacze w drodze wiec za jakis 1,5 tyg mam nadzieje ze juz wszytsko zagosci Dzisiaj zajelismy sie ze Szwagrem lakirem i troche autko zostalo odswiezone na maske i tyl poszlo pasta scierna i mleczko polerskie Auto Glym'a, i na calos G3 formula do rys i wosk meguiar'sa. efekt zadowalajacy choc pewnie zniedlugo zostanie powtorzony a i zapomnialem pochwalic sie nowymi wlepkami [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 19:31_________________________________________________kózka bez rogów
  12. 909 826 01 (90982601) 909 827 01 (90982701) podziekował :>
  13. czy ktos obyty z tematem etka online moglby pomoc w znalezieniu numerow tych listew?
  14. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no mlody nie zapomniej i o mnie, tez cos Ci zabiore
  15. witaj :> co to za kółka masz dokładnie ???
  16. za pierwszym razem tez szukalem winnego wsrod pasazerow
  17. witam moze ktos juz mial podobny przypadek i podzieli sie z nami otóż podczas używania sprysków do szyby przedniej wydziela sie w aucie straszny smród czy ktos wie o co tu biega ???
  18. satynowe aluminium to chyba tak bylo w orginale od S a co takiego mialby z nimi zrobic, spolerowac matowy lakier?
  19. a czy to te obudowy http://allegro.pl/lusterka-chrom-in-pro-audi-a3-a4-a6-a8-tuning-i1681240765.html a moze ktos miał z nimi do czynienia? wszelkie wskazowki beda pomocne tylko mam taka jedna mysl? czy one beda pasaowac do reszty bo relingi bardziej pod mat podchodza. listwy przy szybach juz żywsze i bardziej sie blyszczą grzebie w tym dziala od rana i prosze szukajcie a znajdziecie http://hansauto.pl/sklep/product_info.php/cPath/6_102/products_id/1393 zdjecie kiepskie i nic za bardzo niewidac
  20. u mnie problem polega na tym iz kubek sie nie otwieral jak go wyciagnalem to nie sklada sie do konca a i nie moge go wyciagnac z kieszeni zeby zobaczyc czy tam w srodku nic nie blokuje. podwazalem wszedzie i z kazdej strony i nic a co najgorsze radia nie moge wyjac bo jakis poprzedni pajac montujac zestaw glosnomowiacy co powyginal i radio wychodzi tylko 1 cm młotek i przecinak?? :wallbash:
  21. poprzedni własciciel wstawil ale spryski oryginlane tak wiec jedyny plus to ze moge se popsiukac
  22. uwazaj bo jak nie chcesz gadac to poznamy sie.. od d*py.. strony!!!!
  23. tak jak juz mlody podsumowal to ze pakiet zima tzn same spryski ori a xenon dokladany niestety bez samoregulacji lepsze foty bede jak auto sie poprawi bo maska i zderzak do malowania
  24. oj o avanta bardzo ciezko no chyab ze ostro przeplacony a tak trzeba ciagac z uk tutaj sedanów jak mrowków :> :>
  25. zauwazylem ale mi to calkiem pasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.