Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek
-
[B6 AWX] Niebieski avant
oj jakby $$$$ byly to juz zaraz by mi szwagier cos wynalazl z rantem :>
-
[B6 AWX] Niebieski avant
sianka brak ale mysle na odswiezeniem tych co mam na jakis grafit :>
-
[B6 AWX] Niebieski avant
no to musze sie pochwalic co wyrezalem w ostatnich dniach 1 obwodki grilli - czarny mat folia 3M- polecam swietnie sie rozciaga i ladnie formuje zolte halogeny 2 czerwone lampy tyl 3 lusterka pomalowane w czarny mat (folia bylo ciezko i zrezygnowalismy ) 4 gwincior racelanda bylo tak a jest takrotfl [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 20:05_________________________________________________prosze o opinie :gwizdanie:
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
na czarnych pol polski juz jezdzi (jezdzilo - stare czasy) wiec warto cos zmienic tzn na czerwono dobry wybor podobnir jak i u mnie :>
-
[B6 AWX] Niebieski avant
dzisiaj dzien rezania :> szczegóły wkrótce
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
akcja byla przednia, nie ma jak to szybki numerek na sportowym aucie
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
a no jedzie tak : dogonilem go na 180 km/h i wystrzelil jak proca, ja z wcisnietym gazem w opor wąchalem spaliny
-
[B6 AWX] Niebieski avant
bedzie gleba to sie same wytra :tongue4:
-
[B6 AWX] Audi A4-y
nie no gleba musi byc pozdro
-
[B6 AWX] Niebieski avant
jak uslyszyc Elvisa t tez takie bedziesz chcial :>
-
[B6 AWX] Niebieski avant
no juz dzialamy tablice ala german style + wlepka zamiast oznaczen silnika na klapie a dokladne plany bedzie wiadomo po 16lipca A wiec juz wszystko wiadomo i zaczynamy dzialac zaiweszenie gwint juz zamowione wahacze w drodze wiec za jakis 1,5 tyg mam nadzieje ze juz wszytsko zagosci Dzisiaj zajelismy sie ze Szwagrem lakirem i troche autko zostalo odswiezone na maske i tyl poszlo pasta scierna i mleczko polerskie Auto Glym'a, i na calos G3 formula do rys i wosk meguiar'sa. efekt zadowalajacy choc pewnie zniedlugo zostanie powtorzony a i zapomnialem pochwalic sie nowymi wlepkami [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 19:31_________________________________________________kózka bez rogów
-
[ALL B6] Zaślepki relingów
909 826 01 (90982601) 909 827 01 (90982701) podziekował :>
-
[ALL B6] Zaślepki relingów
czy ktos obyty z tematem etka online moglby pomoc w znalezieniu numerow tych listew?
-
B6 DIVISION
no mlody nie zapomniej i o mnie, tez cos Ci zabiore
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
witaj :> co to za kółka masz dokładnie ???
-
[ALL] Dziwny zapach tzw smród po użyciu sprysków do szyby przedniej
za pierwszym razem tez szukalem winnego wsrod pasazerow
-
[ALL] Dziwny zapach tzw smród po użyciu sprysków do szyby przedniej
witam moze ktos juz mial podobny przypadek i podzieli sie z nami otóż podczas używania sprysków do szyby przedniej wydziela sie w aucie straszny smród czy ktos wie o co tu biega ???
-
[ALL B6] Chrom lusterka w kombi-pomocy
satynowe aluminium to chyba tak bylo w orginale od S a co takiego mialby z nimi zrobic, spolerowac matowy lakier?
-
[ALL B6] Chrom lusterka w kombi-pomocy
a czy to te obudowy http://allegro.pl/lusterka-chrom-in-pro-audi-a3-a4-a6-a8-tuning-i1681240765.html a moze ktos miał z nimi do czynienia? wszelkie wskazowki beda pomocne tylko mam taka jedna mysl? czy one beda pasaowac do reszty bo relingi bardziej pod mat podchodza. listwy przy szybach juz żywsze i bardziej sie blyszczą grzebie w tym dziala od rana i prosze szukajcie a znajdziecie http://hansauto.pl/sklep/product_info.php/cPath/6_102/products_id/1393 zdjecie kiepskie i nic za bardzo niewidac
-
[B5 AJM] Uchwyt na kubek
u mnie problem polega na tym iz kubek sie nie otwieral jak go wyciagnalem to nie sklada sie do konca a i nie moge go wyciagnac z kieszeni zeby zobaczyc czy tam w srodku nic nie blokuje. podwazalem wszedzie i z kazdej strony i nic a co najgorsze radia nie moge wyjac bo jakis poprzedni pajac montujac zestaw glosnomowiacy co powyginal i radio wychodzi tylko 1 cm młotek i przecinak?? :wallbash:
-
[B6 AWX] Niebieski avant
poprzedni własciciel wstawil ale spryski oryginlane tak wiec jedyny plus to ze moge se popsiukac
-
[B6 AWX] Niebieski avant
uwazaj bo jak nie chcesz gadac to poznamy sie.. od d*py.. strony!!!!
-
[B6 AWX] Niebieski avant
tak jak juz mlody podsumowal to ze pakiet zima tzn same spryski ori a xenon dokladany niestety bez samoregulacji lepsze foty bede jak auto sie poprawi bo maska i zderzak do malowania
-
[B6 AWX] Niebieski avant
oj o avanta bardzo ciezko no chyab ze ostro przeplacony a tak trzeba ciagac z uk tutaj sedanów jak mrowków :> :>
-
[B6 AWX] Niebieski avant
zauwazylem ale mi to calkiem pasuje