Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja Golutka ;) A4 małe zmiany :)


misiekcafe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak większość tak i ja się pochwale swoim A4 :)

Zdjęcia robione tel więc i jakość nie jest super - kombinowałem żeby wyszły DUŻE :eusathink:

Niestety wersja b. uboga :kwasny:

- czujnik deszczu

- Coming home/Leaving home

- czujnik zmierzchu

A tak wygląda z zewnątrz:

1.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

2.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

3.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

4.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

5.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

kółka 225/50/17

bc797de5fdb29750m.jpg

i wewnątrz:

1a.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

2a.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

tak wiem: zepsuli bo założyli kierownice nie po tej stronie :grin:

Niestety tak jak pisałem wcześniej zdj robione tel więc nie za specjalne(pogoda też średnia)

Dodaje dwie fotki jak kolor prezentuje się gdy autko jest odpicowane :decayed: i przy bezchmurnej pogodzie :wink:

obraz (35).jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

obraz (37).jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

a tak w poprawiny poprawin kiedy kilkoro kumpli postanowiło, że tanim kosztem (srajtaśma z kiosku) przystroją mi auto :grin:

DSC03225.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Pierwsze co, to po zakupie dołożenie trochę koników do 143 w serii:

Audi wykres nowy.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

jak to według Was wygląda :co:

co tu by jeszcze wymienić/dołożyć w rozsądnych kosztach by podbić to co jest teraz :naughty: ?

Potem czujniki parkowania z wyświetlaczem w podsufitkę w kolorze zbliżonym do materiału użytego w środku oraz pomalowane na oryginalny kolor:

1.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

2.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

3.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

4.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

5.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Dalsze plany- myślę o maju tego roku

-ledy na przód

- ledy tył

-zmiana grilla

- może dyfuzor

-chyba wywalenie dpf'a z którym już raz miałem problem :kwasny:

jakieś propozycje?

Od jakiegoś czasu obserwuje alledrogo i różne stronki bo strasznie kusi mnie założenie świateł tych już po lifcie (tył) tylko, że zmiana klapy będzie potrzebna i to mnie trochę odstrasza :kwasny:

Zarówno ledy jaki full ledy wyglądają świetnie w tym modelu dlatego pewnie główną rolę będzie grała różnica ceny :facepalm:

pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mów ze jedziesz na swieta do PL:grin:

Arubablau:jerk: piękny kolorek. Dużo nabiegane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie robiony był program ? straszne pierdykniecie dostaje po 1600 obr. :shock3: moment ci dwumas pojdzie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziano mi, że te ustawienia są "bezpieczne". Masters Tuning Piaseczno robiło programik. Facet wydawało się wiedział co robi. Jeżdżę już tak od września 2011 i jedyny problem jaki miałem z autem to ten który opisałem tutaj: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/temperatura-silnika-wina-dpf-256957/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek, LED przód tak jak masz w planach przydało by się a tyłu bym nie robił od polifta bo bedzie wyglądał jak zlepek. A tak to nie taki całkiem golas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziano mi, że te ustawienia są "bezpieczne". Masters Tuning Piaseczno robiło programik. Facet wydawało się wiedział co robi. Jeżdżę już tak od września 2011 i jedyny problem jaki miałem z autem to ten który opisałem tutaj: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/temperatura-silnika-wina-dpf-256957/

Rzuc ten wykres w dziale Modyfiakacje , zobaczymy jak spece go ocenia :wink:

A tak fajny kolorek i zacne plany :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna - wykres normlany, to jest kwestia hamowni Mastersa, ona nie rysuje kresek gładkich jak np. u Rogala. Zobacz na FB Master Tuning - wszystkie ich wykresy tak mają. Ja tez tak miałem. Jak pojechałem kiedyś na drugą hamownie to kreski wychodzą jak z Painta od niskich obrotów i ładnie narasta gładko. Nie ma tego

"zęba". To jest iwyłącznie efekt sposobu pomiaru i oprogramowania hamowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi tylnymi światłami to się zobaczy. Szukam na alledrogo najlepszej opcji (jakość/cena). Ostatnio widziałem te LAMPY TYLNE DIODOWO RED WHITE AUDI A4 B8 12/07- S4 (2876354354) - motoAllegro.. Miał ktoś styczność z nimi wcześniej? Zastanawiam się czy warte są kupienia czy lepiej poszukać używek ori :eusathink: Brakuje mi strasznie tempomatu w tym aucie, szczególnie przy dłuuugich jazdach- jakie modyfikacje bym musiał poczynić żeby (o ile się da) mieć tę przydatną rzecz u siebie w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek jak i całe autko. Co do tempomatu to jest wątek w dziale warsztat o montażu i kodowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi tylnymi światłami to się zobaczy. Szukam na alledrogo najlepszej opcji (jakość/cena). Ostatnio widziałem te LAMPY TYLNE DIODOWO RED WHITE AUDI A4 B8 12/07- S4 (2876354354) - motoAllegro.. Miał ktoś styczność z nimi wcześniej? Zastanawiam się czy warte są kupienia czy lepiej poszukać używek ori :eusathink: Brakuje mi strasznie tempomatu w tym aucie, szczególnie przy dłuuugich jazdach- jakie modyfikacje bym musiał poczynić żeby (o ile się da) mieć tę przydatną rzecz u siebie w aucie?

Zdecydowanie używki oryginalne, widziałem ostatnio za 1300 myślę ze nie ma co kombinować z zamiennikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnusia,szczególnie kolorek ładnie się prezentuje.Co do kółka po drugiej stronie to powiem wam że jezdziłem przez siedem lat i to po powrocie cięzko bylo się przyzwyczaić do mieszka po prawej na początku mieszalem w schowku od drzwi hehe.Pozdro i bezawaryjności:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnusia,szczególnie kolorek ładnie się prezentuje.Co do kółka po drugiej stronie to powiem wam że jezdziłem przez siedem lat i to po powrocie cięzko bylo się przyzwyczaić do mieszka po prawej na początku mieszalem w schowku od drzwi hehe.Pozdro i bezawaryjności:wink:

Najlepszy jest za każdym razem pierwszy dzień w kraju gdy siada sie za nie swoim kółkiem. Zamiast ręka na biegi to wędruje na klamkę od drzwi :grin: potem już jest ok. No może jeszcze rondo czasami ma się chęć objechać od drugiej strony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niebieskie kolory :audi: mają w sobie coś... :whistling::naughty::kox: Rezanko idzie w dobrą stronę. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnusia,szczególnie kolorek ładnie się prezentuje.Co do kółka po drugiej stronie to powiem wam że jezdziłem przez siedem lat i to po powrocie cięzko bylo się przyzwyczaić do mieszka po prawej na początku mieszalem w schowku od drzwi hehe.Pozdro i bezawaryjności:wink:

Najlepszy jest za każdym razem pierwszy dzień w kraju gdy siada sie za nie swoim kółkiem. Zamiast ręka na biegi to wędruje na klamkę od drzwi :grin: potem już jest ok. No może jeszcze rondo czasami ma się chęć objechać od drugiej strony :grin:

mam to samo hehehehe za klamke od razu :-DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej zmian dopiero kiedy kabelek do mnie dotrze i zacznę sprawdzać co będę mógł zrobić a na teraz zmiana oświetlenia tablic oraz bagażnika na ledy :banan:

Tablica:

DSC_0477.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Bagażnik:

DSC_0480.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

zastanawiam się czy dało by rade dołożyć jeszcze jedną taką żeby oświetlało równo :eusathink:

teraz to już nie ma wyjścia-muszą być ledy na tył założone :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byly na allegro uzywane ledy na tyl za 1000zl tylko niewiem czy sie juz sprzedaly

Oooo nawet znalazlem. Aukcja sie skonczyla ale nie bylo ofert, zapytaj moze jeszcze sa dostepne

http://allegro.pl/showItem2.php?item=2874997618

iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...