Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
podobny u mnie problem ta sama wtyczka do a4b8 nic nie dziala niestety ktore piny trzeba przelozyc bo jakos nie moge tego ogarnac Dla potomnych zamieniac piny i wszystko gra 7-1 8-2 10-7
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Jaki przedzial cenowy takicg kol 10-15k zl???
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
podobny u mnie problem ta sama wtyczka do a4b8 nic nie dziala niestety ktore piny trzeba przelozyc bo jakos nie moge tego ogarnac
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Nankciung :-D:-D
-
B8 TrOOOOp
Polecam ebay.co.uk dosc duzo ofert. Dosc sporo chinskich firm robi swoje bazy kontaktowe w uk, dzieki temu kupujac od sprzedawcy w uk towar idzie z chin a wiadomo ze na pierdoly cla nie ma i koszty wysylki groszowe. Jesli chodzi o ebay.de czyli niemiecki to ceny z kosmosu jesli chodzi o felgi. Ale jak wiadomo mozna wyrwac zawsze cos fajnego i niedrogo. Pamietaj ze twoje konto na ebayu bedzie dzialalo wszedzie bez znaczenia czy rejestrowales sie na .pl, co.uk czy ebay.com
-
B8 TrOOOOp
ja po przesiadce z b6 do b8 stwierdzam ze jest wch...j twardsze , napoczatku ja czulem znaczna roznice
-
B8 TrOOOOp
Kupilem kiere od tt (multi jak poprzednio)z poducha 8J0880201n ale wtyczka od airbaga delikatnie sie rozni tzn ma boczne zabki wyzej czy wystarczy je spilowac i bedzie gralo czy "pinologia" wszedzie jest ta sama??
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Czuje ze temat sie tutaj za bardzo nie przyjmie bo taczka niezla i szeroka oby tak dalej i nizej daj lrpsze fotki jak ram spasowanie wyglada
-
B8 TrOOOOp
Szukam kiery z audii tt (scieta) sline multi z biala nicia bez dsg . Prosze o info lub namiar na kogos kto ma.
-
B8 TrOOOOp
ma ktos dojscia do czesci od angielskich wersji aut?? zakupilem listwe mmi z a5 ale jest na 7calowy wyswietlacz a u mnie 5"
-
B8 TrOOOOp
Na allegro koszt 4 dystansow ze srubami to okolo 600zl wiec nie wydaje mi sie zeby ci sie oplacalo. Koszt przetoczenia okolo 100zl
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Chyba 15l idealnie weszla
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Ja mialem wszystko upchane zamiast kola tylko butla mala i waska idealnie wchodzi. Jak sprawa z tylnim okuciem wypada???
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
co do tunelu srodkowego jest DIY wiec poradzisz sobie
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Zapodaj mi na priv jak tyl brdzisz robil bo ja musze zmienic
-
Modyfikacja licznika: ramki zegarów A4 B8 vs A5
a czym rozni sie obudowa licznika a5 od s5 ??? jelsi mozna wiedziec bo ja ze zdejc zadnych roznic nie widze
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
no tak ale polóffka przeszla pelny fejslift :-)
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
no a jednak golas i do tego czerwony mam znajomego u mnie w irl zapodam Ci fotki na zachete :-P oj duzo pracy cie czeka ale zima dluga mam nadzieje ze pojawie sie w przyszlym zesonie to strzelimy pare fotek razem a z kiera szkoda ze sie tak pospieszyles bo ja swoja chce opchnac i cos innego wsadzic a tutaj freddie:kox:
-
[B8 CAGA] czarny kot
hej no mam nadzieje ze na Raceism 2014 albo w zerkowie zrobimy sesje naszym a4-rek:decayed: za miesiac lub dwa beda na portalach na sprzedaz ale narazie jest prawo pierwokupu dla znajomego jak chcesz moge dodac Cie do listy zaraz po nim:wink: kilka zdejc z VAGE.ie w Fermoy Ireland niestety albo az 2-gie miejsce w kategorii a4/s4/rs4 żona zajeła sie przygotowaniem felg
-
[B8 CAGA] czarny kot
tak nagralem kiedys filmik jak air pracuje lepsza wersja tutaj filmidlo z RACEISM EVENT 2013 RACEISM.pl - OFFICIAL MOVIE | RACEISM EVENT 2013
-
[B8 CAGA] czarny kot
Hehe niby seria na airze i benkach to juz nie seria Btw ma slina Jesli chodzi o nowe auta z ladna linia nadwozia jaka ma b8 niestety ale tutaj siateks czy druciartswo nie wchodzi w gre. Kolo i gleba robi swoje chodz troche zabiegow upiekszajavych tez dodalem od siebie za rok na event bedzie Kot Rozpierdalacz Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 29-07-2013 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 22:13 ---------- maly update po wycieczce do PL, udane imprezy RACEISM oraz VAGEVENT 2013 (dziekuje za wyroznienie w TOP10) kilka fotek
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Moj kot nakurwiacz wraz z a6c6 na mega glebie do obejrzenia w czwartek na nocy klasykow na globusie ;-) Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
X5 ladnie siadly na VagEvent sie kolega wybiera??? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
[B8 CAGA] czarny kot
no ba pewnie ze wyciagamy wszystko ---------- Post dopisany 16-06-2013 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 06:43 ---------- plakat na wyjazd do PL przygotowany przez StanceSyndicate
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-127/przedni-amortyzator-sline-258667/