Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek
-
B8 TrOOOOp
panowie ma ktos na zbyciu tylni sline dyfuzor(sedan) na wydech po obu stronach?? bez kratki
-
Jaki preparat do mycia silnika?
ja ostatnnio zabralem sie za silnik bo wygladal jak po milionie km poszlo szybko sprawnie APC poorboysa dosc mocno zocienczone , psikane z atomizera , pedzelek i ponownie atomizer z woda , pozniej do sucha wszystko gra zero problemow ale chce pojsc dalej wszystkie zmeczone materialy typu srubki ,tasma na przeowdach na nowe tyllko jeden szczegol psuje moja cala prace , pompa abs-u
-
[B8 CAGA] czarny kot
Malowac to odpada wole zostawic chrom z tylu mam klape czysta bez znaczka Dekory oklejone folia szczotkowane aluminium folia NO NAME dobrze sie uklada ale slaby klej.
-
[B8 CAGA] czarny kot
tyl i przod ciezko folie w wokol kółek ładnie położyc jz probowalem to zrobic
-
[B8 CAGA] czarny kot
za navi trzeba troche siana wydac a ja juz przeroczylem limit na 3 lata hahahha co do znaczka ciezko go okleic tak aby ladnie wyszlo
-
[B8 CAGA] czarny kot
ukonczylem srodek wnetrze upiekszone złotym szczotkowanym alu
-
B8 TrOOOOp
w dzien jest widoczna zmiana na plus poza tym widzialem jak swieca wczesniej gdzie cale a6 mialo od niego moduly a tam pakiet oswietlenie jest w satndardzie caly
-
B8 TrOOOOp
jesli chcecie aby wnetrze zamiast zóltego gowna zmienilo sie w snieza biel w nocy polecam tego Pana profi robota, jak zrobie fotkii to wstawie do mnie do tematu http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/index3.html
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
wlasnie zakupilem moduly do wnetrza wszystko ładnie, pieknie polecam fachowość i pełen profesojanlizm GORĄCO POLECAM
-
[B8 CAGA] czarny kot
sesja zdejciowa kilka dni temu cos na kalendaz sie załapie pewnie fot. by Mariusz Bartosiński
-
B8 TrOOOOp
czy jest ktos z okolic Łodzi z B8??? szukam kogos kto pomoze mi przy air rajdzie
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
jesli moge cos podpowiedziec okleiłem juz troche i moe powiedziec ze folia 3M szczotkowane alu mnei zorczarowala zakupilem no name za poł ceny wzgeldem 3M, jak sie okazalo lepiej sie formuje i defakto zdecydowanie mniej odkształca pisze tylko swoja opinie bo bardzo sie zawiodelm 3M a tutaj co robie u siebie srebrne szcz alu zamienilem na zlote
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
mlody Ty sie nie interesuj tylko zakladaj ejra :-P
-
[B8 CAGA] czarny kot
grill malowany a dyfuzor ori jest
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
grubo wyglada
-
[ALL B8] Moje Audi
heheheh no gleby nei ma ale jest leipiej jak bylo wczesniej
-
B8 TrOOOOp
panowie , warto zakupic taki zestaw rozrzadu z allegro czy jest klubowy sprzedawca ROZRZĄD - AUDI A4 A6 Q5 VW GOLF VI - 2.0 TDI CR (3121670882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B8 CAGA] czarny kot
chodzi Ci o dekielki do bentkow?? w ch...jj drogie i albo sie gubia albo kradna
-
[B8 CAGA] czarny kot
przyjade do Ciebie, chce zeby fachowiec na rece mi patrzył
-
[B8 CAGA] czarny kot
maly update w watku Audi a4 b8 AIR suspension - YouTube
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
wydech piekna sie komponuje
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
pogratulowac niezly spas:decayed:
-
[B8 CAGA] czarny kot
wszytsko oprocz kompresora w miejscu na kolo zapasowe co do szybkosci to na przwodach 8mm zapier.. to nie bedzie ale nei jest zle przy pomyslnych wiatrach w niedziele bdzie sesja zdjeciowa wiec wtedy cos nakrece
-
[B8 CAGA] czarny kot
Gwint juz mialem w domu ale z uwagi ze wybieram sie do PL w wakacje jednak wsadzilwm pneumatyke.
-
[B8 CAGA] czarny kot
filmiku nie mam ale co do samego air to : +butla 15l +kompresor 400C +zawory MEMBRAMOWE G3/8 sterowanie osiami na przowodach 8mm +okucia z 2-balwankowymi poduchami na amorka slinowych wykonanych przez "CZESLAW CUSTOMIZER" polecam profi robota ---------- Post dopisany 10-04-2013 at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 18:01 ----------