Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciasnyWiesiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek

  1. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie ma ktos na zbyciu tylni sline dyfuzor(sedan) na wydech po obu stronach?? bez kratki
  2. ja ostatnnio zabralem sie za silnik bo wygladal jak po milionie km poszlo szybko sprawnie APC poorboysa dosc mocno zocienczone , psikane z atomizera , pedzelek i ponownie atomizer z woda , pozniej do sucha wszystko gra zero problemow ale chce pojsc dalej wszystkie zmeczone materialy typu srubki ,tasma na przeowdach na nowe tyllko jeden szczegol psuje moja cala prace , pompa abs-u
  3. Malowac to odpada wole zostawic chrom z tylu mam klape czysta bez znaczka Dekory oklejone folia szczotkowane aluminium folia NO NAME dobrze sie uklada ale slaby klej.
  4. tyl i przod ciezko folie w wokol kółek ładnie położyc jz probowalem to zrobic
  5. za navi trzeba troche siana wydac a ja juz przeroczylem limit na 3 lata hahahha co do znaczka ciezko go okleic tak aby ladnie wyszlo
  6. ukonczylem srodek wnetrze upiekszone złotym szczotkowanym alu
  7. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w dzien jest widoczna zmiana na plus poza tym widzialem jak swieca wczesniej gdzie cale a6 mialo od niego moduly a tam pakiet oswietlenie jest w satndardzie caly
  8. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jesli chcecie aby wnetrze zamiast zóltego gowna zmienilo sie w snieza biel w nocy polecam tego Pana profi robota, jak zrobie fotkii to wstawie do mnie do tematu http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/index3.html
  9. wlasnie zakupilem moduly do wnetrza wszystko ładnie, pieknie polecam fachowość i pełen profesojanlizm GORĄCO POLECAM
  10. sesja zdejciowa kilka dni temu cos na kalendaz sie załapie pewnie fot. by Mariusz Bartosiński
  11. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy jest ktos z okolic Łodzi z B8??? szukam kogos kto pomoze mi przy air rajdzie
  12. jesli moge cos podpowiedziec okleiłem juz troche i moe powiedziec ze folia 3M szczotkowane alu mnei zorczarowala zakupilem no name za poł ceny wzgeldem 3M, jak sie okazalo lepiej sie formuje i defakto zdecydowanie mniej odkształca pisze tylko swoja opinie bo bardzo sie zawiodelm 3M a tutaj co robie u siebie srebrne szcz alu zamienilem na zlote
  13. mlody Ty sie nie interesuj tylko zakladaj ejra :-P
  14. grill malowany a dyfuzor ori jest
  15. heheheh no gleby nei ma ale jest leipiej jak bylo wczesniej
  16. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie , warto zakupic taki zestaw rozrzadu z allegro czy jest klubowy sprzedawca ROZRZĄD - AUDI A4 A6 Q5 VW GOLF VI - 2.0 TDI CR (3121670882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. chodzi Ci o dekielki do bentkow?? w ch...jj drogie i albo sie gubia albo kradna
  18. przyjade do Ciebie, chce zeby fachowiec na rece mi patrzył
  19. maly update w watku Audi a4 b8 AIR suspension - YouTube
  20. wydech piekna sie komponuje
  21. wszytsko oprocz kompresora w miejscu na kolo zapasowe co do szybkosci to na przwodach 8mm zapier.. to nie bedzie ale nei jest zle przy pomyslnych wiatrach w niedziele bdzie sesja zdjeciowa wiec wtedy cos nakrece
  22. Gwint juz mialem w domu ale z uwagi ze wybieram sie do PL w wakacje jednak wsadzilwm pneumatyke.
  23. filmiku nie mam ale co do samego air to : +butla 15l +kompresor 400C +zawory MEMBRAMOWE G3/8 sterowanie osiami na przowodach 8mm +okucia z 2-balwankowymi poduchami na amorka slinowych wykonanych przez "CZESLAW CUSTOMIZER" polecam profi robota ---------- Post dopisany 10-04-2013 at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 18:01 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.