Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciasnyWiesiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek

  1. dip matowy a ja na blysk wszystko robie front na tablice folia mam oklejony
  2. o dzieki chcialem na czarno ale tak dziwnie by to wygladalo a moze by tak usunac z przodu
  3. chcialbym ale nie wiem czy tak prosto sie da
  4. mody ktore doszly nie za bardzo ruszaja tutejszych forumowiczow bo ani kozy ani rotorow nie ma:decayed:
  5. ciasnyWiesiek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja sie wybieram do PL w wakacje to zakupie kilometr lancucha zeby auto owinac bo jeszcze mi bude rokreca w pod blokiem<szok> w IRL na noc w lecie znajomy drzwi i szyby pozostawial otwarte zeby auto sie przewietrzylo :grin:, a auto odpalone pod sklepem o 8 rano to norma (ktos tylko po kawe wyskoczyl:facepalm:)
  6. rozmiar na plus ale nie wiem dlaczego wszyscy dostaja spazmow przed monitorem na widok rotorow:grin:
  7. felga chyba nawiercana z nowymi otworami a stare zaspawane bo z tylu ma 10J ale pewien nie jestem co do dystansow min to 20mm ale ja mialem 18mm a nawet 16mm z wystajacymi srubami przy zmianie rozstawu
  8. Będzie grill bez OOOO ? Jak tablica będzie zamocowana ? Znaczek jeszcze nie wiem czy czarny czy chrom. Tablica magiczna na pstryk sie odczepia hehehe
  9. air na amorkach slinowych bedzie:decayed:
  10. Sraki hehe
  11. zawiecha juz gotowa tempomat na pokladzie , podziekowania dla WRC za manetke i oslony
  12. ebay co uk czy to taki problem koszt 20funciakow na kazdym lepszym forum polecaja te zarowki pod ledy swieca na bialo pod ksenonki i pasek ledowy
  13. zeby nie bylo ze sie w temacie nic nei dzieje felgi wyslalem na prztocznie otworu pod 66,6 i malowanko rotorow ale ze nei moge znalezc ladnego zlotego koloru(kodu lakieru z paltey RAL ) wciaz nie wiem jak malowac :-( na strychu czeka grill na malowanie i okeljanie bedzie clean front ---------- Post dopisany 23-02-2013 at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 22:55 ---------- clean front juz prawie gotowy, zeberka w czarnym polmacie, obwodka i ramka tablicy(zrobiona na plasko) czarny gloss teraz tylko zastanawia sie czy znaczek zostawic chrom czy cos zmienic ?
  14. rotoczenie max 100zl wiec koszta nie za duze:wink:
  15. no masz sie czym odpychac
  16. gitara \ a co tam z przodu chcesz zrobic zeby nizej zejsc???
  17. mi w lublinie 2000zl krzykenli to 1250 to calkiem przystepna cena
  18. ja mialem PALACE tez fajnie wygladala ale przeciez najwazniejsza zeby nie zbraklo
  19. git majonez :grin:
  20. opona na tyl bez naciagu ale na polskie drogi podpasi mlody_zdrogi mial rh napisz albo sam oblukaj ale z tylu to 10J chyba az nie mial http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-black-bandit-czikita-edition-projekt-zakonczony-91223/index61.html
  21. panowie jak dobrac teraz odcien tego zlotego z palety RAL
  22. w krakowie robia napewno 1700zl za komplet 19"
  23. pisz do uzytkownika Devastation jak dobrze pamietam on Ci pomoze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.