Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek
-
[B8 CAGA] czarny kot
dip matowy a ja na blysk wszystko robie front na tablice folia mam oklejony
-
[B8 CAGA] czarny kot
o dzieki chcialem na czarno ale tak dziwnie by to wygladalo a moze by tak usunac z przodu
-
[B8 CAGA] czarny kot
chcialbym ale nie wiem czy tak prosto sie da
-
[B8 CAGA] czarny kot
- [B8 CAGA] czarny kot
mody ktore doszly nie za bardzo ruszaja tutejszych forumowiczow bo ani kozy ani rotorow nie ma:decayed:- B8 TrOOOOp
ja sie wybieram do PL w wakacje to zakupie kilometr lancucha zeby auto owinac bo jeszcze mi bude rokreca w pod blokiem<szok> w IRL na noc w lecie znajomy drzwi i szyby pozostawial otwarte zeby auto sie przewietrzylo :grin:, a auto odpalone pod sklepem o 8 rano to norma (ktos tylko po kawe wyskoczyl:facepalm:)- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
rozmiar na plus ale nie wiem dlaczego wszyscy dostaja spazmow przed monitorem na widok rotorow:grin:- [B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
zalezy jak bardzo chcesz mniec spas- Wiecej info na temat tego audi A4 B7
felga chyba nawiercana z nowymi otworami a stare zaspawane bo z tylu ma 10J ale pewien nie jestem co do dystansow min to 20mm ale ja mialem 18mm a nawet 16mm z wystajacymi srubami przy zmianie rozstawu- [B8 CAGA] czarny kot
Będzie grill bez OOOO ? Jak tablica będzie zamocowana ? Znaczek jeszcze nie wiem czy czarny czy chrom. Tablica magiczna na pstryk sie odczepia hehehe- [B8 CAGA] czarny kot
air na amorkach slinowych bedzie:decayed:- [B8 CAGA] czarny kot
Sraki hehe- [B8 CAGA] czarny kot
zawiecha juz gotowa tempomat na pokladzie , podziekowania dla WRC za manetke i oslony- [B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
ebay co uk czy to taki problem koszt 20funciakow na kazdym lepszym forum polecaja te zarowki pod ledy swieca na bialo pod ksenonki i pasek ledowy- [B8 CAGA] czarny kot
zeby nie bylo ze sie w temacie nic nei dzieje felgi wyslalem na prztocznie otworu pod 66,6 i malowanko rotorow ale ze nei moge znalezc ladnego zlotego koloru(kodu lakieru z paltey RAL ) wciaz nie wiem jak malowac :-( na strychu czeka grill na malowanie i okeljanie bedzie clean front ---------- Post dopisany 23-02-2013 at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 22:55 ---------- clean front juz prawie gotowy, zeberka w czarnym polmacie, obwodka i ramka tablicy(zrobiona na plasko) czarny gloss teraz tylko zastanawia sie czy znaczek zostawic chrom czy cos zmienic ?- Felgi od vw do mercedesa czy da radę?
rotoczenie max 100zl wiec koszta nie za duze:wink:- [B8 CAPA] Moje A4 B8 3.0TDIQ
no masz sie czym odpychac- [B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
gitara \ a co tam z przodu chcesz zrobic zeby nizej zejsc???- Jak długo można jeździć z zapchanym filtrem DPF w Audi A4 B8 2.0TDI?
mi w lublinie 2000zl krzykenli to 1250 to calkiem przystepna cena- Jaka wódka na wesele ?
ja mialem PALACE tez fajnie wygladala ale przeciez najwazniejsza zeby nie zbraklo- [ALL B8] Moja nowa biala zabawka
git majonez :grin:- Felgi RH czy podejdą??
opona na tyl bez naciagu ale na polskie drogi podpasi mlody_zdrogi mial rh napisz albo sam oblukaj ale z tylu to 10J chyba az nie mial http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-black-bandit-czikita-edition-projekt-zakonczony-91223/index61.html- Jak pomalowac felgi, pomysly i opinie mile widziane
panowie jak dobrac teraz odcien tego zlotego z palety RAL- Polerowanie felg wibracyjnie.
w krakowie robia napewno 1700zl za komplet 19"- Ile kosztują klocki hamulcowe?
pisz do uzytkownika Devastation jak dobrze pamietam on Ci pomoze - [B8 CAGA] czarny kot