Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Strefa Śmiechu
stara sztuczka - Śmieszne zdjęcia, zabawne obrazki, filmiki, demoty - Zjebane Delfiny GPS - Śmieszne zdjęcia, zabawne obrazki, filmiki, demoty - Zjebane Delfiny W APTECE - Śmieszne zdjęcia, zabawne obrazki, filmiki, demoty - Zjebane Delfiny
-
Strefa Śmiechu
Parówkowy twix - debilne patenty - Debile.pl ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- Wjedź na lawetę - ludzka głupota - Debile.pl ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- Dlaczego?! - PaczTo.pl
-
SPOTY RADOMSKIE
Wjedź na lawetę - ludzka głupota - Debile.pl ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- pytałem już kiedyś lampka podsufitki pasanger jest?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
dobra który go przebije Unikacz mandatów - debilne patenty - Debile.pl
-
Strefa Śmiechu
+1:polew:
-
[a4 b5] chrom pod lampami jak w a6
do lusterek jak ulał... zerwij to
-
SPOTY RADOMSKIE
250 km/h bez kasku na motocyklu - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
Strefa Śmiechu
Ciekawe ile nas ich zabawy kosztują? - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
SPOTY RADOMSKIE
zamiana moja ma mały przebieg ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- taka scena gadam ze szwagrem w tym tygodniu poprzedni właściciel mojej bepiatki o jego obecnym peugocie wszystko ładnie cacy (26 tyś nalatane) a podsumował krótko ale to francuz:polew:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Like - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu- SPOTY RADOMSKIE
ta komis jak komis- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
moduł ci przysyła, wyjmujesz starą rurkę i wkładasz to i git aż mnie kusi dorezać jedną poliftową nad pasażerem:decayed:- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
moduł oświetlenia podsufitowego robi robotę przez miesiąc do swojego auta nie mogłem się przyzwyczaić- SPOTY RADOMSKIE
grzyby są kolega był wzięli za mało wiaderek w okolicach Ostrowca- SPOTY RADOMSKIE
taryfa b 6 spod teatralnej poszła do klepania ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- Groźny wypadek w centrum Radomia. 12 rannych ---------- Post dopisany 15-09-2013 at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2013 at 21:06 ---------- Pionki AUDI S4 2.7 BITURBO 265PS 2001R NAVI RECARO XENON (3539611968) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- widzę że jak rejestruje to prawie taśmowo (pozostałe aukcje)- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
widzę że jeszcze tego wątku nie przestudiowałeś http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/ ---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:38 ----------- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
widzę że ten sam rocznik, najlepsze koło z parapecikiem:wink:- SPOTY RADOMSKIE
ja miałem lepszą akcje jak android zwariował też mi dobrze powymiatało numery:facepalm:- [B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
temat u mnie powraca jak bumerang aż mnie to osłabia:whistling:- Air Show Radom 2017
za dwa lata biore sie za handel Zegarek dla lotnikow w ksztalcie samolotu aircraft (3428863563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dzieciaki by nie odpuściły- SPOTY RADOMSKIE
no widziałem go w strefie s:jerk: ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- obadajcie zegarek można ustawić czas letni i zimowy:wink: zegarek wojskowy rosyjski darmowa wysyłka podwójny (3524202825) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- na air show by zrobił furrore że nie zakupiłem Zegarek dla lotnikow w ksztalcie samolotu aircraft (3428863563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- i po 50 zł- SPOTY RADOMSKIE
mam temat do ogarnięcia pod Wolanowem o 18 nie wiem ile mi zejdzie ... ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- dzisiaj zapodaje tylko jeden numer- SPOTY RADOMSKIE
ważne że etaty rozdane : jak to słyszałem jeden pan :"nie da się wkręcić na lotnisko, jakiej roboty nie ma ? drugi pan: " po dłuższej chwili namysłu" a co ty myślisz że ja rodziny nie mam":wink: ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- nowe brechty już są : Nowe odcinki "Usterki" tuż tuż! ---------- Post dopisany 13-09-2013 at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 22:26 ---------- 13 Piatek - KWEJK.pl - SPOTY RADOMSKIE