Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SzakalA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SzakalA4

  1. jest jeden dla wszystkich aut??
  2. ja na W7 64bit zainstalowałem VCDS 11.3 EN , i działa. Jednak soft jest wykrywany jako virus przez mój Norton Internet se... i muszę go wyłączać jak korzystam z VCDS. Dlatego szukam alternatywy. kabel kupiłem z e-Service Kable Diagnostyka oraz ChipTuning Samochodów VAG, VAG Com, VAG CAN
  3. skąd go wziąć i która wersja będzie działać pod W7.?? np.cancomanderem wyczytasz
  4. Witam Proszę o pomoc. Czy do uruchomienia adaptacji w VCDS potrzebny będzie kod PIN/SKC. Bo czytam instrukcje i nie rozumiem nic z tego.
  5. też miałem klucze z allegro i przy pierwszym użyciu wygieły mi się w rękach. Ja wkładałem klucze i od spodu RNS-a podważyłem cienkim nożykiem urządzenie i wyjąłem. UWAGA żeby nie uszkodzić listwy
  6. Przy tym sposobie włącznik musi byc zawsze ustawiony na światła włączone
  7. pabloooo85 jakie dokładnie diody wlutowałeś , SUPER wygląda ten włącznik
  8. Proszę o aktualizacje zdjęć w temacie
  9. dziękuję Panowie za pomoc, kiedyś widziałem ten wątek ale za chole...e nie mogłem go znaleźć.
  10. witam. jak się zdejmuje dekor deski rozdzielczej. Czy ktoś ma jakiś schemat wyjęcia długiej i krótkiej listwy przy włączniku.
  11. Jak zdejmuje się lusterko wewnętrzne? Ktoś ma schemat?
  12. Witam, Dziś usłyszałem dziwny dzwięk ze skrzyni/. Usłyszałem jak by chrobot od spodu. Pierwszy bieg, sprzęgło dwójka i przy odpuszczeniu sprzęgła usłyszałem chrobot ze skrzyni. Ktoś miał coś takiego ? Co to może być ?
  13. Ja zadoptowałem do uchwytu noki. Ząbki idealnie pasują do uchwytu UCHWYT DEDYKOWANY NOKIA C7 F-VAT (2616823010) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Telefon mam w poziomie
  14. aby rama poszła do góry musisz odkręcić mechanizm szyby. na maila mogę wysłać gdzie są śruby mocujące ramkę szyby.
  15. odkęcasz mocowanie nad nadkolem 2 śruby i jedną na dole. Sprężyn nie ruszasz. nie ma potrzeby. A klucze to nie pamiętam ale nasadka z długą przedłużką około 20 łatwiej odkęcisz mocowanie nad nadkolem.
  16. Faktycznie, da się ją zdjąć. Mały post ale jak przydatny. Dzięki Panowie
  17. U mnie też padł mechanizm, kupiłem zamiennik - pochodził 1 rok. Z zamiennikiem jest czasami problem z właściwym spasowaniem tego ślmaka. Ja musiałem dopasować bolce bo po skręceniu śróbami wyginał się i mechanizm ciężko pracował. W zeszłym tygodniu wymieniłem go na ori ale używany - wyrwałem na allegro z 69,00 i działa o niebo lepiej niż ten zamiennik. Nic nie trzeszczy i piszczy. Bez problemu spasowałem i ustawiłem do szybę. Nie polecam zamienników, a na pewno samych linek . Raz że założenie ich to tagedia to zakładanie linek do starego mechanizmu który mógł ulec uszkodzeniu jak stara linka się splątała da efekt na krótki czas. ---------- Post dopisany at 06:50 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ---------- jak ktoś ma problem z wyjęciem mechanizmu to mogę pomóc. Wyjmowałem go z tysiąc razy jak zmieniałem na zamiennik i miałem problem ze spasowaniem. Więc wprawę mam. Tylu nie zdejmowałem, ale zapewne jest podobnie
  18. jakubekk długo zeszło się z regeneracją ? Bo jak tu jeździć bez świateł
  19. STRAZAK2701 po tym programie radio dziwnie sie zachowuje znikają stacje radiowe i nie można wgrać nowego softu. ale jest na chomiku, ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- rozumiem że bez VAG się nie obędzie i nie ma innego sposobu? w Adaptacji kanal chyba 93
  20. wysłałem na PW ---------- Post dopisany 28-07-2012 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2012 at 21:35 ---------- czy jest możliwość wymuszenia aktualizacji ? płyta jest odczytana ale nie startuje aktualizacja.
  21. mam 650 ale bez ori mapy i nie poszło. odczytało płytę że to update sw 0650 i tyle nie ruszyłą aktualizacja. A pl.menu 750 ? masz jakiś namiar ?
  22. znalazłem i działa ---------- Post dopisany 27-07-2012 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2012 at 20:49 ---------- Działa RNS-E ale teraz mam inny problem. Stacje radiowe po ustawieniu robią się szare i pomimo że są w zasięgu to nie można ich wybrać. Na ekranie pojawiają się dziwne znaki (niby stacje radiowe ale nie można pozycji wybrać) A i dziwna jest wersja softu sw : 0XXX Czy spotkaliście się z czymś takim ?
  23. Witam, po wymianie licznika nie działa powiadamianie o pozostawionych światłach i nie sygnalizuje dzwiękiem awarii np. żarówce . wyświetla normalnie na ekranie komunikaty ale nie ma dzwięku. Czy może to być spowodowane ? Czy może być to źle zakodowany czy uszkodzony moduł dźwięku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.