Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krotki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krotki

  1. o.k.
  2. o 30$ więcej
  3. eeeeeeeeeeeeee -to moje chyba będą troche szybciej - ja swoim zafundowałem podróż samolotem
  4. taaaaaaaa... - kutwa jak ja nie lubie czekać - daj znać jak dojdą
  5. Trzeniu - masz już swoje lampki ? - doszły? - jeżeli tak to w jakim są stanie ? -też czekam na przesyłkę z HK a zamawiałem w ten dzień co Ty...
  6. więc co panowie? - analizujemy swoje umowy AC i jak zaproponował w.waldi robimy liste firm ubezpieczeniowych które nie mają w swoich umowach bzdurnych zapisów... - jestem w Hesti - jest o.k. :gwizdanie: - przy okazji 'niechcący' wyjdzie nam ranking przyjaznych konsumentowi ubezpieczycieli
  7. marcin j - nie ma sprawy ale niestety dopiero jutro -teraz nie mam jak - w pracy jestem
  8. -jeżdże na takich i jak waskipl powiedział jest o.k. ale Tobie proponuje 235/40/18 - niby guma tylko 1cent. szersza ale o niebo lepiej wygląda Nie ma różnicy zależy ile ma cali felga szerokości na 8-calową felge wchodzi guma od 205 (mocny trapez) do 245 (ta już z kolei wystaje poza płaszczyzne felgi) 225 i 235 to najlepsze rozmiary na 8-ke - jak zajeżdże swoje opony to zmieniam na 235 - brat jezdzi na takich - jak nasze auta stoją obok siebie jego kółka wyglądają duuuuużo lepiej
  9. -jeżdże na takich i jak waskipl powiedział jest o.k. ale Tobie proponuje 235/40/18 - niby guma tylko 1cent. szersza ale o niebo lepiej wygląda
  10. no przecież że na czarno
  11. Ja bym 1.6 przylepił i wszystkich w h..a robił ejjjjjjjjjjjj... - on jezdzi z taką prędkością że tych znaczków i tak nikt nie zauważy...
  12. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    eeeeeeeeeeee - ale sobie terminy wybieracie - ja nie moge - pracuje...
  13. hehehe - załatwiałem w 2 miejscach równocześnie - ASO i znajomi... - znajomi dali rade wcześniej niż ASO - o 2 tygodnie wcześniej... :gwizdanie:
  14. wymieniałem u siebie - był w takim samym stanie... - mam do sprzedania -masz wiadomość na priv.
  15. tu masz 100% racje - jak coś jest do wszystkiego TO JEST do niczego... :gwizdanie:
  16. krotki odpowiedział(a) na jacue temat w Audi A4 B6/B7
    d2s ma wbudowany zapłonnik - xenon i bi-xenon różni się budową samej lampy - żarnik to inna sprawa...
  17. dla mnie bomba - jak tylko znajdzie się jakaś wolna kaska to je biorę
  18. hehehe - na RS...
  19. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    i jak panowie? - jakieś nowe wrażenia???
  20. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a ja nie wiem czy dam rade... - gości mam dzisiaj - jak się rozejdą szybciej to się zjawie - dam znać...
  21. bo może ktoś będzie miał podobny problem i będzie chciał znależć info na ten temat... - to tylko luzna sugestia :gwizdanie:
  22. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mówcie kiedy Wam pasuje... - jeżeli nie będę w pracy to na bank się zjawie
  23. to może warto by było założyć nowy temat żeby nie śmiecić??? - - ten wątek ma tytuł : [b6] Parowanie przednich świateł ...
  24. panowie... - a wystarczy poszukać... http://www.a4-klub.pl/smf/bixenon_parowanie_jak_temu_zapobiec_i_jaki_zaparowania_u_was-t23403.45.html
  25. krotki odpowiedział(a) na jacue temat w Audi A4 B6/B7
    upsss... - przepraszam w takim razie , że wprowadziłem w błąd - myślałem że jest tak samo jak w b6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.