Treść opublikowana przez krotki
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
o.k.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
o 30$ więcej
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
eeeeeeeeeeeeee -to moje chyba będą troche szybciej - ja swoim zafundowałem podróż samolotem
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
taaaaaaaa... - kutwa jak ja nie lubie czekać - daj znać jak dojdą
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Trzeniu - masz już swoje lampki ? - doszły? - jeżeli tak to w jakim są stanie ? -też czekam na przesyłkę z HK a zamawiałem w ten dzień co Ty...
-
[ALL] Ac i kradzież samochodu ...OSTRZEżENIE
więc co panowie? - analizujemy swoje umowy AC i jak zaproponował w.waldi robimy liste firm ubezpieczeniowych które nie mają w swoich umowach bzdurnych zapisów... - jestem w Hesti - jest o.k. :gwizdanie: - przy okazji 'niechcący' wyjdzie nam ranking przyjaznych konsumentowi ubezpieczycieli
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
marcin j - nie ma sprawy ale niestety dopiero jutro -teraz nie mam jak - w pracy jestem
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
-jeżdże na takich i jak waskipl powiedział jest o.k. ale Tobie proponuje 235/40/18 - niby guma tylko 1cent. szersza ale o niebo lepiej wygląda Nie ma różnicy zależy ile ma cali felga szerokości na 8-calową felge wchodzi guma od 205 (mocny trapez) do 245 (ta już z kolei wystaje poza płaszczyzne felgi) 225 i 235 to najlepsze rozmiary na 8-ke - jak zajeżdże swoje opony to zmieniam na 235 - brat jezdzi na takich - jak nasze auta stoją obok siebie jego kółka wyglądają duuuuużo lepiej
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
-jeżdże na takich i jak waskipl powiedział jest o.k. ale Tobie proponuje 235/40/18 - niby guma tylko 1cent. szersza ale o niebo lepiej wygląda
-
kolor zaciskow do BIALEGO auta na 18
no przecież że na czarno
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Ja bym 1.6 przylepił i wszystkich w h..a robił ejjjjjjjjjjjj... - on jezdzi z taką prędkością że tych znaczków i tak nikt nie zauważy...
-
Spocik Lubuski :)
eeeeeeeeeeee - ale sobie terminy wybieracie - ja nie moge - pracuje...
-
[B6 ASN] Kolektor ssący problem z wałkiem sterującym
hehehe - załatwiałem w 2 miejscach równocześnie - ASO i znajomi... - znajomi dali rade wcześniej niż ASO - o 2 tygodnie wcześniej... :gwizdanie:
-
[B6 ASN] Kolektor ssący problem z wałkiem sterującym
wymieniałem u siebie - był w takim samym stanie... - mam do sprzedania -masz wiadomość na priv.
-
[ALL B5] MAM 7 Co o nich myslicie ?
tu masz 100% racje - jak coś jest do wszystkiego TO JEST do niczego... :gwizdanie:
-
[ALL B7] Błyskanie lampy
d2s ma wbudowany zapłonnik - xenon i bi-xenon różni się budową samej lampy - żarnik to inna sprawa...
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
dla mnie bomba - jak tylko znajdzie się jakaś wolna kaska to je biorę
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
hehehe - na RS...
-
Spocik Lubuski :)
i jak panowie? - jakieś nowe wrażenia???
-
Spocik Lubuski :)
a ja nie wiem czy dam rade... - gości mam dzisiaj - jak się rozejdą szybciej to się zjawie - dam znać...
-
[ALL B6] Parowanie przednich reflektorów
bo może ktoś będzie miał podobny problem i będzie chciał znależć info na ten temat... - to tylko luzna sugestia :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
mówcie kiedy Wam pasuje... - jeżeli nie będę w pracy to na bank się zjawie
-
[ALL B6] Parowanie przednich reflektorów
to może warto by było założyć nowy temat żeby nie śmiecić??? - - ten wątek ma tytuł : [b6] Parowanie przednich świateł ...
-
[ALL B6] Parowanie przednich reflektorów
panowie... - a wystarczy poszukać... http://www.a4-klub.pl/smf/bixenon_parowanie_jak_temu_zapobiec_i_jaki_zaparowania_u_was-t23403.45.html
-
[ALL B7] Błyskanie lampy
upsss... - przepraszam w takim razie , że wprowadziłem w błąd - myślałem że jest tak samo jak w b6