Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlocio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlocio

  1. Witam potwierdzam sposob kolegi Krzy0, u mnie w aucie siedzi MMI 3G high oraz system 8 glosnikow tuner radiowy ma oznaczenie 4G1 035 053 F . Po przekodowaniu tunera jak to jest podane w poście wyżej audio zaczęło grać o wiele mocniej basy są głębsze. Zastanawiałem się nad montażem ASS lub jakiś innych firmowych glosnikow Ale w tym momencie nie widzę sensu. Spróbuje wygluszyc drzwi i myślę że będzie wystarczająco.
  2. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Liczyłem ile maty potrzeba na jedne drzwi ? Gdzie kupowales ?
  3. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli zostawiasz ori glosniki to dystansow nie dokladasz wystarczy samo wygluszenie.
  4. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dystanse służą do przejścia na glosnik o średnicy 165 mm. Fabryczne glosniki mają coś koło 200mm i pasują bez takich przejsciowek. Jednak jeśli chcesz zmienić ori glosniki na jakieś inne to potrzebujesz takich dystansow.
  5. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Link coś nie dziala
  6. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A mam jeszcze pytanie do osób które mają system ż 8 głośnikami i mmi3g jaka końcówkę tunera radiowego mają. Czy to jest 53 ?
  7. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mumen taka opcje też rozwazalem żeby wymienić tyl na ori działający i dołożyć suba z oryginalnym wzmacniaczem. Teraz mam najsłabsze nagłośnienie tj. 8 głośników.
  8. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiem że tak było by najlepiej jednak subwoofer wzmacniacz i skrzynia to koszt 1000-1500 A tyle na to nie mam kasy.
  9. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Narazie seria. Jeśli tyl będzie ładnie grał to może zmienię i przod nie wiem czego się spodziewać po wymianie tylnych.
  10. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moze ktos doradzi... przymierzam się do zmiany głośników w tylnych drzwiach ( stare przestały grać). Z opinie w Internecie oraz na forum wybrałem 3 modele hertz dsk audio sound mx oraz focal rse. Pewnie wszyscy będą pisać żebym zakładał lepsze ale napiszę że mam budżet na to w okolicach 300 zl. Nie jestem audiofilem i wystarczy mi żeby coś grało teraz tyl nie istnieje. Które ż tych 3 mogli byście polecić....
  11. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej możecie mi powiedzieć czy pojedynczy przelacznik szyb podejdzie od q3 ? Wygląda tak samo nawet numer części jest podobny Ale lepiej spytać
  12. zlocio odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    ???? fotele....
  13. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak serio... wiem że powinien być numer Ale ta część z numerem jest tak lekka i delikatna że łamie się w rękach a ta druga pomimo że nie ma numeru nabitego jest masywniejsza i waży że dwa razy więcej
  14. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej z powodu problemu korozji blotnikow przednich zmuszony byłem do lakierowania jednej i drugiej strony. Po ściągnięciu z blotnikow znaczków sline okazało się że jeden jest grubszy i cięższy ogólnie wygląda bardziej masywne i na pewno więcej waży a drugi wygląda jak chromowany plastik jednak na nim jest napisany numer fabryczny. Oba znaczki różnią się od siebie. Chciałem zamontować takie same tylko teraz nie wiem który jest ori i jakiego szukać. Dla porównanie dodaje zdjęcia
  15. Może ktoś podać sklep internetowy w którym można by kupić listwy zabezpieczające do blotnikow. Do aso mam kawał drogi.
  16. No tak tylko to nadal nie jest stosunek 6 g do - 2.44
  17. Wypalanie włącza mi się średnio co jakieś 400km. Jazda mieszana przewaga miasta. Temperatura robocza nie wiem jak ( nie do końca wiem o co chodzi ) oleju ani nie bierze ani nie przybywa nigdy nie gasze podczas wypalania. Martwi mnie tylko to że teraz po wypalaniu pokazało mi obliczona masę sadzy 6 g natomiast zmierzona masę sadzy -2.44 Czy to możliwe?
  18. Tak podane wartości są przy zapalonym silniku.
  19. Chyba jednak nie takie w porządku.... dzisiaj zalaczylo mi się wypalanie. Wieczorem sprawdziłem parametry. I ciśnienie znowu na minusie a zmierzonia masa sadzy - 2.44 tak jak przed wymiana czujnika ??? ż tego co wyczytałem w tym wątku to różnica cisnien powinna wynosić 0. U mnie jest ciągle na minusie. A na dodatek ta masa zmierzona.
  20. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej mam pytanie czy ktoś z was montowal przełączniki szyb i lusterek z a6 c7. Wygląda na to że są podobne a cena jest o wiele lepsza. Jedyna roznica jaką zauważyłem to blokada tylnych drzwi jest rozdzielona na dwie strony osobno.
  21. Czy po wypalaniu serwisowym różnica cisnien się może zmienić? Bo niepokoi mnie ten drugi parametr który zarówno na starym jak i nowym czujniki wynosił -***.
  22. Nie nic nie robiłem niedługo wypalanie powinno samo się wlaczyc Nowe zdjęcie..... moj blad sprawdzałem filtr na zgaszonym silniku.
  23. Tak była robiona
  24. Hej właśnie jestem po zmianie czujnika co powiecie na takie wartości
  25. A nie powinien pojawić się jakiś błąd ? Przeskanowalem auto i nic się nie pojawiło. Jedyny objaw to dość częste wypalanie dpf.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.